miłość ;P

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Canonera
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 27.01.2007, 15:04

miłość ;P

Post autor: Canonera »

hej :) słuchajcie mam pytanie. Kocham jednego chłopaka bardzo długo.. od momentu gdy Go poznałam... pamiętam to jak dziś a minęły 3 lata. Miał białą bluze, podwinięte rękawy i w jednej ręce trzymał jabłko... Pamietam jak podał mi ręke... :( heh wspomnienia... :)) ale wracając do tematu, kocham Go całe gimnazjum. W tym roku odchodzę. a z Nim jest różnie. w pierwszej klasie często pisaliśmy, ale nie żebym Mu się podobała, w drugiej było pięknie! Piękne sms-y, częste rozmowy, ale jeżeli chodzi o spotaknia to nie było. zadnego. Czemu? On mnie ciągle męczył o spotkanie i zgadzałam się, ale zawsze jak nie mi, to Jemu coś wypadło. Wiem, że to śmieszne, ale cały rok się z Nim ni spotkałam :P później wkurzyłam się, zaczęłam chodzić z chłopakiem, który mi się podobał, ale nie kochałam Go. No i odwaliłam! Tamten się obraził i mimo, że minęło tyle czasu nadal się nie odzywa. Gdy wczoraj pisaliśmy, bo napisał esa z nowym numerem i zapytałam czemu kiedyś pisaliśmy codziennie a teraz wogóle napisał, że to Jego wina.. nie dowiedziałam się czemu. Byłabym cierpliwa, ale pojawia się chłopak, którego znowu nie kocham, ale On mnie bardzo, spotkałam się z Nim raz, a w czwartek będzie kolejny raz. On wie, że Go nie kocham, ale ma nadzieje. Tamten patrzy w szkole, zmienia opisy [chyba mi na złość] nie wiem co myślec ani co zrobić :( nie zapytam wprost tamtego czy mnie kocha bo raz zapytałam i olał to. nie było to miłe. Boje się znów o to zapytać :(
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: miłość ;P

Post autor: shyduo »

Sama jesteś sobie winna. Dobrze Ci tak..... :mad:
Nienawidzę czegoś takiego...

A topic się powtarza, więc chyba jeden raz wypadało by go skasować
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: miłość ;P

Post autor: Linka »

Kocha , kocha, kocha wiecznie sie powtarza to słowo i w zwiazku z roznymi osobami. Wyczuwam, ze chyba nie potrafisz odroznic milosci od zauroczenia.
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: miłość ;P

Post autor: melOn »

typowe zachowanie gimnazjum...
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: miłość ;P

Post autor: Offik »

ja już sie pogubiłem w tych kocham , nie kocham, on kocha a tamten nie...,

na miłość przyjdzie jeszcze czas... skoro nie dajesz sobie z tym rady teraz to poczekaj...
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: miłość ;P

Post autor: pietruszka »

zacznij zbierać znaczki. to ponoć odstresowuje.
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
Canonera
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 27.01.2007, 15:04

Re: miłość ;P

Post autor: Canonera »

potrafie odróżnić miłość od zauroczenia...
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: miłość ;P

Post autor: melOn »

za bardzo tego nie widać po Twoim sposobie myślenia. l;]
Canonera
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 27.01.2007, 15:04

Re: miłość ;P

Post autor: Canonera »

a jaki jest mój sposób myślenia?
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: miłość ;P

Post autor: Paweł »

'sposobowy' :oops2:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: miłość ;P

Post autor: shyduo »

Faceci i ich uczucia to nie zabawa lalkami. Choć z drugiej strony ten wiek.....

Jak już pisałam, twoja własna wina. Mam nadzieję, że Ciebie też ktoś tak kiedyś oleje i tyle

:evil: :evil: :evil: :evil:

wwwwwwwwwwwwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: miłość ;P

Post autor: Anuś »

melOn pisze:typowe zachowanie gimnazjum...
i wszystko w temacie .. :)

"którego znowu nie kocham, ale On mnie bardzo" :mrgreen:
Kto mnie kocha?:D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: miłość ;P

Post autor: Jessica »

Wstrzymaj się. Niepotrzebne ci to.
Moja miłość życia odfrunęła, ale dziękuję mu za to, co dla mnie zrobił.
Napisałaś, że jak go spytałaś, czy cię kocha, to olał pytanie. Nie pomyślałaś, że może nie chciał stracić koleżanki dając jej kosza?

Odpuść sobie.
Let's make all dreams come true!
Canonera
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 27.01.2007, 15:04

Re: miłość ;P

Post autor: Canonera »

hmm.. uważasz, że tak mi dobrze? Nie wiem czy Ty uwierzyłbyś dziewczynie, która ciągle Cię kłamie. a On taki był... czy ja się Nim bawiłam czy On mną? raczej On! Jedno mówił mi a innym co innego nie koniecznie dla mnie miłego a w sumie NIGDY nic miłego. A ja Go pokochałam i Mu ufałam... Bez względu na to co inni mówili

[ Dodano: 13.02.2007, 20:23 ]
shyduo pisze:Faceci i ich uczucia to nie zabawa lalkami. Choć z drugiej strony ten wiek.....

