Może głupi problem...może temat już był...

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Może głupi problem...może temat już był...

Post autor: agatha2 »

Nie jest zeszmaceniem się Dominiko. Nie będę więc prawić morałów i Cię nawracać. Decyzja o współżyciu jest Twoją i wyłącznie Twoją decyzją niezależnie od tego co napiszą użytkownicy tego forum, Jeśli Ty uważasz że jesteś gotowa do współżycia i uważasz że osoba z która zamierzasz spółkować jest odpowiednią osobą, nie można Cię za to skreślać. Nawet jeśli okaże się to wielką pomyłką to będzie to Twój błąd i odbije się w przyszłości na Twoim życiu emocjonalnym...... i tylko na Twoim.....
Ja mogę pisać że dla mnie nie ma seksu bez miłości. Ale ja jestem na innym etapie niż Ty. Jesteśmy różnymi osobami z innymi poglądami i to normalne....
Tak naprawdę przyznaj się przed sobą że mało obchodzi Cię zdanie uzytkownikow forum Zrobisz to co będziesz uznawała za słuszne i nikt Cię nie powstrzyma Nie wiem ile masz lat
Więc napiszę coś ale nie traktuj tego jak pouczenia- tylko jako przyjacielską radę ;)
Zabezpiecz się Idź do ginekologa Porozmawiaj Zdaj sobie sprawe z grożących Ci niebezpieczeństw Pamiętaj że zbyt wczesne współżycie zwieksza ryzyko zachorowania w przyszłości na raka szyjki macicy (także zbyt częsta zmiana partnerów)
Wiedz że od momentu rozpoczęcia współżycia należy co 2 lata wykonywać badanie cytologiczne itd. itd.
I powodzenia :)
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

Re: Może głupi problem...może temat już był...

Post autor: dominika »

:)odwiedzam ginekologa...stosuje plasterek antykoncepcyjny i prezerwatywy jednocześnie-nie ma sexu bez zabezpieczenia;) ehh i mam ochiote coś napisać ale już widze tą nagonke na mnie, więc czasem lepiej powstrzymac się od pisania tego co się myśli:)
dzięki za odp Agatha2
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Może głupi problem...może temat już był...

Post autor: agatha2 »

No dobrze.. więc widzę że jestes poinformowana Więc dobrej zabawy życzę :D

PS. Właśnie forum jest miejscem gdzie publikujesz własne opinie.... nie przejmuj się nagonką... i tak nikt Cię nie zna- to po pierwsze, a po drugie skoro masz jakieś zdanie odmienne niż inni dlaczego go nie przedstawić? Wywoła co najwyżej gorącą dyskusję :roll:
pozdrawiam
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

Re: Może głupi problem...może temat już był...

Post autor: dominika »

dlatego że nie lubie jak ktoś po mnie"jedzie"właśnie dlatego, że mam odmienne zdanie... a na ten temat... uhm.. tolerancja tolerancja tolerancja :mrgreen:
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Może głupi problem...może temat już był...

Post autor: stefan »

możesz mi powiedzieć dlaczego mam przyklaskiwać temu, że wskakujesz do łóżka facetowi z którym się widzisz trzeci raz?

fajnie że masz sojuszniczkę Agatę, naprawdę super. tyle że ostatnie posty przyjmują formę
"nie przejmuj się głupim forum, opinie ludzi nietolerancyjnych możesz przecież olać".

okej, olewaj jeśli chcesz. tylko jeśli masz taki zamiar, to po co zakładać topik i pytać o zdanie?

oczekujesz stanowiska czy bezwarunkowego poparcia?
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

Re: Może głupi problem...może temat już był...

Post autor: dominika »

stefan pisze:możesz mi powiedzieć dlaczego mam przyklaskiwać temu, że wskakujesz do łóżka facetowi z którym się widzisz trzeci raz?

po co zakładać topik i pytać o zdanie?

oczekujesz stanowiska czy bezwarunkowego poparcia?

czytaj dokładnie temat i inne komentarze:/ pytam o zdanie, które szanuje i jest mi pomocne;]nikt nie jest wszechwiedzący i każdy am ogranicozny punkt widzenia...dlatego założyłam temat
p.s. czy wszyskto co napisze zawsze musisz tak krytykować? swoją drogą.."miłe"
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Może głupi problem...może temat już był...

Post autor: shyduo »

A co?? Czy ostatni post stefana nie ma sensu według Ciebie?? Bo ja tam podpisuje się pod nim obiema rękami
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Może głupi problem...może temat już był...

Post autor: =MiLi= »

A ja obiema rękmai i nogami. W porządku po to jest forum, żeby wyrazić swoje zdanie. Ty założyłaś temat spytałaś o zdanie nasze. My je wyraziliśmy i chyba o to Ci chodziło, więc nie rozumiem o co teraz pretensje.. chyba nie oczekiwałaś, że odpowiemy tak jak chciałabyś żebyśmy odpowiedzieli? Każdy ma swoje zdanie i je przestawia, a to, ze akurat jest inne od Twojego nie znaczy wcale, że gorsze. Albo pytasz i szanujesz opinie albo po prostu nie pytaj. Proste.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

Re: Może głupi problem...może temat już był...

Post autor: dominika »

szanuje..ale stefan nie odwdzięcza się raczje tym samym;]gdyby czytał dokładnie a potem komentował..to chyba byłby jakiś przejaw szacunku :wink:
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Może głupi problem...może temat już był...

Post autor: *MysterY* »

dajcie dziewczynie spokój to juz jest jej decyzja ;)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
qwerty
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 04.11.2006, 00:20

Re: Może głupi problem...może temat już był...

Post autor: qwerty »

A jakbys wpadła to bedziesz miała fajną historie dla wnuków :)
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

Re: Może głupi problem...może temat już był...

Post autor: dominika »

no diabelnie zabawne;]ehh
ok
off topic;] nie komentujcie- juz znam waszą opinie
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Może głupi problem...może temat już był...

Post autor: *MysterY* »

na zyczenie zamykam :)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Zablokowany