JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Tomek_
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 14.10.2006, 18:18

JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: Tomek_ »

Witam wszystkich. Nazywam sie Tomek i mieszkam w Bydgoszczy. Ale do rzeczy , chodze obecnie do 2 klasy technikum i od pewnego czasu (a dokłądniej od początku roku szkolnego) bardzo podoba mi się pewna dziewczyna z 1 klasy. Co tu dużo pisać , w życiu nie spotkałem piękniejszej i słodszej dziewczyny. Średniego wzrostu , blondyneczka , sprawia wrażenie sympatycznej i miłej i nieważne kto i jak nazywa uczucia bo jest ich zbyt wiele by je uogólnić do miłości bądź zauroczenia bo nie moge przestać o niej myśleć i się skupić na nauce czy sporcie. Związku z tym mam kilka pytań na które nie moge znaleść odpowiedzi , nie oczekuje gotowej recepty na wszystko jednak pewne sensowne pomysły i komentarze będą dla mnie bardzo ważne, zwłaszcza od osób które wiedzą co czuje :

1. Nie mam pojęcia jak poznać tą dziewczyne. Gdy obok siebie przechodzimy na korytarzu to zawsze patrzymy na siebie więc wpadliśmy sobie w oko , jednak jedyne co nas łączy to wspólne technikum a że dziewczyna jest z innego gimnajzum i osiedla to nie miałem okazji jej wcześniej poznać ani nie znam żadnych jej znajomych z klasy.
Problem z pozoru głupi, jednak jak byśmy nie byli w sobie zauroczeni to nie ma to najmniejszego sensu bo nie mamy możliwości siebie poznać

2. Czy dam rade ? Zdaje sobie sprawe że jakby doszło do tego że zostalibyśmy parą to musiałbym ... odprowadzać ze szkoły, chodzić na spacerki, do kina, spędzać wolny czas, ogólnie się zajmować. Jednak nie jestem w tych sprawach za bardzo doświadczony, nie miałem jakieś 3 lata dziewczyny , jeśli chodzi o koleżanki to mi się rozmawia na luzie jednak nie wiem czy w obliczu takiego stresu (aby nie wypaść źle przed dziewczyną) i małego doświadczenia będe wstanie w luźny sposób prowadzić rozmowe na różne tematy. To nie jest jak piłka że możesz sie polepszyć w danym aspekcie na meczu czy taniec że sie można nauczyć w jakimś klubie tanecznym bo żadne kursy uwodzenia w moim mieście nie są prowadzone więc biorąc wszystko pod uwage (prowadzenie rozmowy, spędzanie wolnego czasu itp. it.d) nie wiem czy dobrze wypadne.





Za wszystkie komentarze wielkie dzięki, na pewno najbardziej wartościowe będą te szczere i związane z tym co czuje do tej dziewczyny




pozdrawiam
..::Pavel::..
Młody aktywny
Posty: 22
Rejestracja: 17.08.2006, 21:36

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: ..::Pavel::.. »

Powiem Ci ze mam podobną sytułacje tylko ze na odwrót :) Ja chodze do 1 kl. TE a dziewczyna która mi sie podoba chodzi do 2kl. LO. I :hihi: co z tego wynika ze ja chłopak ktory formalnie nie miał jeszcze "laski" dowiedziałem sie od jej kumpeli ktorą akurat znałem :P ze sie jej podobam :o ale ona ma chłopaka :emm: i nic.Zaprponowała mi przyjazn. Na co sie chyba zgodze :tak: i tak dobrze miecja jako przyjaciółkę.Ale wracajac teraz do twojego pytania , niemam wielkiego doswiadczenia ale powiem Ci ze poprostu do niej podejdź najlepiej gdy bedzie sama i zagadaj do niej(tu sam musisz wymyslic o co) A co do drugiej sprawy to ja nie mam pojecia poniewaz jak juz mowiłem niemiałem tak naprawde jeszcze dziewczyny :roll: .Jednak mysle ze znajde za pewien czas to pierwszą a zarazem Jedyną!!!! :o
16 lat miała gdy.....
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: Jessica »

Tomek, tak się składa, że przez cały zeszły rok miałam to samo, więc sądzę, że potrafię ci pomóc.
U mnie to się skończyło, bo przyjaciółka tak mi pomogła, że on teraz ma inną, a na mnie nawet nie patrzy.

1. Przez jakiś czas nic nie rób, jedynie patrz na nią, a po jakimś czasie po prostu podejdź i zagadaj. Jeśli wpadłeś jej w oko, to się nie wygłupisz.

