Let's play djembe! - 'Afrykańskie rytmy po europejsku'

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Let's play djembe! - 'Afrykańskie rytmy po europejsku'

Post autor: JaGaKi »

Ehh... widze, że przyjacielska atmosfera... A to nie można rpzyjechać zobaczyć jak to bezdie wygląało a potem zdecydować? od razu trzeba się zdecydować?... Okropne? Co to za organizacja!! ARGHH (bulwers off)... To zabrońcie nam przyjeżdżać a nie wymyślajcie powody dlaczego nie :/
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Let's play djembe! - 'Afrykańskie rytmy po europejsku'

Post autor: Paweł »

eh... JaGaKi... to nie jest wszystko takie piekne jak sie Wam wydaje.

pierwsze zajęcia. Wynajete pomieszczenie (które tez ma ograniczoną pojemność i ograniczony czas dostepu) i zajęcia typowo organizacyjne, integracyjne. W tym cieply posilek, jakies materialy, zwroty za przejazdy. Wszystko finansowane przez UE. Wiec tez nie mozemy juz tutaj liczyc na cos w stylu 'moze przyjade i moze sie zdecyduje'.

drugie zajęcia. to juz prawidlowe warsztaty. sala, zajecia, nauka itd. Zajęcia oplacone na daną liczbe osob (zreszta liczba osob w grupie tez jest ograniczona, wiadomo, nie nauczy sie 50 osob naraz).

Wybaczcie, serio, ale nie mozna tutaj pozwolic na znajomych, ktorzy wejda i sobie popatrza, powariuja itp. Dlatego wyraznie pisalem, ze sa to powazne zajecia i trzeba sie na nie zdecydowac... a nie przyjechac "na piwko".

Poza tym projektem jak najbardziej, chetnie sie spotkamy i w ogole. Mozemy nawet o tym pogadac... ale nie na warsztatach.


To juz jest drugi projekt organizowany przez nas (tak to nazwijmy) praktycznie w ten sam sposob i jakos wczesniej nie bylo z tym problemu. Chyba ze jednak faktycznie, niepotrzebnie o tym tutaj pisałem....
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Let's play djembe! - 'Afrykańskie rytmy po europejsku'

Post autor: JaGaKi »

Pawle - napisałem że dojedziemy na własny koszt - nieważne... odechciało mi się...
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Let's play djembe! - 'Afrykańskie rytmy po europejsku'

Post autor: Paweł »

Chyba zle sie dogadujemy... ;p

Jezeli chcecie dojezdzac na zajecia na wlasny koszt to super. Na pewno zle na tym nie wyjdziecie.

Tylko, (wiem wiem), chodzi o to, że fajnie by bylo, jezeli powiecie A (sie zgłosicie) to powiecie tez B (czyli bedziecie chodzic na warsztaty + zagracie na koncercie, a nie poklaskacie ;-)))

tylko to chcialem uświadomić.... nie bij... :)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
IzzY
Młody aktywny
Posty: 121
Rejestracja: 26.12.2006, 22:42
Lokalizacja: Koive-neni

Re: Let's play djembe! - 'Afrykańskie rytmy po europejsku'

Post autor: IzzY »

Chciałabym jedynie zauważyć, że tego typu projekty to faktycznie poważne przedsięwzięcie i albo bierze się w nich udział albo nie. Osobiście, nie widzę nic złego w pisaniu takich tematów na forach. Przecież chodzi tu właśnie o promocję projektu. Jeżeli zakończeniem projektu ma być koncert - to tym bardziej powinien istnieć taki temat. Ktoś komu będzie zależało na tym, żeby się rozwijać i faktycznie się czegoś nauczyć - przyjedzie, na każde zajęcia. Jeżeli ktoś chce mieć tylko wpis w CV i spotkać się dla zabawy - niech faktycznie da sobie spokoj. Należy przecież pamiętać, że takie projekty to oczywiście zabawa, ale też ciężka praca. Praca uczestników jak i organizatorów. Pomyślcie o tym.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Let's play djembe! - 'Afrykańskie rytmy po europejsku'

Post autor: JaGaKi »

Pomyślcie o tym, że osoba najpierw musi zobaczyć to prawda? Bo teoria jaka by pięknie nie był, niekoniecznie musi mieć coś wspólnego z praktyką...

