Ubranie na siłownię, do klubu fitnes?

Piłka nożna, Koszykówka, Ping-pong czy choćby nawet golf ;)
Tutaj porozmawiasz o wszystkim co z nim związane!
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Ubranie na siłownię, do klubu fitnes?

Post autor: stefan »

=MiLi= pisze:Koniec off'a
dominika pisze:byłabym wdzięczna gdybyś jednak przytoczyła [...]
koniec offa oznacza koniec offa.

osobiste prośby proszę załatwiać via PW.
Aktywowana
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 28.03.2013, 11:12
Płeć: kobieta

Re: Ubranie na siłownię, do klubu fitnes?

Post autor: Aktywowana »

Dla pań najlepszym zestawem ubrań na siłownię są leginsy i koszulka (na ramiączkach bądź na krótki rękaw). Ważne żeby ubranie było wykonane z odpowiedniego rodzaju materiałów. Zajrzyjcie tutaj: http://besame.com.pl/13-sport-stroje-fitness
Na pewno coś sobie wybierzecie.
Slavio22
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 12.05.2013, 20:15
Płeć: mężczyzna

Re: Ubranie na siłownię, do klubu fitnes?

Post autor: Slavio22 »

Wożonko pisze:A co powiecie na obcisle legginsy, kilka razy widzialem jak konkretne karki w tym cwiczyli. :roll:
co ty?nie do wiary..
jasiozmazur
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 08.06.2013, 22:22
Płeć: mężczyzna

Re: Ubranie na siłownię, do klubu fitnes?

Post autor: jasiozmazur »

Najlepiej czuję się w odzieży sportowej i wygodnej podczas górskich wycieczek. Propozycje ubrań, butów i akcesoriów przeznaczonych na takie okazje znajdziecie na: http://www.barna.pl/
Huggie
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 14.06.2013, 14:32
Płeć: mężczyzna

Re: Ubranie na siłownię, do klubu fitnes?

Post autor: Huggie »

Ja mam dwie pary zwykłych, krótkich spodni, dwie koszulki i tyle. Żadnej specjalnej odzieży nie zakładam, to co mam kupiłem w supermarkecie na osiedlu za niecałe 80 zł (jeden komplet oczywiście). W tym ćwiczy mi się najlepiej.
Globall
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 13.06.2013, 17:53
Płeć: kobieta

Re: Ubranie na siłownię, do klubu fitnes?

Post autor: Globall »

Spodnie od dresu i t-shirt.
aktywnalala
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 26.06.2013, 10:01
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Żory

Re: Ubranie na siłownię, do klubu fitnes?

Post autor: aktywnalala »

W lidlu co jakiś czas są fajne ciuchy, a to na rower a to do joggingu. Sprawdzaj co jakiś czas ich gazetke na stronie internetowej - warto bo ceny niezłe a jakościowo bardzo ok.
cherycherylady
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 14.06.2013, 12:48
Płeć: kobieta

Re: Ubranie na siłownię, do klubu fitnes?

Post autor: cherycherylady »

Racja, Lidl ostatnio daje radę, przez jakiś czas można było kupić buty do joggingu chyba za ok 60zł. Mój znajomy śmiga w nich 3 miesiąc i nic się z nimi nie dzieje :) A co do ubioru na siłownię, to kiedyś chodziłam w czarnych legginsach i luźnej koszulce. Teraz chodziłabym chyba w krótkich spodenkach, a koszulka chyba nadal luźna, żeby nie była cała mokra po 10 minutach, chociaż tego i tak się chyba nie uniknie. Ja wiem, że słownia, klub fitness to takie miejsce, gdzie mokre plamy na koszulce nikogo nie powinny dziwić, ale ja się mimo wszystko trochę krępuję, może ze względu na to, że większość panien, które przychodzą niby poćwiczyć, są zrobione od stóp do głów i siedzą sobie tylko na rowerku, albo spacerują na bieżni, nie męcząc się, no i wyglądają o wiele korzystniej... Nie wiem w sumie dlaczego, ale trochę się tym przejmuję.
Romuald
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 22.06.2013, 21:10
Płeć: mężczyzna

Re: Ubranie na siłownię, do klubu fitnes?

Post autor: Romuald »

Lidl oferuje ubrania i buty ale w Biedronce też buty można fajne dostać. Niektórzy kupują oryginalne ubrania ale pochodzą kilka razy na siłownie i dają sobie spokój. Nie strój a chęci i motywacja się liczą.
ODPOWIEDZ