2. Jak już będziesz z nią, to po prostu bądź sobą. Dasz radę, bo nie chodzi wcale o chodzenie do kina i spędzanie z dziewczyną całego wolnego czasu. Chodzi o to, żebyś był, jak cię będzie potrzebowała, żebyś ją czasem przytulił, pocałował(wcale nie koniecznie w usta) i przyszedł do niej proponując spacer lub kino, czas od czasu, gdy nie będzie się tego spodziewać. Niech ona będzie dla ciebie przyjaciółką-skarbem, za którą po prostu oddałbyś życie, bo to w końcu miłość. :)
Let's make all dreams come true!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: Paweł »

Jessica pisze:2. Jak już będziesz z nią, to po prostu bądź sobą. Dasz radę, bo nie chodzi wcale o chodzenie do kina i spędzanie z dziewczyną całego wolnego czasu. Chodzi o to, żebyś był, jak cię będzie potrzebowała, żebyś ją czasem przytulił, pocałował(wcale nie koniecznie w usta) i przyszedł do niej proponując spacer lub kino, czas od czasu, gdy nie będzie się tego spodziewać. Niech ona będzie dla ciebie przyjaciółką-skarbem, za którą po prostu oddałbyś życie, bo to w końcu miłość. :)
amen.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: Offik »

kazdy z nas kiedys nie mial doswiadczenia, wiec nie masz sie czym przejmowac:)

Bądz sobą poprostu, a wszystko bedzie szlo tak jak nalezy:)
szuman
Młody aktywny
Posty: 30
Rejestracja: 23.09.2006, 03:42

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: szuman »

no, widze, ze juz ubrales ja w odpowiednie cechy... ;) a moze ona w rzeczywistosci jest inna? przekonaj sie o tym! Co bym ci proponowal? Poznaj ja na luzie i nie wyskakuj od razu z randkami bo ja jeszcze wystraszysz ;) jesli bedziesz "tylko kolega" to podwojnie zyskasz: ty bedziesz czul sie swobodnie, a laska bardziej sie toba zainteresuje, bo bedziesz wyjatkowy: nie bedziesz od razu romansow wlaczal jak inni, tylko bedziesz kumplem, a ją to powinno zaintrygowac i jesli "bedzie ci ona pisana", to sama przejmie inicjatywe :) zauwazylem to, ze lepiej pannie dac swobode, bo sam nawet jesli cos wymusisz, to tylko na krotka mete, a zaczynajac od kolezenstwa zagwarantujesz sobie konfortowa pozycje: na poczatku bedziesz na stopie kolezenskiej i jesli ci z nia nie wypali, to pozostaniesz nadal kolega, wiec nie stracisz, a zawsze mozesz zyskac. Owszem, sa panny, ktore lubia byc adorowane i z pewnoscia schlebi im kolejny adorator, ale po pierwsze bedziesz jednym z wielu, a po drugie bedziesz jednym z tych, ktorymi ona sie i tak otacza, a ktorzy do tej pory nic nie osiagneli. Sam kilka razy zaczynalem od kolezenstwa i pozniej o wiele lepsze zwiazki wychodzily, niz gdy na "dzien dobry" wyskakiwalem z kinem czy kreglami :P
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: ZooM »

A do którego Lo chodzisz? :D może ją znam :) A reszta to w pełni się zgodzę z szumanem, nie adoruj jej i na pewno nie rób tak jak teraz masz zmiar - oferować jej całego czasu i ciągle wszystko jej proponować, niech to ona się postara :)

Motto:
"Miej wyjebane, a będzie Ci dane" :D
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: pietruszka »

co do zapoznania: wszystkie chwyty dozwolone;) możesz np. podejść i zapytać jak jej się podoba w szkole i czy już się zaaklimatyzowała i będzie joł. a potem powiedz że jesteś Tomek i gadaj i heja.
a czy dasz radę? hmm.. niech moc będzie z tobą;) co amsz nie dać:P dawaj siebie a będziesz w niebie:P
ps. wogóle to amsz świetne imię;) gratuluję;)
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
..::Pavel::..
Młody aktywny
Posty: 22
Rejestracja: 17.08.2006, 21:36

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: ..::Pavel::.. »

Noi i jak zarwałes jakos do tej dziewczyny????
16 lat miała gdy.....
Tomek_
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 14.10.2006, 18:18

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: Tomek_ »

Dzięki za wszystkie wypowiedzi :wink:

Do tej pory nadal nie miałem możliwości aby poznać tą dziewczyne. Ograniczamy się do mijania na korytarzy i patrzenia na siebie :( Jakby tylko istniała możliwość abym mógł ją poznać (ognisko,koncert, jakiś wyjazd - organizowane przesz szkołe) to na pewno starał bym się to wykorzystać , ale do jasnej cholery narazie nie było żadnej okazji, ale mam nadzieje że się wreszcie pojawi . Bo co innego podejść i pogadać przykładowo o koncercie niż spytać się o godzine na przystanku autobusowym :| .
Pozornie są forumowicze którzy przeżywają większe "kryzyse" jednak wyobraźcie sobie że gdzieś jest ten aniołek w którym się zauroczyliście , a nawet nie macie okazji go poznać , nie wspominając o wspólnych spacerach i spędzaniu czasu :(



Dzięki wszystkim za pomoc takiemu nieudacznikowi jak ja :)
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: JaGaKi »

O rany, chłopie, Ty masz 17 lat i masz takie problemy? Poznać drugą osobe jest bardzo prosto - ja raz w gimnazjum wpadłem do klasy sąsiedniej i zapytałem o coś (kto idzie na basen) i poznałem wiele fajnych osób... po prostu trzeba pomyśleć o początku - o tym pierwszym zdaniu i ruszyć. Bo ciało raz puszczone w ruch... :P

I nie rób z siebie nieudacznika - bo to Cię pokona...


