:( zmartwiona

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
qwerty
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 04.11.2006, 00:20

:( zmartwiona

Post autor: qwerty »

*mój cykl trwa od 30 do 34 dni (przewaga 32), niedawno zaczęłam współżyć, za każdym razem z zabezpieczeniem- durex extra save, moja ostrożność aż mnie przeraża, stosunki przerywane, wogóle zero nic już po całym zajściu.. a mimo to mam 31 dzien cyklu, nic mnie nie boli i sie okrutnie martwie.. jęsli to wazne to mam 18 lat, znam miliard ludzi którzy kochają sie bez zabezpieczenia i starałam sie nie martwic no ale dzisiaj juz mi trudno.. zazwyczaj mam miesiączke "z nienacka" tylko w dniu dostania mam jakies objawy.. noa le coz robie,ze sie martwie.. i to jeszcze nie tylko ja..
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: :( zmartwiona

Post autor: vanessa »

uważam, że nie masz się czym martwić ; ]
poza tym, jeśli martwicie się we dwoje to powinno wam być raźniej, hehe ;p
głowa do góry.
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
shella
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 11.11.2006, 19:06

Re: :( zmartwiona

Post autor: shella »

Jezeli sie zabezpieczyliscie i wszytsko bylo wporzadku to nie masz sie czym martwic. Bedzie dobrze ! :D
,,Najbardziej stracony dzien to ten, w ktorym nie zasmailismy sie ani razu"
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: :( zmartwiona

Post autor: Offik »

nie ma jak panikować... oj dziewczyny dziewczyny...

nie nakrecaj sie sie tak to bedzie lepsze dla ciebie:)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: :( zmartwiona

Post autor: Linka »

Skąd ja znam ten problem... sama miałam tak kilka razy, pomimo, ze byłam pewna na 99% to jednak miałam to "ale". Jak do tej pory niepotrzebny był strach moj i przy okazji mojego chłopaka, ktory jest takim samym panikarzem jak ja.
Nie potrafie nic poradzic, bo trzeba samemu uwierzyc, ze wszystko jest o.k..
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: :( zmartwiona

Post autor: *MysterY* »

nie martw sie bo ci sie spozni ten okres ;)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: :( zmartwiona

Post autor: ZooM »

gumka + tabletki antykoncepcyjne no i jesteście gotowi zawsze i wszędzie na wszelkie okoliczności moim zdaniem :)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: :( zmartwiona

Post autor: melOn »

również myślę, że nie masz czym się martwić.
polecam również duet 'reklamowany' przez ZooM'a ;-D
a jak się martwisz, że masz problemy z normalnym funkcjonowaniem to zrób sobie test. ;-)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: :( zmartwiona

Post autor: =MiLi= »

Spokojnie, nie masz się czym martwić, z okresem tak już jest, poza tym teraz jak tak strasznie się denrwujesz to tak jak napisał Mario może Ciu się okres spoznic wlasnie z tego stresu. Raz tez tak miałam, że się bałam bo nie dostawałam okresu... heh.. i to kilka miesięcy, ale wiedziałam, że takie historie mi się zdarzały w przerwach między opakowaniami tabletek... poza tym nie panikowaliśmy, bo chcemy miec dziecko. Gdy okazało się, że to fałszywy alarm byliśmy zawiedzeni, bo już się nastawiliśmy na myśl o byciu rodzicami...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
ODPOWIEDZ