Wpis w CV że grałem na bębnach? Przecież to by było śmieszne...
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
IzzY
Młody aktywny
Posty: 121
Rejestracja: 26.12.2006, 22:42
Lokalizacja: Koive-neni

Re: Let's play djembe! - 'Afrykańskie rytmy po europejsku'

Post autor: IzzY »

JaGaKi pisze:Pomyślcie o tym, że osoba najpierw musi zobaczyć to prawda? Bo teoria jaka by pięknie nie był, niekoniecznie musi mieć coś wspólnego z praktyką...

Wpis w CV że grałem na bębnach? Przecież to by było śmieszne...
Dla tego właśnie jest spotkanie integracyjno-zapoznawcze ale jakąś decyzje o uczestnictwie należy podjąć wcześniej.
Przepraszam, a co by warunkowało, że nie chciałbyś brać udziału w takim projekcie??
Wpis w CV, że posiadasz taką umiejętność i że uczestniczyłeś w projekcie UE. Teraz nie ważne jest tylko szkolenie zawodowe ale wszechstronne umiejętności i zaradność. Niektórzy to stosują. I zdarza się, że działa.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Let's play djembe! - 'Afrykańskie rytmy po europejsku'

Post autor: vanessa »

haha, dobra mnie też się odechciało w tym momencie przyjeżdżać, a poważnie byłam gotowa się wybrać do Łodzi z dziewczynami i z Jagakim, żeby was pozanać osobiście, dowiedzieć się o tej nauce czegoś, a jeszcze przy okazji moglibyśmy pogadać o SLA, ale jak tu do wszystkiego ma być osobny temat to dzięki ; )
wolę, żeby zostało tak jak jest, bo do tej pory na forum było fajnie ; )
AVE PROJEKT! :oops2:

[ Dodano: 26.12.2006, 22:15 ]
edit: dodam jeszcze, że po tej dyskusji powyżej to każdemu by się odechciało. Dzięki Izzy za info, ładnie to wszystko przedstawiłaś ; ]
uważam, że gdyby w pierwszym poście Paweł podkreślił: "dla chętnych z województwa łódzkiego"- nie byłoby teraz tej idiotycznej dyskusji. i tyle.
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Let's play djembe! - 'Afrykańskie rytmy po europejsku'

Post autor: czarownica333 »

Kurde, no, ludzie, co jest!!
vanessa: a co Ty na to, żeby się zebrać i jechać, poznać poza warsztatami, tak o, wolne przecież teraz mamy :)
jeżeli Paweł i kompania są ograniczeni tym, że jest to projekt unijny, to nie można sobie tak o pozwolić, żeby znajomych przyjmować do projektu. macie pojęcie jak ta cała unia się czepia? Faktycznie jak pojawimy się np w lutym na jedne zajęcia, to nawet nie będziemy wiedzieć, co było wcześniej, a przecież każde zajęcia są kontynuacją poprzednich.
A jak pojedziemy, to Paweł da nam namiary na fachowców i zrobimy sobie coś takiego w naszych okolicach, O! A potem Paweł przyjedzie i to on będzie bił brawo na naszym koncercie :)
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Let's play djembe! - 'Afrykańskie rytmy po europejsku'

Post autor: vanessa »

ok, tylko dlaczego to nie było powiedziane w pierwszym poście? mnie tylko o to, kurrrrka chodzi!
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Let's play djembe! - 'Afrykańskie rytmy po europejsku'

Post autor: czarownica333 »