Jak już pisałam, twoja własna wina. Mam nadzieję, że Ciebie też ktoś tak kiedyś oleje i tyle

:evil: :evil: :evil: :evil:

wwwwwwwwwwwwwwwrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
hmm.. uważasz, że tak mi dobrze? Nie wiem czy Ty uwierzyłbyś dziewczynie, która ciągle Cię kłamie. a On taki był... czy ja się Nim bawiłam czy On mną? raczej On! Jedno mówił mi a innym co innego nie koniecznie dla mnie miłego a w sumie NIGDY nic miłego. A ja Go pokochałam i Mu ufałam... Bez względu na to co inni mówili
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: miłość ;P

Post autor: czarownica333 »

Nie wiem czy Ty uwierzyłbyś dziewczynie, która ciągle Cię kłamie. a On taki był...
czy masz na myśli, że facet Cię okłamuje?

Przeczysz sama sobie.

btw nie uważam, żeby tzw. "miłość" w wieku gimnazjalnym była na tyle silna, żeby nie przeszło Ci po pierwszym razie, kiedy on Cię okłamał, powiedział coś niemiłego na Twój temat itd.

I spróbuj odróżnić miłość od zauroczenia. Nie wmawiaj sobie, że go "kochasz", bo to jest wciskanie sobie samej kitu na siłę.
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
natalia92
Młody aktywny
Posty: 23
Rejestracja: 12.02.2007, 22:39
Lokalizacja: z zasiedmiogrodu =]

Re: miłość ;P

Post autor: natalia92 »

wydaje mi sie że trochę przesadzasz... używasz tylko słow kocha, nie kocha, kocham... a czy można kochać az tyle razy, aż tyle osób??? miłosć jest tylko jedna... no może dwie... a ty jesteś jeszcze młoda... przyjdzie czas i zakochasz sie ten jedyny raz :D
"Tylko miłość potrafi zatrzymać czas"
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: miłość ;P

Post autor: vanessa »

trochę żałosny temat, popieram shyduo!

uważam, że w gimnazjum uczniowie powinni się skupić na teście gimnazjalnym i na zawieraniu przyjaźni, a nie na zawracaniu sobie móżdżków miłościami, których jest "tylko jedna, no może dwie"-jak to bosssko podsumowała natalia92.

a ja owszem mogę się mylić, ale jedno jest pewne: do kochania trzeba dorosnąć! takie pierdoły jakie teraz wypisują nastolatkowie to żenada, ż e n a d a !

What's wrong with you, Canonera? dorośnij :oops2:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Canonera
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 27.01.2007, 15:04

Re: miłość ;P

Post autor: Canonera »

heh... więc podsumowując: jestem kolejną beznadziejną nastoltką, która uważa, że kocha a takich uczuć w moim wieku mieć nie można. Okłamuje sama siebie i wmawiam sobie coś czego nie ma.

w takim razie pociesze Was ;D
wiecej mnie tu nie zobaczycie ;P
narka i szczęscia wszystkim :)
i oby nikt nie mówił na was jak wy na mnie :)
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: miłość ;P

Post autor: stefan »

Canonera pisze:w takim razie pociesze Was ;D
wiecej mnie tu nie zobaczycie ;P
uff
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: miłość ;P

Post autor: Piqs - X »

Anuś pisze:
melOn pisze:typowe zachowanie gimnazjum...
i wszystko w temacie .. :)

"którego znowu nie kocham, ale On mnie bardzo" :mrgreen:
Kto mnie kocha?:D
ja moge od bidy..

A co do calego tematu to ludzie ni po prostu zalosni jestescie wszyscy bez wyjatku, sobie zrobiliscie towarzystwo wzajemnej adoracji czy co? Sprawa moze smieszna moze powazna ale czy z wszystkiego trzeba od razu tak szydzic?? Co wy zawsze mieliscie tyle lat ile teraz..no porazka.
vanessa pisze: What's wrong with you, Canonera? dorośnij :oops2:
A to juz mnie rozbawilo doszczetnie. Dziewczyno, jak to ona ma dorosnac? To co, poprzezywac gimnazjum sobie nie moze? Ma byc 20latka w ciele 15latki? Kazdy musi przezyc to i owo zeby sie czegos nauczyc, chocby na wlasnych bledach, trzeba pomoc w nie taka bute i wyzszosc pokazywac. CO to jest, forum mlodziezowe, czy forum dla doroslych???
ODPOWIEDZ