wojsko? nie, dziekuję ;p

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: wojsko? nie, dziekuję ;p

Post autor: Piqs - X »

Ja sie troche na wojsko po studiach zaczynam nakierowywac :) Sie znaczy studia z bezpieczenstwa narodowego i strategii do tego prawo i moze do sluzb mundurowych mnie p otym beda chciwli xd

A plagii ... z tymi szkoleniami to jest tak ze i tak biora na wakacje niewielki procent..za malo miejsc za duzo chetnych i dostajesz automatycznie rezerwe ;)
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: wojsko? nie, dziekuję ;p

Post autor: Potępiony »

Mi perspektywa wojska w tej chwili jakoś się nie widzi. Ja słyszałem, że na trzecim roku studiów jest takie trzymiesięczne przeszkolenie. Kto wie może nawet przyszłość zwiąże z wojskiem (płaca dobra jakby nie patrzeć), ale na tą chwilę bronię się rękoma i nogami by nie iść.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: wojsko? nie, dziekuję ;p

Post autor: JaGaKi »

Potępiony? a skąd wiesz że płacą dobrze? z moich znajomosci w wojsku widze że jednak trzeba zapomnieć o micie "super wojska":P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: wojsko? nie, dziekuję ;p

Post autor: Phantom »

Blebleble... Powstrzymam się od co bardziej ofensywnych komentarzy.


Gdyby nie fakt, że nie potrafię wyobrazić sobie siebie bez dłuższych włosów, bez wahania wskoczyłbym w kamasze na dłuuużej. ;]
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: wojsko? nie, dziekuję ;p

Post autor: SkaTe_GirL »

a ja Wam powiem, ze mi sie podoba w gronie wojskowych ;P
dyscyplina i te sprawy
ale jest fajnie ;P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
ODPOWIEDZ