jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: jak ją poznać? błagam pomóżcie:)

Post autor: Virgin »

Kubuś pisze:sprobuj tego: podejdz do niej i powiedz "wierzysz w milosc od pierwszego wejrzenia czy mam przejsc jeszcze raz?". sprawa bedzie zalatwiona

:mrgreen:
hehe ja na to bym zareagowala smiechem, bo uwielbiam kabaret moralnego niepokoju i ten skecz a tekscik mnie rozbraja. jak facet by mi tak powiedzial, stwierdzilaby, ze ma poczucie humoru i chcialabym go poznac, bo mozna by bylo sie z nim powyglupiac :)

a tak na serio:
1) napisz jej na fotce: " ooo znajoma twarz widze, co tam u ciebie?" czy cos w tym stylu, jak odpisze to podbic do niej w szkole i zagadac
2) podejsc, poprosic ja na bok, odciagnac od kolezanek i powiedziec, ze chciales do niej zagadac, ale wkolko ktos sie przy niej kreci i nie chcesz przeszkadzac wiec jak by miala ochote pogadac to, zeby sie odezwala i podajesz jej nr tel :) (nigdy nie bierz od kogos jej nr tel i nie pisz bo to glupie - mnie od razu odrzuca)

Ale faktycznie nadziei sobie nie rob, skoro ma chlopaka.
I uwierz, ze jak poznajesz osobe, ktora ci sie podoba i dlugo ja obserwowales, to pozniej traci swoj urok, bo juz ja znasz i nie jest ta tajemnicza, ktora ukradkiem podziwiales na korytarzu :p (sprawdzilam to z kolega, w obu przypadkach, i moim i jego, tak sie stalo)
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
ODPOWIEDZ