Zegar życie

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
no body
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 10.03.2007, 20:55

Re: Zegar życie

Post autor: no body »

a kij wie, w przybliżeniu można chyba policzyc, jak narazie dla mnie to może być prawda bo mi wyszło ...neutralny - wg niego dożyjesz dokładnie 72 lat, 6 miesięcy i 19 dni... a może dożyje :tak: kto wie ale nie bierze pod uwage takiego czynnika jak sporty extremalne które niektórym bardzo skracają życie, mnie też pewnie sktócą śadząc po tym że kilka z tych sportów uprawiam...
"Bo chodzi o to aby liczba startów zgadzała się z liczbą lądowań."
Werka13
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 07.03.2007, 20:01

Re: Zegar życie

Post autor: Werka13 »

nie wierze w takie bzdury!
skad ktos moze wiedziec co sie nam w zyciu przydarzy i kiedy to bedzie.



Kompletne BZDURY!

//wujek stefan mówi: po jednym wykrzykniku wystarczy, drogie dziecko.
Ostatnio zmieniony 12.03.2007, 20:36 przez Werka13, łącznie zmieniany 1 raz.
Thierry Henry jest najlepszy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
paulcia
Młody aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 25.08.2006, 22:14
Lokalizacja: ok Bydzi

Re: Zegar życie

Post autor: paulcia »

nie wierze w takie cos...ale sa osoby,ktore tylko w takie rzeczy wierza...trudno ale szanuje ich podejscie do zycia :D
"Gdy jesteśmy zazdrośni,przekonujemy się,że kochamy,tak jak przekonujemy się,że żyjemy,kiedy nas coś zaboli." S.G.Colette
* * *
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twego życia!Wracaj do nich,ilekroć w Twym życiu wszystko zaczyna się walić."P.Bosmans
annaanna6574
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 14.07.2011, 15:56
Płeć: kobieta

Re: Zegar życie

Post autor: annaanna6574 »

a ja korzystałam z tego i mi wyszło, że umrę w sędziwym wieku... http://strefa9.com
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Re: Zegar życie

Post autor: rogata »

pewnie, że to głupota. nie wiem na jakiej podstawie to oblicza czas, czy ma jakiś algorytm, czy sobie losuje - tak czy siak nie jest w stanie uwzględnić wszystkich czynników
Life is piece of shit, when you look at it!
ODPOWIEDZ