pierwszy a kolejen razY

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
qwerty
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 04.11.2006, 00:20

pierwszy a kolejen razY

Post autor: qwerty »

Słyszalam,że jest wskazane odczekać jakiś czas pomiędzy pierwszym a kolejnym stosunkiem.. To konieczne? Wskazane? <wskazane w niektórych przypadkach?> czy wogóle nie istotne.. <?> pozdrawaiam :*
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: pierwszy a kolejen razY

Post autor: Linka »

Raczej wskazane przez około 2 tygodnie. To dosc istotna sprawa, oczywiscie dla kobiety, u ktorej musze sie pogoic drobne ranki i obtarcia po tym "pierwszym razie".
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: pierwszy a kolejen razY

Post autor: vanessa »

hmm.. a ja szczerze mówiąc, nie słyszałam nic na ten temat ; )
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: pierwszy a kolejen razY

Post autor: Byczek »

Szczerze powiem, ze ja tez pierwsze slysze, zeby odczekac te dwa tygodnie o ktorych piszecie, ale jest co calkiem logiczne! Uwazam jednak, ze i tak powinnismy odczekac troche czasu, zeby ochlonac i zeby nas emocje nie poniosly, nastepny raz juz powinien byc latwiejszy!
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: pierwszy a kolejen razY

Post autor: ZooM »

a czy pierwszy raz może trwać nie przerwanie przec 2 tygodnie noc w noc? :) potem 2 tygodnie przerwy na odpoczynek.. i tak dalej :twisted:
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: pierwszy a kolejen razY

Post autor: Jessica »

ZooM, a nie zmęczył byś się trochę? :twisted:
Let's make all dreams come true!
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: pierwszy a kolejen razY

Post autor: =MiLi= »

Dokładnie, dziewczyna powinna odczekac chociaż kilka dni po pierwszym stosunku, jest to związane własnie z przerwaniem błony dziewiczej, muszą się dobrze zagoić ranki, które powstały i po tym można szaleć na maxa ;)

E no Jessica, co Ty? ;> uważasz naszego Zooma za takiego słabeusza?;>
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: pierwszy a kolejen razY

Post autor: JaGaKi »

Zoom... Ty Buchaju :D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: pierwszy a kolejen razY

Post autor: ZooM »

a zapomniałem tylko że co kilka dni trzeba wymieniać kobietę bo się szybko zużywają :twisted: :twisted:

a tak szczesze to nie miałem okazji niestety 2 tygodnie tak z rzędu.. pewnie bym nie wytrzymał, muszę kiedyś jakąś żadną wiedzy kobietę na taki maraton namówić :D jakieś chętne? :D:D:D

a czy bym się zmęczył.. pewnie tak, ale jak to się mówi sport to zrrowie, troszke suplementów do tego i po 2 tygodniach rzeźba idealna :D zastanawiam sięczymu jeszcze nie ma w ofercie poslich siłowni takiej formy spalania kalorii i treningu wszystkich partii mięśni :D

a co do tematu to pozostali mają rację - parę dni, w zależonści od osoby, tak samo jak niektórym się skaleczenie szybciej goją a innym wolniej

a... :D
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: pierwszy a kolejen razY

Post autor: vanessa »

kup sobie dmuchaną lalę :nom:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: pierwszy a kolejen razY

Post autor: JaGaKi »

Zmęczenie materiału ^^
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: pierwszy a kolejen razY

Post autor: =MiLi= »

Myślę, że nie byłoby tak źle ;) no na pewno super wypoczęty bys nie był, ale byłoby to przyjemne zmęczenie ;) wiem co mówię :) ja miałam taki dwutygodniowy maraton jak moja rodzinka wyjechała na wakacje :) mmm :) 2 tygodnie zazwyczaj po kilka razy dziennie... Ja już momentami byłam bardziej z męczona niż Bastek ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: pierwszy a kolejen razY

Post autor: ZooM »

nawet nie wiesz jak zazdroszczę :D pożycz mi jakąś koleżankę, tylko powiedz że fajny jestem :tak: :o

a co do zmęczenia materiału.. ponoć ćwiczenie czyni mistrza i w tym wypadku jak najbardziej popieram :) :D
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: pierwszy a kolejen razY

Post autor: Jessica »

ja się nawet nie całowałam, a do "czegoś więcej" mi się absolutnie nie śpieszy. Młodziutka jestem, mam duuużo czasu :)
Let's make all dreams come true!
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: pierwszy a kolejen razY

Post autor: Blood On The Ground »

Do tematu wstręciuchy ; ]
Żyć to znaczy rodzić się powoli
ODPOWIEDZ