[Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: PLAGIATT »

no to teraz taka mała dygresja:
wszystkie dziewczyny tutaj na forum mówią że płacą za siebie lub się dogadują... . Ale wy same z taką inicjatywą nie wyjdziecie to zawsze chłopak musi poruszyć temat z dziewczyna że niema kasy.... dopuki my za was płacimy wy nic nie mówicie jest wam dobrze... a gdy my mamy brakj funduszy to albo sie zaporzyczamy albo juz przekladamy spotkania wymigujemy sie a niewielka czesć nas rozmawia o braku pieniedzy... bo wiemy co za tym idzie... czemu wy dziewczyny pierwsze nie podejdziecie albo powiecie że chcecie płacić za siebie co ?? :)
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: DianaR »

No cóż widocznie ja jestem nie z tej ziemi. Kiedyś gdy wchodziłam ze swoim chłopem do knajpy gdzie zciągają za wstęp 5 zeta to nie pytając się go o zdanie zanim on zdarzył wyciągnąć portfel załpaciłam za naszą dwójkę. Patrzał na mnie jak na wariatke i nie był zbyt zadowolony. Pocałowałam go w policzek i powiedziałam że teraz moja kolej. I teraz płacie ten który ma. A jak nie ma żadno to podpijamy winko roboty mojego ojca albo idziemy na spacer :P
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: PLAGIATT »

nie oto chodzi mi że jesteś z nie z tej ziemi ale taką jak ty ciężko znaleść nie okłamujmy sięsą ciężkie czasy i wsumie dużo osób leci głównie na kase by mieć łatwe życie itp. Znam 3 kumpli któży kiedyś staneli w takiej sytuacji i zostali porzuceni z powodu braku kasy :/
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: DianaR »

Daj na,iary na te laski a poznam je z kilkoma moimi znajomymi mają kasy jak lody. Ale wierz mi szybko polubią biedę. Ja całe szczęście zostałam tak wychowana. Nie musiałam przechodzić ciężkiej szkoły życia. I bardzo się cieszę. Mam kilku ziomków z kasą i widzę jak traktują laski. Szczególnie te które na nią lecą. Wcale im nie zazdrosze. Już wole mieć chłopa biednego jak mysz kościelan i chadzać z nim na spacerki :P
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
sexigirl
Młody rozbrykany
Posty: 205
Rejestracja: 27.03.2003, 19:11
Lokalizacja: asteroid B612

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: sexigirl »

przecież oczywiste jest, ze to dziewczyna powinna poruszyć ten temat.
ja też płacę z chłopakiem na zmianę, bo tak jest "sprawiedliwie" , choć i tak częściej płaci On, bo ma sporo kasy. Ale ja chciałam żeby koszty były dzielone , i tak jest... :)

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: DianaR »

A więc nie jet aż tak tudno dogadać się z dziewczyną?! Albo z chłopakiem. Trzeba tylko umieć aby dojść do porozumienia :P
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
bolec
Młody aktywny
Posty: 90
Rejestracja: 18.02.2003, 15:52
Lokalizacja: Tybet

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: bolec »

NO włąsnie z nami trzeba umieć !!!hehehe Jesteśmy silnom płcią i nie damy dupy za 2 gary zupy
Przykro mi ,ale ptak nie telefon komórkowy nie liczy się kto ma większy
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: PLAGIATT »

no comennt... :/

no to dziewczyny powiedzcie nam jak się z wami dogadać i dojść do porozumienia ??? cio ???
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: Shirya »

Plagiat.... oczywiście, że żyjemy w takim czasie, że masa dziewczyn zwraca uwagę nie na faceta lecz na jego portfel, tak samo jak facet nie patrzy na to co dziewczyna sobą przedstawia wewnętrznie, lecz szczególnie na to, co prezentuje zewnętrznie. Nie jest to jednak regułą, bo wyjątki szczęśliwie się zdarzają. Z pustym pudełkiem po dobrym ciastku długo wytrzymać się nie da, nawet gdyby koledzy zaciskali zeby z zazdrości. Tak samo dziewczyna nie wytrzyma długo z facetem który może jej zaoferowac tylko pieniądze i drogie rozrywki, no chyba, że ona sama jest małointeligentna i niczego więcej jej nie potrzeba, bo takie też znam.
Piszesz Plagiat, że to facet musi poruszyć temat pieniędzy i płacenia, hmmm wiesz różnie to bywa. Ja nie wiem jak jest u innych, wiem jak było u mnie. Zanim zaczęłam tworzyc związek z moim obecnym partnerem przyjaźniliśmy się ponad rok.... Fakt miał pieniędzy dosc dużo... stawiał nie tylko swojej poptzrdniej dziewczynie, lecz także często całej ekipie która akurat była z nim w pubie, czy innym miejscu. Nie przyjmował sprzeciwów, gdy ktoś chciał zapłacić za siebie. Z tego powodu ja przestałam się z nimi umawiać w pubach bo nie lubię, gdy ktoś za mnie płaci, no chyba, że jestem totalnie bez kasy... ale wtedy też zawsze uzgadniam, że oddam nastepnego dnia, albo za jakiś czas.
Kiedy już stwierdziliśmy, ze będziemy razem, nie mogłam powiedzieć, ze coś mi się podoba... bo zaraz to miałam. Dość długo czasu zajęło mi wypesfadowanie mu takiego postępowania... Bo On uwazał, że skoro mnie kocha to kupując mi to co mi się podoba okazuje mi w pewien sposób swoje uczucie... ale po wielu rozmowach jednak się dał przekonać.
Płacimy na zmianę, albo płaci ten kto ma przy sobie pieniądze... Mieszkanie utrzymujemy razem... ehhh wszytsko robimy razem.. no prawie wszystko :) Z własnego doświadczenia wiem, że jeśli ludzie rozmawiają ze sobą szczerze, chcą ze sobą być, to dojdą do consensusu... :) Szczególnie po dłuższym okresie bycia razem :)

