Jaki jest Twój styl ubierania?

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: ZooM »

Hmm.. mój styl.. lubię rzeczy, które trudno dostać, a jeszcze trudniej kogoś w podobnych (już nie mówiąc o takich asmych) spotkać na ulicy, zwykle kupuję w sklepach takich jak 4You, Doramafi, buty najchętniej Ecco, poza tym bardzo chętnie włoskie ciuchy (jeżeli jestem pewny że to oryginały).

Najczęściej ubieram koszule + jeansy, jak jest chłodniej to jeszcze taki bezrękawnik na koszulę, albo do szłoy luźniej czasem albo jak mi najdzie ochota to bardziej na sportowo - jakaś bluza Nike Ace, albo coś Jordana, byle niw wisiało na mnie tylko ładnie leżało i miało kaprut (taki ukłon w stronę starych skejtowych czasów :) ).

Jeśli ubieram t-shirty to najchętniej takie dobrze dopasowane z viskozy albo z jej dużą domieszką. Co do kolorów to jest różnie, staram się tak dobierać rzeczy żeby po prstu do siebie pasowały i mam kilka takich 'komplecików'.
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Erinne
Młody rozbrykany
Posty: 274
Rejestracja: 08.11.2006, 17:11
Lokalizacja: z piekla rodem xD

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: Erinne »

Ja sie roznie ubieram, raz ubiore meskie spodnie i glany, a raz buty na obcasie i elegancka spodniczke, raz na czarno raz na bialo, ale zawsze orginalnie. Jestem tez zdania, ze powinnam nosic tez 'zwykle' ubrania...
Na zewnątrz jestem kobietą. Bardzo chciałabym być tez taką w środku :(
Czuć się szczęśliwym i bez szczęścia- jest szczęściem...

A wiecie co najlepsze jest w [you] ??
To, że ma taką fajna kumpele jak ja xD

*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: *MysterY* »

moj styl? hmmm... no nie wiem ja mam rozne fazy najlepiej jak ktos kto mnie widzial niech sie wypowie bedzei mi latwiej bo ja kieruje sie tym co lubie nosic w danej chwili moze troche HH ale tez w stylu DnB ale na pewno 0 dresu ;)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: Linka »

Zapomniałam jeszcze powiedziec, ze wole kupic 3 tanie bluzki, niz jedna za 100zl i chodzic na okraglo w jednej.
Erinne
Młody rozbrykany
Posty: 274
Rejestracja: 08.11.2006, 17:11
Lokalizacja: z piekla rodem xD

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: Erinne »

Wła...wła...wlasnie.. RAcja zreszta to drogie ciuchy to no moze roznia sie troche jakoscia ale to glownie płaci sie za firme....
Na zewnątrz jestem kobietą. Bardzo chciałabym być tez taką w środku :(
Czuć się szczęśliwym i bez szczęścia- jest szczęściem...

A wiecie co najlepsze jest w [you] ??
To, że ma taką fajna kumpele jak ja xD

melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: melOn »

czasami bardzo się róźnią ;) zależy na co trafisz, czasami można trafić na szajs za sporą kasę albo kupić coś dobrego i tanio no i odwrotnie ;)
Erinne
Młody rozbrykany
Posty: 274
Rejestracja: 08.11.2006, 17:11
Lokalizacja: z piekla rodem xD

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: Erinne »

No wiesz kupilam sobie leginsy za spora z pumy za spora kaske, a tydzien pozniej widzialam baaardzo podobne, prawie ten sam kolor a tkanina sie nie roznily (specjalnie sprawdzalam) ... duzo tez takich przypadkow zauwazylam u moich kolezanek... Ale zazwyczaj nie kupuje ubran tylko dla metki...

(niemowie ze ze wszystkimi orginalnymi ubraniami tak jest ale jakby na to nie patrzec jakbym miala wiecej kasy to moznaby bylo kupic sobie cos drozszego. czemu nie.. ale biedni uczniowie, jak nazwa wskazuje sa biedni. A mowia ze studencisa ubodzu :P )
Na zewnątrz jestem kobietą. Bardzo chciałabym być tez taką w środku :(
Czuć się szczęśliwym i bez szczęścia- jest szczęściem...

A wiecie co najlepsze jest w [you] ??
To, że ma taką fajna kumpele jak ja xD

Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: Linka »

Tez sie kilka razy zawiodłam na firmowych ubraniach. Z 2 lata temu moja siostra przywiozla sobie z holandii firmowa bluze adidasa, za ktora zapłaciła prawie 60 euro. Po dwoch praniach z czarnej zrobiła sie siwa i z przebarwieniami. Mozna ja nosic tylko w domu.
prallka
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 06.01.2007, 18:54
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: prallka »

Mój styl to szalona mieszanka odrobiny kobiecości, facetowatości, stylu wojskowego i puknowego. Ot, taki mix.. ;)

Z kobiecych ciuszków, to czasem lubię jakiąś bluzkę w jasnym kolorze z dekolcikiem.
Z męskich ciuchów to zdecydowane spodnie, bo są po prostu, najzwyczajniej w świecie - wygodne. Nie, że mam coś do ukrycia, itp, tylko nie lubię damskich biodrówek, w których nie sposób się pochylić, żeby bielizna od razu nie wyszła na światło dzienne.. :/
Wojskowy styl to spodnie M-65 - takie, jakie nosili Amerykanie w Wietnamie(bodajże) i glany.
Z Punku to lubię motywy czaszek, "anarchy" i czerwono-czarne ciuszki.