I nie wiem jak to powiedzieć... ale mówienie że jest taka i owaka jeżeli znasz ją tylko z widzenia i w ogole z nią nie gadałeś to jest to tylko zauroczenie które może prysnąć z chwilą rozmowy...
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Tomek_
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 14.10.2006, 18:18

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: Tomek_ »

Wiesz .... nieważne kto i jak nazwał dane uczucie , nie ma znaczenia czy to jest "miłość" , po angielsku "love" czy "zauroczenie" ... poprostu coś czuje i to uczucie jest silne bo od kilku lat żadna dziewczyna nie robiła na mnie wrażenia , do czasu jak tylko zobaczyłem ją to cały czas oniej myśle. A w gimnajzum to mogłem poznać każdą dziewczyne bo sie wszystkich znało. A tutaj dużo osób z innych osiedli , z poza miasta i innych gimnazji więc narazie nie miałem możliwości aby ją poznać, co wydaje się chyba rzeczą naturalną.
I tak jak myślałem ... niemal dla wszystkich problem wydaje sie błyć błachy , ale przecież nie poznam dziewczyny na tłocznym korytarzu , prawda?
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: JaGaKi »

Poznasz - Tylk omusisz tego chcieć:D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: ZooM »

nie widziałem czy ona jest młodsza czy w toim wieku.. ale jak młodsza to można podejść i zagadać po prostu jak się czuje w nowej szkole :)

dobrym motywem jest np 'Cześć Kotek (no bo pierwszo klasistka), jak tam w nowej szkole się podoba?' chociaż to lepiej zrobić bardzo szybko, po pierwszym spojrzeniu, bo teraz to tak troszkę idiotycznie mogło by wyjść, chociaż trudno powiedzieć, grunt to podejść na luzie i tyle. to ty w końcu jesteś z bydgoszczy czy rzeszowa? :P
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: SkaTe_GirL »

ZooM pisze:nie widziałem czy ona jest młodsza czy w toim wieku.. ale jak młodsza to można podejść i zagadać po prostu jak się czuje w nowej szkole :)
taaaaa, a dziewczyna spali raka i ucieknie ;P

ZooM pisze:dobrym motywem jest np 'Cześć Kotek
boSki motyw na dostanie odpowiedzi "Pa kretynie"
Zaden pierwszak nie lubi jak wyskakuje sie z "kotkiem..."
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: ZooM »

nie lubi ale toleruje bo zwykle jest tak wystraszony(a) żeby niewiele odpowiedzieć, a jak powie pa kretynie to tylko dobrze świadczy, dla mnie bomba - takie lubie :D
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: JaGaKi »

heh :P Zoom, kontrowersyjny jesteś :P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Tomek_
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 14.10.2006, 18:18

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: Tomek_ »

Teraz mam inny problem, już nie chodzi o zapoznanie czy prowadzenie rozmowy - bo o pewnym czasie to już nie jest dla mnie problemo ... ale czy konkretna dziewczyna w której sie zauroczyłem odwzajemni mi swe uczucia ?? Ten "problem" już chyba dotyczy nas wszystkich bo jest przyczyną złamanych serc tych którzy nieszczęśliwie sie zakochali.
Jest takie przysłowie "przeważnie podobamy się tym co nam się podobają" jednak i tak nie możemy mieć pewności że ta druga osoba również sie w nas zauroczy , bo jakby na to nie patrzeć ona również ma swoich kolegów , w Polsce jest bardzo dużo chłopaków a ja moge być poprostu "kolejnym kolegą". I powiem jeszcze że to jest troche popieprzone bo nie dość że miłość jest jak sraczka to jeszcze nie ma możliwości aby kogoś w sobie rozkochać i cholera wie od czego zależy to że zakochujemy sie w tej a nie innej osobie i jakim właściwie "cudem" ta druga połówka również odwzajemnia uczucie.

I chyba nie ma osoby która by sie nie obawiała tego że ta druga osoba będzie względem niej "obojętna" i chyba to jest najgorsze w tym całym gównie.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: JaGaKi »

W sumie to moge powiedzieć jedno - doszukujesz się dziury w całym... W uczuciu powinno się iść na żywioł
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: JAK POZNAĆ DZIEWCZYNE ! Pomocy :(

Post autor: Paweł »

JaGaKi w sumie ma racje (czasem sie mu zdarza ;p).
Poza tym kwestia "czy ja jej tez sie podobam", to już zupełnie inny temat, o korym nie raz juz bylo. poszukaj! :)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ODPOWIEDZ