Takich układów jak ja mam ze swoją Padlinką życzę też wam :)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: DianaR »

A więc gratulacje Shirya! Dokonałaś czegoś co mi się nie udało. Kiedyś byłam z kimś przy kim nie mogłam nawet powiedziećm, że coś jest ładne, bo zaraz to miałam. Oczywiście w prezencie od niego. Ten związek nie wytrzymał długo. Ale nie tylko z tego powodu z innych też.
teraz jestem z kimś, ale jest inaczej. Na początku upierał się przy kupowaniu mi każdej pierdoły i płaceniu za każdym razem, ale powoli go wychowuje. Może to mocne i nawet troche obraźliwe słowo, ale inaczej tego się nie da określić. Jak uczyłam psa siadać na początku to mu "tłumaczyłam" że na komende siad kładzie dupsko na ziemi. Tak teraz tłumacze, że gdy mówię, że coś mi się podoba to nie ozacza to, że musze to koniecznie mieć, ablo że ma mi to natychmiast zakupić!
No i powoili się uczy. A ja się nie czuje jak utrzymanka :D
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: Basko »

Jak wszystko co dobre i jakościowe, kobiety też są drogie :lol: Ale mówiąc tak serio. Jeśli dziewczyna jest spoko to sama powinna zauważyć, że zabawianie się non stop za kase swego chłopaka, to trochę dziwne. Mi by było głupio jakby mój facet ciągle dawał mi kase, płacił za mnie itd. Jak gdzieś wychodzimy to zbieramy razem fundusze po połowie, a jak w kiermanie pusto to wybieramy mniej drogie rozrywki. Jest tryle ciekawych rzeczy do robienia, cąłkiem za darmo :lol: Są też rzeczy, które się robi i których nie można kupić i miejsca które są piękne bez zgrzytu monet. ( ale ze mnie poeciara się zrobiła) :twisted:
sexigirl
Młody rozbrykany
Posty: 205
Rejestracja: 27.03.2003, 19:11
Lokalizacja: asteroid B612

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: sexigirl »

no i widzicie drodzy mężczyźni.....

jest nas (dziewczyn) jeszcze trochę takich, co to nie nadużywają zawartości waszych portfeli :mrgreen:
Mam oczy
by zauważać innych,
mam uszy, by ich usłyszeć,
nogi, aby do nich sie pofatygować,
dłonie, by je ku nim wyciągnąć
i serce, aby kochać.
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: DianaR »

Bo kobieta to nie takie złe stworzenie :wink:
A co do tanich rozrywek. Mam znajomą parę ostatnio brakło im kasy na wyjście do knajpy to poszli zwiedzać bunkry. Ucierpiały tylko ich czoła on zachaczył o futryne, ją podrapało drzewo... :ok:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: PLAGIATT »

ciekawe zajęcie i tanie :) to ja pójde z dziewczyną (jak będe miał) do bunkrów tanio i zabawa nie zapomniana :D
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: DianaR »

Tylko pamiętaj! Uwaga na głowę!!! :ok:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: Basko »

piękne bunkry, piękne widoki. Rrrrrrr.... :wink: Ciekawe czy w Pabianicach są bunkry. :twisted:
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: DianaR »

No cóż Basko tego to ja już nie wiem. Ale może są za to inne ciekawe miejsca :tak:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: Basko »

Są, są. Na przykład moja sypialnia, heheheeeeeeeeeeeee.....; :mrgreen: :twisted:
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: Paweł »

Basko pisze:Ciekawe czy w Pabianicach są bunkry. :twisted:
W Pabianicach to mi nic nie wiadomo, ale za to słyszałem, że pod Łodzia bunkrów nie brakuje ;-) , ale wracając do tematu... hmmm.. no właśnie... dobrze, że sa miejsca gdzie można miło i bezpłatnie spędzić czas :)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: DianaR »

Dla chcącego nic trudnego. Zawsze coś się znajdzie!!! 8)
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
ODPOWIEDZ