Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: SkaTe_GirL »

Tak jak w temacie...
Sa rozni ludzie, rozne poglady ite de.
Niektorzy uwielbiaja miec przy sobie bliska osobe, inni kochaja samowolke... dzis z tym/ta jutro z tamtym/ tamta...
a Wy? Co preferujecie?
Samotnosc? Bycie wolnym strzelcem...?
Czy moze bycie "zajetym"? Bycie w zwiazku?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: ZooM »

Ja najbardziej lubię relacje w takim luźnym związku, każdy ma swoje życie, a kiedy mam czas to się spotykamy i robimy co dusza zapragnie :) Inną sprawą jest 'posiadanie' kochanki-przyjaciółki, daje to swobodę, a za razem pozwala czerpać radość ze wspólnie spędzonych chwil, a zwłaszcza wieczorów i nocy :wink: Z kolei kiedy idziemy na imprezkę to nie oznacza to, że cały czas będziemy się szukać albo razem tylko bawić, a po prostu oddamy się temu co na imprezach najważniejsze, zabawie, radości z chwili itp. Czasem głupio tak patrzeć jak ta druga osoba się całuje z kimś innym, ale cóż, wszystko ma swoje wady i zalety :) Małżeństwa jeszcze nie planuję więc chyba nie muszę być uwiązany do jednej osoby, po to jest młodość żeby z niej korzystać, bo potem stały związek jest naturalną koleją rzeczy, a po co żałować że się czegoś nie zrobiło.
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: Offik »

ja zdecydowanie wybieram związek:)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: Linka »

Moze czasami lepiej byc samym, ma sie wtedy wieksze pole do roznych wyborow i oczywiscie całkowita wolnosc, ale nic nie moze byc lepsze od poczucia bliskosci innego czlowieka i mozliwosci polegania na nim co daje tylko powazny zwiazek.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: vanessa »

hmm... a ja (obym nie pożałowała tych słów) czasami chciałabym być w wolnym związku, lub mieć po prostu przyjaciela (to się już chyba pod fantazję kwalifikuje :X ).
jestem w związku 3 lata i miesiąc i były ciężkie chwile, ale broń Boże nie narzekam, czuję się najszczęśliwszą kobietą ;p
jednak czasami przejdzie mi przez myśl jakby to było, tym bardziej że mój Ukochany był moim pierwszym chłopakiem pod każdym względem ; )
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: Linka »

Vanessa- jestem w bardzo podobnej sytuacji, czasami sa takie dni ze chciałoby sie to wszystko rzucic i uciec od wszystkich problemow. W takich chwilach tez zastanawiam sie, czy moze lepiej by mi nie bylo w samotnosci, ale zaraz wyobrazam sobie jak dziwnie byloby nie miec do kogo zadzwonic jak sie nudzi, komu sie wyzalic jak jest zle albo po prostu przytulic sie bez okazji. Wole byc w zwiazku pomomo ze zawsze beda jakies klotnie.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: vanessa »

no właśnie, Linka. Ja może troszeczkę żałuję tylko tego, że zanim poznałam mojego chłopaka, nie zakosztowałam odrobiny szaleństwa ;p, czasami dostaję szału jak na jakiejś imprezie rozmawiam z przyjacielem, a mój chłopak obraża się i zachowuje jakbym była jego własnością, awrr..
ależ mnie wzięło na szczerość, ale co tu ukrywać, nie zawsze wszystko jest różowe ; )

co do pytania Skate, wolnym strzelcem dobrze jest być do czasu, źle jest nie być nim w ogóle ; )
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: ZooM »

Linka pisze:ale nic nie moze byc lepsze od poczucia bliskosci innego czlowieka i mozliwosci polegania na nim
moim zdaniem to poczucie bliskości i możliwość polegania na drugiej osobie to najczęściej zdarza się w rodzinie i wsród przyjaciół.. ja mam kilka osób których jestem pewny że mi zawsze pomogą i w każdej sytuacji będążyczyli mi jak najlepiej.
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: Linka »

