Problem ;)

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
carlos
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 08.12.2002, 16:23

Problem ;)

Post autor: carlos »

Mam 14 lat ,i mam wielkiego "gula" :( to sie nazywa chyba "jabko adama"
Da sie jakos pozbic sie go ;) (operacja odpada;) slyszalem ze u chlopakow to normalne ale ja nie widzialem nikogo z taki gulem;(
Bym dal wiele zeby sie go pozbyc ,czy da sie jakos to zrobic?
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Problem ;)

Post autor: emailowiec »

myśle, że jedyną możliwoscią jest niestety operacja :twisted:
;)
Kamil
Szalony pismak
Posty: 517
Rejestracja: 29.09.2002, 09:34

Re: Problem ;)

Post autor: Kamil »

Czy ja wiem czy to jest jakieś nie dobre? Zawsze można zaszpanować jakim to się jest już dojżałym chłopcem. Pogódz się ze swoim wyglądem i nie popadaj w kompleksy. Jak ja bym miał tak w nie popadać to bym się chyba zamknął w ciemnym pomieszczeniu :mrgreen:
http://klusek.michu.pl/ja.jpg
Tu jest moje zdjęcie, możesz straszyć nim dzieci :)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Problem ;)

Post autor: Paweł »

Kamil Biśta pisze:Tu jest moje zdjęcie, możesz straszyć nim dzieci :)
Gdyby wyciąć tą panią po lewej to można by spoko straszyć, a tak to można...... hehehe :wink: :twisted:

A co do Twojego "Jabłka Adama" to hmmm..... jeżeli jest ono naprawde wielkie to polecałbym Ci jednak operacje... ale, zupelnie nie wiem czemu, wydaje mi sie, że nie jest az tak źle i możesz spoko szpanowac, jak to napisał wcześniej Kamil :lol: 8) :mikolaj:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
carlos
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 08.12.2002, 16:23

Re: Problem ;)

Post autor: carlos »

To znaczy nie jest on az tak strasznie duzyyyyyyyy ;) tylko jak na moj wiek za duzy:( operacja to nic przyjemnego :( i jest raczej ryzykowna :( chyba bede musial jakos z tym zyc;)
Cz@rek
Młody aktywny
Posty: 69
Rejestracja: 23.10.2002, 15:46
Lokalizacja: Wawwwwwwwwa

Re: Problem ;)

Post autor: Cz@rek »

Kup sobie :roll: :roll: :roll: :roll: GOLF!!!!!!!
ONLY LOVE---REMEMBER
root
Młody aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 04.12.2002, 21:07
Lokalizacja: oleszyce

Re: Problem ;)

Post autor: root »

carlos pisze:Mam 14 lat ,i mam wielkiego "gula" :( to sie nazywa chyba "jabko adama"
Da sie jakos pozbic sie go ;) (operacja odpada;) slyszalem ze u chlopakow to normalne ale ja nie widzialem nikogo z taki gulem;(
Bym dal wiele zeby sie go pozbyc ,czy da sie jakos to zrobic?
Tak na marginesie pisze się chyba jabłko a nie jabko

Pozdrawiam
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Problem ;)

Post autor: Piqs - X »

Hm .. popatrz na to z innej perspektywy i pomysl, co ci takie jablko daje dobrego ;) .. (np mozesz poszpanowac przerd kumplami, ze oni takiego nie maja wielkieo ;)) .. a tak na srio, to musish sie do niego przyzwyczaić .. chyba lepshe to, niz operacja.
Dark_kNight
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 10.12.2002, 23:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Problem ;)

Post autor: Dark_kNight »

Daj spokuj z operacja, bez jabłka bys wyglądał jak panienka (a jeszcze ten zgolony meszek ;))) a tak w ogóle to może sie dowiedz jaką funkcje ono spełnia, nam babka od biologii mowila ze ochrania krtań, czy cos takiego, moze mi sie pomylilo ale po cos na pewno jest...
Ludzie dzielą się na trzy grupy: na umiejących, i nie umiejących liczyć.
Drako
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 29.09.2002, 17:28

Re: Problem ;)

Post autor: Drako »

ja mam taie jabłko ze jak sie obracamw domu to wazony strącam :D ale zawijam je za szyje i jakos leci :D nie pyraj bedziesz starszy to sie to zminimalizuje :D bo dorosniesz to tego ...
Heineken
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 29.07.2007, 02:29

Re: Problem ;)

Post autor: Heineken »

Może się mylę, ale "Jabłko Adama" jest związane ze zmianą/mutacją głosu ... Więc jakbyś dał go wyciąć to byłbyś na prawdę dobrym tenorem :P
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Problem ;)

Post autor: agatha2 »

Ja bym radziła udać sie do lekarza i z nim porozmawiać. On oceni czy Twoja chrząstka tarczowata jest przerośnięta czy też jej rozmiary mieszczą się w granicach normy. A jeśli jest przerośnięta to zastanowić się dlaczego i co z nią zrobić żeby Ci nie przeszkadzała. nie wiem czy w ogóle można usunąć ją w całości bez żadnych konsekwencji. Pozdrawiam.
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
ODPOWIEDZ