ghosts

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

ghosts

Post autor: macey »

emm po ogladnieciu flasha http://www.campchaos.com/othershows/jkcinema/03.html ma 8mb mi sciagalo pare min z predkoscia 35kb/s stwierdzam...sam nie wiem co stwierdzac.. dziwna sprawa z duchami. ;>
wiec warto ppoczekac... em... fajne duchy tam pokazywali ;>> ciekawe czy prawdziwe... moze prawdziwe moze nie ale filmik ciekawy polecam obejrzec :> pare chwil zajmie sciaganie pare chwil trwa ten filmik.. ma duzo fotek a nawet filmy z kamer i wyjebosta muzyczka ;] klimatowa to jest taki mini dokument... zachecam do wypowiedzi :>;]
root
Młody aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 04.12.2002, 21:07
Lokalizacja: oleszyce

Re: ghosts

Post autor: root »

Œcišgnšłem i teraz żałuję !

PS Zapłacisz za to ;]

Pozdrawiam, Michał
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: ghosts

Post autor: macey »

emmm sorka...
ale nie wiem o co chodzi... co zrobilem? zwykly film z muzyka fajna...
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: ghosts

Post autor: emailowiec »

fajny ten film...
oglądłem go 5 razy i po tych pięciu razach stwierdzam, że wiarygodne (przynajmniej dla mnie) pozostają tylko filmy i fun na końcu :wink: :wink: :wink:
;)
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: ghosts

Post autor: bober »

ja sciagalem to ... sam nie wiem ile bo wlaczylem i poszedlem od kompa ale jak wrocilem to dalem na replaya i po paru zdjeciach zechcialo mi sie spac wiec wylaczylem ;] nuuuuuuudaaaaaaaaa :cinol:
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: ghosts

Post autor: PAL MAL »

niektore z tych materialow dla mnie sa montowane ale nad niektorymi bym sie zastanowil
YO MY BROTHER!
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: ghosts

Post autor: macey »

zawsze przy takiego typu filmach jest twierdzenie "zmoooonotowane" ... ja tez tak najczesciej mowie... ;P ale ile to rzeczy sie widzialooo... na zywo.. hyhyhyh...
oprucz duchow taki kontrowersyjny temat to Istoty pozaziemskie... spodki na niebie..itp
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: ghosts

Post autor: emailowiec »

ja widziałem kiedys w necie taki filmik o ufo, że nie było szans aby to był montaż... Wszystko było dokładnie widać a film był z 1997 roku nawet ładnej jakości... Widziałem go tylko raz i zniknął... :shock: :D :D :D
;)
ODPOWIEDZ