Jaki jest Twój styl ubierania?

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: pietruszka »

jak w temacie czyli o stylach ubierania. pod jakim względem dobieracie swój styl? kierujecie się jedynie modą, wygodą, kobiecością czy mają na to wpływ jeszcze jakieś czynniki? macie swój indywidualny styl czy spotykacie na ulicy wiele osób ubranych podobnie, często tak samo? jak możecie określić, nazwać ten styl?
Ostatnio zmieniony 26.12.2006, 17:18 przez pietruszka, łącznie zmieniany 1 raz.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: Paweł »

zdecudowanie kieruję sie kobiecością :mrgreen:
ale ciii... zeby sie nie wydało.

Swojego stylu nie nazywam, bo go nie ma. Jak ide na zakupy i widze cos co mi sie podoba, i jako tako w tym wygladam, to to kupuje. Chce sie czuć dobrze i juz.

Moda? Nie dziekuje... jakies tam trendy zawsze panują, przez co mamy więcej danych rzeczy do s kupienia i jezeli juz to u mnie tylko w ten sposob to wyglada. W zeszłym roku kupiłem kurtkę zimową, taką fajną (z futerkiem, choć zarzekałem się ze takowej nie chce)... i jak sie wkurzyłem, że full takich kurtek teraz jest na mieście ;p

Styl? Żaden. Po prostu ja... taki niedorobiony jestem ;)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: GoSiAcZeK »

Ja w sumie mam podobnie jak Paweł :) Ubieram się w to co mi się podoba i w czym dobrze wyglądam, podkreślam to co powinnam, a ukrywam to co chcę ukryć :P Mój styl? Może wstyd się przyznać, ale go nie mam, chociaż czasem zdarza mi się kupienie czegoś kompletnie innego od rzeczy modnych w danym sezonie ;)

Ja też kupiłam nawet dwa lata temu kurtkę z takim fajnym futerkowym kapturem, bardzo mi się podobała, a co najważniejsze niewiele osób ją miało. A w tym roku gdzie się nie odwrócę tam futra wszelkiego rodzaju, no i postanowiłam, że kupię kurtkę, ale w żadnym wypadku nie z futrem, no i mam ;) I już wiele razy słyszałam ' Jaką masz fajną kurtkę... taką inną niż wszystkie ' Nie mogę tego nazwać własnym stylem, ale może po prostu czasem chcę wyglądać inaczej... ;)
13.02.2005 r.

A. ;**
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: Paweł »

kurki z futerkiem to inna sprawa (zreszta niezle grzeje ;-)))
...ale mi chodziło o identyczna kurtke jak moja ;p
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: JaGaKi »

1 foto - behatka + uszanka - moda tej zimy
2 zdjęcie - ja 2 lata temu - płaszcz wojska polskiego, buty desanty, bojówki i pancerny sweterek:P


No i jutro porobie troche swoich zdjeć to tu wrzuce :P

Nie wzoruje się na nikim - ubieram się jak mi wygodnie (a raczej w to co jest w domu). Nie ide za modą, nie miałem nigdy joja, butów z światełkiem które się zapalało podczas chodzenia i kilku innych bzdetów (pasków które zwisają do kolana itp itd):D

Jestem ja - Jaro jedyny i niepowtarzalny :P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: melOn »

a ja nie mam stylu.
ubieram się w to co mi się podoba i wiem kupując to, że jest to ubranie nie na raz ;] musi być praktyczne i uniwersalne, bo wiele rzeczy z całkiem odmiennymi dodatkami zmienia swój styl ;)
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: stefan »

dołączę się do przedmówców. nie posiadam stylu, nie śledzę żurnali, nie wiem co jest cool a co trendi w tym sezonie. ubieram się tak, żeby było ładnie i praktycznie. kurtka ma chronić przed warunkami, spodnie nie krępować kroku, buty usztywniać stopę a koszulka być przewiewna.

a o doborze konkretnego ciuchu z reguły decyduje moja siostra lub dziewczyna - od czasu do czasu mnie ubierają ; )
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: Linka »

Ja tez zazwyczaj decyduje o ubraniach, ktore bedzie nosil moj chlopak :P

Co do mojego wygladu, tez nie jestem modna. Nie posiadam różowych kozaczkow, ani swiecacej kurtki z milionem paseczkow, nawet nie mam torebki obszyej futerkami jak pol mojej szkoly. Kupuje to, co mi sie podoba- zazywczaj zwykle jeansy, proste czarne bluzki i koszulki.
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: Kubuś »

a ja nawet troche dbam o styl...

znaczy sie nie przegladam jakichkolwiek czasopism/stron o modzie (sa takie dotyczace mody meskiej w ogole ? ), tylko jesli ide kupowac jakis ciuch to wiem czego szukam. lubie eleganckie rzeczy (o dziwo bardzo lubie chodzic w gajerze, niestety rzadko jest odpowiedni do tego czas :) ), uwielbiam koszule (byle nie flanelowe), albo ogolnie kolnierzyki (np. koszulki polo, z dlugim lub krotkim rekawem), unikam wszelkich mocno luznych bluz z kapturem w stylu hiphopowym, tak samo jest ze spodniami, nie nosze raczej tych z krokiem do kolan, nosze takie zeby bylo mi w nich wygodnie, ale tez nie przesadnie luzackie. moze to dziwne, tym bardziej ze gram w kosza i czuje klimaty hiphopowe, to jednak swietnei czuje sie w eleganckich ciuchach :) a w dodatku, z tego co wiem, ten styl odpowiada plci przeciwnej ;)
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: vanessa »

