Podsumowanie - Co znaleźliście pod choinką

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Podsumowanie - Co znaleźliście pod choinką

Post autor: shyduo »

Był już temat co chcecie dostać od Mikołaja. Teraz czas na podsumowanie. Co dostaliście. Jesteście zadowoleni czy nie?
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Podsumowanie - Co znaleźliście pod choinką

Post autor: stefan »

koszulę, kąpielówki, czapkę, szalik, 4-pak carlsberga i ptasie mleczko.

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY! : )
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Podsumowanie - Co znaleźliście pod choinką

Post autor: JaGaKi »

nie mam choinki :P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Podsumowanie - Co znaleźliście pod choinką

Post autor: melOn »

sweterek, kasę i czekoladę ; -)
ale jako, że trwa akcja odchudzanie do studniówki czekolada idzie w odstawkę ;<
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Podsumowanie - Co znaleźliście pod choinką

Post autor: shyduo »

No właśnie, jeszcze ja :P

Dostałem Lava Lamp, mikroskopijną, modelinową ośmierniczkę (wypaśną :mrgreen: ), bokserki i Lindory, a także kamerke internetową.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Podsumowanie - Co znaleźliście pod choinką

Post autor: vanessa »

ja dostałam sweter, książkę W. Allena (łaaaa...;D), galaretkę w czekoladzie i tusz do rzęs LancÔme ;p i jestem przeszczęśliwa! : ) : ) : )
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Podsumowanie - Co znaleźliście pod choinką

Post autor: pietruszka »

ja mam genialny pasek joggingowy i kasę na spełnienie trzech podstawowych marzeń: spodnie, ze dwie płyty i fryzjer;)
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Podsumowanie - Co znaleźliście pod choinką

Post autor: GoSiAcZeK »

A ja dostałam spodnie, bluzę, kosmetyki ( w tym mój ukochany zapach różowej Pumy :P ) i kasę na jakieś tam przyjemności :) m. in. sylwestrowe :D
13.02.2005 r.

A. ;**
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Podsumowanie - Co znaleźliście pod choinką

Post autor: czarownica333 »

heh, a nad Krzeszowicami to chyba leciał jakiś aniołek materialista... dostałam w sumie jakieś drobiazgi typu kilka par kolczyków, skarpetek itp. i jestem z tego zadowolona, ale z całokształtu nie (liczyłam po prostu na trochę ciepła rodzinnego - eh, chyba za dużo wymagam... święta wpływają destrukcyjnie na moją psychikę...)
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Podsumowanie - Co znaleźliście pod choinką

Post autor: Linka »

Jak narazie mam pierscionek, łancuszek z wisiorkiem i etui na telefon plus troche kasy. Podobno mam cos dostac jeszcze po nowym roku, jak minie szał zakupowy i bedzie mozna dostac porzadne rzeczy w normalnych cenach. Bo ostatnio rozgladajac sie po sklepach, widzialam ze wszystko bylo strasznie przebrane.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Podsumowanie - Co znaleźliście pod choinką

Post autor: JaGaKi »

jeny... co Ci ludzie tacy rozdrobnieni... nie ma pomysłów na prezenty a trza kupować:d Ja sam sobie kupiłem prezent z własnej kasy - książkę :P i w nosie mam Mikołaja:P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Podsumowanie - Co znaleźliście pod choinką

Post autor: shyduo »

Linka pisze:J jak minie szał zakupowy i bedzie mozna dostac porzadne rzeczy w normalnych cenach.
Hmm, dziwi mnie ta wypowiedź, bo przecież teraz są wyprzedaże. Ostatnio kupiłem spodnie i koszule w Carry za mniej niż te spodnie kosztowały wcześniej
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Podsumowanie - Co znaleźliście pod choinką

Post autor: =MiLi= »

Ja dostałam kolczyki i wisiorek, zestaw Loreala do pielęgnacji włosów, zestaw adidasa tzn żel pod prysznic i dezodorant, żel do mycia twarzy, krem pod oczy, żel pod prysznic i balsam soraya, lusterko, balsam, puderek mój wyczekany, prostownicę z karbownicą i falownicą, kasę , dezodorant w sztyfcie i coś jeszcze dziś dostanę, bo jeden Mikołaj się spóźnił ;)

Bardzo zadowolona :D
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Podsumowanie - Co znaleźliście pod choinką

Post autor: Offik »

u mnie prezentow nie bylo... w tym roku...

sam sobie zrobilem tydzien temu prezent kupując autko :D
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Podsumowanie - Co znaleźliście pod choinką

Post autor: *MysterY* »

a ja dostalem Toyote i to nie bylejaka bo to Celica, i to nowka nie smigalka :D oczywiscie od Pawla, a takto to kaske :P i jeszcze ciekawy szampon :) :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Podsumowanie - Co znaleźliście pod choinką

Post autor: Blood On The Ground »

maszynę do szycia, prostownicę do włosów, pierścionek robiony przez artystkę, 1000 zł na prawo jazdy, pidżamę, kasę od babci i jakieś słodycze. A z klasowej książkę Poego, album Beksińskiego, czapeczkę z uszami owcy i mój portret narysowany przez koleżankę. AMEN
Żyć to znaczy rodzić się powoli
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Podsumowanie - Co znaleźliście pod choinką

Post autor: pietruszka »

a ja z klasowej wigilii wyniosłam pałeczki do perkusji, białą milkę [moja ulubiona] i skittlesy [mój nałóg]. a pierogi mojej mamy to mistrzostwo świata i ten prezent był najfantastyczniejszy;)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Podsumowanie - Co znaleźliście pod choinką

Post autor: Linka »

shyduo pisze:
Linka pisze:J jak minie szał zakupowy i bedzie mozna dostac porzadne rzeczy w normalnych cenach.
Hmm, dziwi mnie ta wypowiedź, bo przecież teraz są wyprzedaże. Ostatnio kupiłem spodnie i koszule w Carry za mniej niż te spodnie kosztowały wcześniej
W piatek poszłam specjalnie na rynek zeby sobie cos kupic, upatrzylam fany sweterek i pytam pani sprzedawczyni ile kosztuje... a ona wyskakuje ze 70zł. Mało sie nie przewrocilam. Jestem pewna, ze kupie go po nowym roku za jakies 50zł.
A w pozostałych sklepach, bynajmiej u mnie w miescie wszystko bylo juz mocno przebrane, moj chlopak nie mogl nawet zwyczajnych kosmetykow dla siostr na prezenty kupic bo nic nie bylo. Nawet w "Faktach" mowili, ze o biustonoszu- rozmiar B mozna juz pomarzyc teraz bo wszystkie sa wykupine w wiekszosci sklepow ;)
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Podsumowanie - Co znaleźliście pod choinką

Post autor: SkaTe_GirL »

laptopa z bezprzewodowym netem ;p
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Decain
Młody aktywny
Posty: 49
Rejestracja: 30.03.2003, 19:11
Lokalizacja: Warszawa

Re: Podsumowanie - Co znaleźliście pod choinką

Post autor: Decain »

Fajny prezent SkaTe_GirL :)

Ja dostałem ptasie mleczko :mrblue:
ODPOWIEDZ