jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
theend
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 22.08.2006, 11:04
Lokalizacja: Ziemii!

jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Post autor: theend »

Podoba mi sie laska ze szkoły, rok młodsza (juz rok ją obserwuje). Ostatnio w szkole była ze swoim chlopakiem. Pare dni temu znalałem jej stronę z fotką. Co myslicie, bo bardzo mi na jej poznaniu zalezy, tylko w jaki sposob? Przez neta, czy na żywo. A jak na żywo to jak, jak praktycznie ona chodzi z koleżankami? Jezeli mam podejsc, to co powiedziec, jezeli nawet ona z widzenia mnie nie zna , no i ma chlopaka. Dzieki za pomoc! :)
:)..
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Post autor: melOn »

ja bym w takim przypadku najpierw przez neta,a później real ;] zawsze możesz dojść do jej serca przez koleżeństwo ;]
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Post autor: Paweł »

theend pisze:Ostatnio w szkole była ze swoim chlopakiem.
Jest szczęsliwa?
Odpuść sobie i nie psuj jej tego szczęscia...
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Post autor: stefan »

Kolego.

NIE ISTNIEJE JEDNO SZABLONOWE ROZWIĄZANIE TAKICH "PROBLEMÓW".
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Post autor: shyduo »

Paweł pisze:Jest szczęsliwa?
Odpuść sobie i nie psuj jej tego szczęscia...
Zgadzam się w 100%
Ostatnio zmieniony 23.01.2007, 00:28 przez shyduo, łącznie zmieniany 1 raz.
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Post autor: Blood On The Ground »

Jeżeli planujesz rozbić związek- odpuść. Jeżeli planujesz przyjaźń rób wszystko by złapać jak najwięcej okazji na wspólny kontakt. : )
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Post autor: Kubuś »

sprobuj tego: podejdz do niej i powiedz "wierzysz w milosc od pierwszego wejrzenia czy mam przejsc jeszcze raz?". sprawa bedzie zalatwiona

:mrgreen:
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Post autor: czarownica333 »

Kubuś pisze:sprobuj tego: podejdz do niej i powiedz "wierzysz w milosc od pierwszego wejrzenia czy mam przejsc jeszcze raz?"
Nie, nie próbuj tego :P u mnie taki facet byłby od razu spalony (no bo co to za facet, który uważa się za największe cudo świata...)

theend:
piszesz, że Ci się podoba... wnioskuję z tego, że bycie dla niej zwykłym kumplem Ci nie wystarczy i że nie chodzi Ci tylko o przyjaźń z nią. Nie wchodzi się z butami w czyjś związek to się zawsze obróci przeciwko Tobie.
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Post autor: shyduo »

Oj Kubuś, Kubuś, za dużo kabaretu ;)
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Post autor: vanessa »

hmm, no naprawdę ciężka sprawa theend.
ja proponuję to -> tu jest pokazane jak krok po kroku, wyrwać lachona :mrblue:
co po niektórzy już widzieli, ble ;p
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Post autor: Kubuś »

moj post byl ironiczny i mial na celu sprawdzenie reakcji autora tematu, poza tym naprawde sprawa bylaby zalatwiona gdyby koles tak powiedzial - panna by go tak zgasila ze on by sie wstydzil o niej myslec, czyli problemu nie ma ani on ani ona :D
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
theend
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 22.08.2006, 11:04
Lokalizacja: Ziemii!

Re: jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Post autor: theend »

od roku ją obserwuje i załuje ze wczesneij juz jej nie poznałem. Jednak fakt ze ma chlopaka, troche mi utrudnił zadanie jej poznania, ale nie mzoe byc on przeszkoda aby ja poznac. Tym barzdziej, ze od roku mysle o niej i byl mial ogromny zal ze nie zrobilem pierwszego kroku. Podoba mi sie z widzenia, a jaka jest to nie wiem, wiec chce tylko ja poznac. A jak ma chlopaka.. to nawet gdyby mi sie spodobała to i tak praktycznie mozliwosci nie bede miał:/ . Prosze was o dalsze rady:)
moj post byl ironiczny i mial na celu sprawdzenie reakcji autora tematu,
mam poczucie humoru
:)..
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Post autor: czarownica333 »

Prosze was o dalsze rady:)
yyy... sorry, kolego, ale czy oczekujesz, że któryś z naszych forumowych mężczyzn ją poderwie dla Ciebie? :roll: bo czegoś nie rozumiem... Jeśli od roku nie umiesz do niej podejść i nie wiesz, co chcesz jej powiedzieć, to serio mówię, daj sobie spokój...
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
Krecik99
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 24.01.2007, 19:40