vanessa pisze:czasami dostaję szału jak na jakiejś imprezie rozmawiam z przyjacielem, a mój chłopak obraża się i zachowuje jakbym była jego własnością, awrr..
skąd ja to znam ;)
Moj chłopak lubi czasami dobierac sie do mojego telefonu i patrzec czy nie dostałam smsa od jakiegos kolegi :P
ZooM pisze:moim zdaniem to poczucie bliskości i możliwość polegania na drugiej osobie to najczęściej zdarza się w rodzinie i wsród przyjaciół..
to prawda, ale bliskosc w zwiazku to troszke inna sprawa. Faktycznie moge pogadac z mama czy siostra (bo brat troche nie bardoz do żalenia sie ;)) ale jednak nie na kazdy temat. No, i nie jestem taka zeby sie przytulac do rodziny.
Co do przyjaciol, to mam dobrych znajomych ale nie potrafie zaufac do konca kolezanom. Kolegom tez do konca nie ufam bo zdarzało sie, ze ja kogos lubilam a on sie zakochiwał i wychodziły nieprzyjemne sytuacje.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: SkaTe_GirL »

vanessa pisze:co do pytania Skate, wolnym strzelcem dobrze jest być do czasu
nie zgodze sie z tym....
wiesz vanessa mi podoba sie zycie wolnego strzelca... chcialam oddac komus serce, mowic mu ze tesknie,ze kocham... udalo sie to przez chwile... a potem leczylam sie z tego ponad pol roku... dlatego tez mnie tu nie bylo...
Nie mam i nie chce miec nikogo... Wzbraniam sie przed tym
teraz wiem, ze sie bynajmiej nie przywiaze... bo kazdy facet jest skreslony na "dzien dobry"... nie bede juz cierpiec z powodu "olania"...
po prostu sie pobawie...
i dobrze mi z tym...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: vanessa »

aj Skate, doskonale rozumiem. I tym bardziej twierdzę, że to jest dobre do czasu, ponieważ teraz się wybawisz, poszalejesz, jednak powiedzmy za jakieś 3-4 lata na pewno pomyślisz o tym, że fajnie byłoby znaleźć partnera z którym spędzisz całe życie, na którym będziesz mogła polegać, któremu będziesz mogła ufać, z którym będziesz mieć dzieci, które wspólnie wychowacie, etc... Teraz czujesz, że 'wolny strzelec' to coś dla Ciebie, jednak czas leczy rany, i założę się, że kiedyś będziesz się chciała ustatkować ; )
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: SkaTe_GirL »

Kiedy to nastapi na pewno Cie powiadomie... ; -P
Obecnie faceci sa dla mnie jedynie zabawkami...
tak samo jak ja bylam w jego rekach
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: Offik »

SkaTe_GirL pisze:Obecnie faceci sa dla mnie jedynie zabawkami...
aż zacząłem się bać...
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: Paweł »

dokładnie :zdziwko:


jezeli mowa o mnie, to ja jestem z typu tych staroświeckich, i temu podobnych.
preferuję jednak stały związek.
ot.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: SkaTe_GirL »

Offik heheh nie jest tak zle jak wyglada ; -) nie boj sie mnie no ;*
a Ty Pawelku...sam wieSz... ten glos robi swoje ;P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: stefan »

SkaTe_GirL pisze:Obecnie faceci sa dla mnie jedynie zabawkami...
tak samo jak ja bylam w jego rekach
teraz to popłynęłaś, czuję się jako facet urażony.

nie wszyscy faceci traktowali Cię jak zabawkę, więc nie generalizuj.

nie jest cool, jak się pisze że "wszyscy faceci to świnie" - tak samo jak to, że "wszystkim kobietom chodzi tylko o forsę". no bez jaj.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: SkaTe_GirL »

stefan pisze:teraz to popłynęłaś, czuję się jako facet urażony.
Przepraszam, ze Cie urazilam ale to moje zdanie
i tego bede sie 3mac
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: Phantom »

Ano właśnie... Pomiędzy niezobowiązującą zabawą z mężczyznami, a zabawą mężczyznami istnieje kolosalna przepaść. Niestety, drugiej opcji - nawet jeśli kierują kimś złe doświadczenia - zaakceptować nie mogę. Prędzej radziłbym skonsultować się z lekarzem. ;]
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: shyduo »

Przykro mi Skate, ale i ja nie podzielam

Co do tematu: stały związek.

A paradoksalnie stałem się niedawno "wolnym strzelcem" (niejako z przymusu) i tęsknię za tym wszystkim co było, mimo, ze nieraz było tak jak mówicie dziewczyny.

No, ale na siłe nie będę nikogo szukać, bo może się skończyć tak, że będzie chodziło oo sam fakt "bycia z kimś", a nie o Tą osobę.

Tęsknię za tym co było jak cholera, nooo....... :emm:
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Wolny strzelec a moze lepszy zwiazek...?

Post autor: Jessica »

Ja preferuję związki. Wolę być z kimś całkiem i tylko dla niego. Takie latanie nie jest w moim typie...
Let's make all dreams come true!
ODPOWIEDZ