a ja lubię ubierać się elegancko, zawsze lubiłam, poza tym cenię sobie kobiecość, zamiast kurtek wolę płaszczyki, równie często co w dżinsach chodzę w spodniach w kratki przeróżne w kancik i na jakieś większe okazję lubię założyć spódniczkę, jak jest chłodno zakładam sweterki , zamiast sportowych bluz, a zamiast adidasów, półbuty-rzadko na obcasie ; ) aczkolwiek, prawda jest taka, że wszystko zależy od tego gdzie się wybieram ; ) ale stawiam na kobiecość i trochę elegancji, w żaden sposób w moim przypadku nie łączy się to ze snobizmem, czy czymś podobnym. I uwielbiam lumpeksy; ] I nie lubię być inna od innych ; ] co ostatnio jest chyba w 'modzie' z tego co widzę ;p
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: czarownica333 »

Ja nie mam jakoś własnego stylu - ma być przede wszystkim wygodnie i praktycznie - zazwyczaj dżinsy, koszulka, glany i jest cool :)
czego nie lubię - sukienek i spódnic (te ostatnie jeszcze czasem się przemogę i jak już całkiem muszę, to włożę, ale sukienka - nie ma mowy...)
za to mam coś innego bardzo charakterystycznego - praktycznie zawsze mam włosy zaplecione w dwa warkocze :) czasem (raz na miesiąc :D) zdarzy się jeden, od wielkiej parady mogę je rozpuścić, ale inna fryzura po prostu nie wchodzi w grę :) i dzięki temu nikt mnie nie pomyli z kimś innym :) a wolę wyróżniać się w ten sposób, niż ciuchami :)
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: Jessica »

Ja lubię łączyć styl sportowy i elegancki.
Najlepsze są jeansy dzwony(ciemniejsze odcienie), czarny t-shirt, bluza i skórzana czarno-biało-czerwona kurtka, oraz sportowe buty. Do ozdoby można by było dodać czapkę z daszkiem. :D
Let's make all dreams come true!
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: pietruszka »

a ja lubię szerokie spodnie, także z krokiem w kolanach [niestety skate shop w moim mieście jest ubogi o tego typu bajery w sekcji damskiej więc noszę męskie], moje kochane trampki [oldskul rulez!], nietypowe koszulki [mam w planach produkcję czarnej koszulki na której będą widniały różowe lalki barbi ustawione w rządku a pod nimi facet ze spluwą i napis: kill those bitches!], czapki [tzw. arabskie czy tam izraelskie jak kto woli, ewentualnie taka jedna zielona jankesów lub mój kowbojski kapelusz w barwach moro], bluzy [mam parę fajnych po moich braciach:P], i [o dziwo] krótkie spódniczki;) jako dodatki to np... na moim plecaku są naszywki z bobem marleyem, noszę rastamański pasek i często torebkę czy coś w tym stylu zastępuję paskiem joggingowym [dla niewtajemniczonych to taka saszetka którą można przypiąć sobie wogół pasa;)] to się nazywa styl a la Kasia i nic go nie przebije;)
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: Kubuś »

Jessica pisze:Ja lubię łączyć styl sportowy i elegancki.
Najlepsze są jeansy dzwony(ciemniejsze odcienie), czarny t-shirt, bluza i skórzana czarno-biało-czerwona kurtka, oraz sportowe buty. Do ozdoby można by było dodać czapkę z daszkiem. :D
a gdzie tu elegancja :) ?
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: Jessica »

Uhhh... :fala:
Ja podałam przykład mojego ulubionego stroju, nie elegancji, ale chcesz, to masz.
Błyszcząca spineczka w wysoko upiętych włosach, biała bluzka z dekoldem, łańcuszek z kotkiem, brązowo-kremowy sweterek, jeansy dzwony i sportowe buty.
Lepiej? :D
Let's make all dreams come true!
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: Kubuś »

bez sweterka kosmos :D

nie no ja lubie dziewczyny ogolnie w bialych koszulach i w czarnych spodniach takich eleganckich z materialu i na obcasie wtedy miekna mi nogi haha :) ogolnie wazne jest dla mnie to zeby dziewczyna ubierala sie z klasa (co wcale nie musi oznaczac ze drogo itd. ale zadbanie przede wszystkim )
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: JaGaKi »

owszem - kobieta z klasą = facet u stóp:D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: czarownica333 »

Panowie, panowie - facet ma być na poziomie, a nie u stóp :P
a tak btw, co rozumiecie pod pojęciem kobieta z klasą?
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: Jessica »

Dziękuję Kubuś. :D

Kobieta z klasą= nauczycielka? :D
przykład
Let's make all dreams come true!
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: shyduo »

Heheheh

Mój styl jest mieszanką skate-shopów i Carry :P Najbardziej lubię chodzić w szerokich spodniach (najlepiej sztruksowych, ale niestety szybko się przecierają), a do tego jakiś T-shirt i koszula w kratę (taka typowa z Carry). Poza tym noszę też od czasu do czasu normalne sztruksy i bardzo często zakładam na siebie bluzy (jedyna część ubioru na punkcie którego mam świra i moge wydać na niego kupę kasy)
ODPOWIEDZ