Paweł nie przypuszczał, że się tak na to napalimy :D :D :D
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Let's play djembe! - 'Afrykańskie rytmy po europejsku'

Post autor: vanessa »

acha, ok
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
IzzY
Młody aktywny
Posty: 121
Rejestracja: 26.12.2006, 22:42
Lokalizacja: Koive-neni

Re: Let's play djembe! - 'Afrykańskie rytmy po europejsku'

Post autor: IzzY »

dziękuję vanessa za uzanie :)
Po prostu zdarzyło się niedopowiedzenie. Mam nadzieje, że to jednak nie zrazi Was do tego typu projektów. :]
Kocham wszystkich ludzi, ale mam prawo nie wszystkich lubić.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Let's play djembe! - 'Afrykańskie rytmy po europejsku'

Post autor: Paweł »

No wlasnie w tym cały zonk, ze napisałem o osobach z województwa...

Bardzo podoba mi się podejście Czarownicy :)
Bo wlasnie tez o to chodzi... zeby przekazywać to dalej...

vanessa... nie wszystko musi byc odzielnym tematem. Przyjezdzajcie, spotkamy sie i pogadamy o wszystkim (szczegolnie o SLA, tyle pomysłow), damy se po razie i pojdziemy sie zabawic ;p Ale nie w ramach tych warsztatów :twisted:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Let's play djembe! - 'Afrykańskie rytmy po europejsku'

Post autor: JaGaKi »

hmm :P to co? kiedy? Jak? GDZIE?!:D:D Nie mogę się doczekać:D No ale może spróbujmy - chcę zobaczyć jak to będzie wyglądać - jeżeli będzie fajnie to chętnie będę przyjeżdżał do Łodzi - to nie jest aż tak daleko... spoko luzik :)

Już tyle razy jechałem trabantem gdzieś hen daleko, że teraz nie odpuszcze - bo podróż z takim towarzystwem, w takim wehikule to są wspomnienia do końca życia:D

Paweł - podoba Ci się zdanie czarownicy ponieważ się z Tobą zgadza :P Buntu nie tolerujesz :P:D:D:D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Let's play djembe! - 'Afrykańskie rytmy po europejsku'

Post autor: Paweł »

podoba mi sie, bo mnie rozumie.
bunt probuje zrozumiec, i dojść z nim do porozumienia. ;p

jak cos w dniach 30.12-1.01 (i jutro tez) włacznie jestem niedostępny.
takto czekam na propozycje :)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Let's play djembe! - 'Afrykańskie rytmy po europejsku'

Post autor: JaGaKi »

Dogadam się z dziewuchami i dam znać - ja jutro też nie jestem dostępny... ale o tym ciiicho:P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Let's play djembe! - 'Afrykańskie rytmy po europejsku'

Post autor: czarownica333 »

no ja jutro w sumie też nie mogę :P ale pojutrze - czemu nie :D vanessa, co Ty na to? :)
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Let's play djembe! - 'Afrykańskie rytmy po europejsku'

Post autor: vanessa »

kurczę, mnie pasuje najwcześniej 9 stycznia dopiero : (
dlatego też, jeśli chcecie jechać wcześniej to nie przejmujcie się mną, ja przed Sylwestrem obiecałam Łukaszowi, że pobędziemy razem w to wolne, bo tak to zawsze wszystko jest na wariackich papierach, a od 2 do 8 udzielam codziennie korepetycji :oops2:
ale ja jestem gotowa jechać 9 ; )
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Let's play djembe! - 'Afrykańskie rytmy po europejsku'

Post autor: czarownica333 »

no to w takim razie jak dla mnie to między 13 a 17 stycznia... albo po 23...
vvanessa, no coś Ty, bez Ciebie się nigdzie nie ruszamy, jak mamy Jagakiego po drodze zamęczyć, to musi nas być pełen skład (znaczy 3 dziewczęta minimum) :P
chyba się nam lekko zeszło z tematu :D
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
ODPOWIEDZ