Re: jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Post autor: Krecik99 »

Chłopie kilka dni temu przeżywałem to samo. Udało mi się swoją poznać, nawet było blisko czegoś więcej ale przez mój własny debilizm pewnie nic z tego nie będzie. Co nie znaczy że nie mogę ci dać kilku porad z mojego własnego doświadczenia. Z tym, że będziesz chyba musiał poczekać aż zerwie z tym chłopakiem i o nim zapomni bo inaczej to będzie ciężko...
1. Jesli wstydzisz się podejść normalnie to załatw sobie jej numer telefonu
U mnie było tak że przez szereg różnych osób udało mi się zdobyć jej numer telefonu (i to uważam za sposób nieco skuteczniejszy od neta w moim przypadku), puściłem jej głuchego, po jakimś czasie dostałem smsa od jej koleżanki 'kim jesteś i czemu puszczasz głuche do mojej koleżanki...' - po prostu nie miała kasy i nie mogła mi sama tego napisać. Nie chciałem gadać z jej koleżanką to odpisałem jej dopiero następnego dnia "jestem ten i ten (konkretnie) no i... mi się podobasz :)' jak w koncu skojarzyła kim jestem to akurat była na weekendzie u koleżanki i nie mogliśmy się spotkać. Ale przez 3 dni wymieniliśmy ponad 100 smsów i było naprawdę miło. Mieliśmy się dopiero spotkać w szkole....
2. Jak już się wirtualnie zapoznacie to nie wstydź się do niej podejść i pogadać... bo jak będziesz czekał to ona w końcu będzie uważała że po prostu marzył ci się romans 3-dniowy i nic więcej.
3. Nie rozgaduj wszystkim że ci się podoba. Wystarczy najlepszy kumpel (ale jakiś inteligentny i najlepiej żeby sam miał dziewczynę i wiedział jak to jest) i kumpela. Ja się wygadałem przypadkowo osobie, która nie powinna się o niczym dowiedzieć i od razu sensacja na całą szkołę... no i to może zaważyć na tym czy uda mi się ją poderwać...
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Post autor: Jessica »

Właśnie... niestety musisz poczekac, aż się rozstaną
Let's make all dreams come true!
theend
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 22.08.2006, 11:04
Lokalizacja: Ziemii!

Re: jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Post autor: theend »

Właśnie... niestety musisz poczekac, aż się rozstaną
to nie wchodzi w rachube, moge czekac w nieskonczonisc, a po zatym koncze szkole, a ona jest z innej miejscowosci i juz nigy z nia kontaku nie bede mail. Zamierzam do niej podejsc na zywo, tylko kiedy jak bedzie sama, czy z kolezankami, i co mam jej powiedziec aby sie nie wystraszyla i abym sie nie spalił. Wiem, ze nie istnieja 100% recepty, ale jakies dobre i realne pomysły pewnie macie. :)
:)..
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Post autor: Paweł »

theend pisze:Wiem, ze nie istnieja 100% recepty, ale jakies dobre i realne pomysły pewnie macie. :)
żę tak pozwolę się powtórzyć...

Jest szczęsliwa?
Odpuść sobie i nie psuj jej tego szczęscia...

Zakładając. Jestes z super dziewczyną, z którą jest Ci na prawde dobrze i te tamte....
Nagle wpycha się jakiś "chłopak" i chce Ci ja najnormalniej w świecie zabrać bo świata poza nią nie widzi. Miło będzie?

Skoro nie będziesz miał okazji poznać jej później.... odpuść sobie, i nie psuj szczęścia innym!
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Post autor: shyduo »

Właśnie, a skoro nie kminisz tego to może niech Cie przekona fakt, że radziłbym uważać na chłopaka :P

Nie możesz sobie po prostu odpuścić.... ??
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Post autor: czarownica333 »

Polecam wiadro zimnej wody na głowę :P pomaga, serio :P
i rozejrzyj się dookoła, ze statystyk wynika, że w naszym kraju żyje około 20 000 innych kobiet :)
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Post autor: *MysterY* »

ja bym ja olal bo jescze sie okaze ze bedzie was 2ke kochla i co wtedy? wiesz jak sie cierpi? Ma faceta odpusc 8) nie ma podrywaj a i jeszcze jedno nie czekaj bo ona nie musi czekac :!:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
ODPOWIEDZ