Gdy połączy się te wszystkie style, najlepiej naraz... wyjdzie mój codzienny strój. :mrblue: To by było na tyle. ;)
"Będąc dzieckiem byłem szczęśliwy, bawiąc się zabawkami w pokoju dziecinnym. Byłem też coraz bardziej szczęśliwy stając się dojrzałym mężczyzną. Ale czas szkoły to czas ciemności, czarna dziura na mapie mojej życiowej podróży. " Winston Churchill
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: JaGaKi »

prallka - od kiedy czaszka jest punkowa ? :emm: :emm:
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
prallka
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 06.01.2007, 18:54
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: prallka »

a niby jakie inne subkultury według ciebie obnaszają się z tym symbolem..? 8)
"Będąc dzieckiem byłem szczęśliwy, bawiąc się zabawkami w pokoju dziecinnym. Byłem też coraz bardziej szczęśliwy stając się dojrzałym mężczyzną. Ale czas szkoły to czas ciemności, czarna dziura na mapie mojej życiowej podróży. " Winston Churchill
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: JaGaKi »

To znaczy, że jeżeli żadna inna się z tym symbolem nie obnosi to obnosi się z nim punkowa? dziwne... A jestem punkiem czy tylko nosisz to jako produkt wykreowany przez kapitalistyczną modę?
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
prallka
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 06.01.2007, 18:54
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: prallka »

No, jakaś musi, a do punku to mi to najbardziej pasuje ;)

Noo, w tym momencie to mnie obraziłeś, mówiąc, że biorę pod uwagę modę. Uważam, że mogę powiedzieć, że w duszy jestem punkiem, gustowo jestem klasycznym punkiem a w stylu ubierania się - jak pisałam wcześniej - mix.
"Będąc dzieckiem byłem szczęśliwy, bawiąc się zabawkami w pokoju dziecinnym. Byłem też coraz bardziej szczęśliwy stając się dojrzałym mężczyzną. Ale czas szkoły to czas ciemności, czarna dziura na mapie mojej życiowej podróży. " Winston Churchill
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: JaGaKi »

Właśnie niekoniecznie musi :P A co rozumiesz przez Punka - bo może ja czegoś nie rozumiem w stylu "anarchy" i punk?:D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
hondo
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 15.01.2007, 12:07
Lokalizacja: PoznaŃ

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: hondo »

Mój styl to styl metalowy.. czyli dużo czarnego koloru, obuwie to naturalnie glany ( z czerwonymi sznurówkami :P ). Dlaczego akurat tak ? Z powodu muzyki jakiej słucham zespoły typu Disturbed, Slipknot czy też In Flames.
Poznań miasto dzielne to jedyne dla mnie miejsce!
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: JaGaKi »

Z powodu muzyki jakiej słucham zespoły typu Disturbed, Slipknot czy też In Flames.
To zdanie było brawurowe pod względem językowym :D


Rany - czerwone sznurówki?:d A tak zapytam z jakiego powodu i czy Ci życie miłe:D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
hondo
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 15.01.2007, 12:07
Lokalizacja: PoznaŃ

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: hondo »

Życie mi miłe :nom: A czemu czerwone ? Bo lepiej wyglądają niż zwykłe :twisted:
Poznań miasto dzielne to jedyne dla mnie miejsce!
Justinah
Młody aktywny
Posty: 49
Rejestracja: 19.01.2007, 17:16
Lokalizacja: Mexico City

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: Justinah »

Mój styl hmm ja wolę raczej sportową dzininkę jakieś bojówki bluza z kapturem t-shirt do tego adidaski jeansy tez b. lubię ale jak jest jakaś uroczystość to przecież nie pjde w dresie i założę jakąś spódniczkę albo spodnie w kantke i uty na obcasie. Ja to krótko mówiąc jestem jedna wielka mieszanka wybuchowa... :mrblue:
Czasem za dużo widzę,
lecz nie mogę zamknąć oczu.
Na szali leży życie i życie,
ja widzę to na każdym kroku.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: vanessa »

a ja myślę, że nosisz to co lubisz, jednak potrafisz się dostosować do każdej sytuacji, jeśli chodzi o ubranie, i to jest to : )
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Justinah
Młody aktywny
Posty: 49
Rejestracja: 19.01.2007, 17:16
Lokalizacja: Mexico City

Re: Jaki jest Twój styl ubierania?

Post autor: Justinah »

Hmmn moze i ty dobrze myślisz bo ja nosze to co lubię bo nie mam zamiaru założyć czegoś w czym bym się źle czuła...

Więc dobrze myślisz
Czasem za dużo widzę,
lecz nie mogę zamknąć oczu.
Na szali leży życie i życie,
ja widzę to na każdym kroku.
ODPOWIEDZ