[Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: Montana »

Na wszelki wpadek odmowilas?? Sorki, ale nie kumam za bardzo....
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: DianaR »

Ja się kiedyś umówiłam z moim byłam tak na spacer pogadać. ALe trochę nam się gardełka zasuszyły więc stwierdziliśmy, że idziemy na piwo. No i przy barze każdy miał płacić za siebie, okazało się że on nie ma tyle kasy. Wystarczyło mu dołożyć i byłoby po sprawie. Ale coś mnie pokusiło i zapłaciłam całość za niego. trochę głupio wyszło. Ale jakoś żyjemy z tym i dalej się świetnie dogadujemy! Ale wolę nie przechodzić przez takie sytuację więcej.
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: mmloda »

nom wiadomo heh ja tez moge postawic komus cos ale nas razem ten chlopak placi i tak dalej
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
Indianka
Młody rozbrykany
Posty: 220
Rejestracja: 06.09.2003, 23:14
Lokalizacja: stary Ciechanówek :D

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: Indianka »

Montana pisze:Na wszelki wpadek odmowilas?? Sorki, ale nie kumam za bardzo....
Po to, zeby nie bylo znowu problemow z kasa, tak jak przy tych lodach, o ktorych wczesniej pisalam i zebym nie musiala znowu sie wstydzic za siebie i za niego.
K.
Don't Worry Be Happy
kto mnie nauczy grac na gitarze?
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: vanessa »

Ja chciałam powiedzieć odnosnie tematu, że nie zawsze tak jest, że chłopak płaci... w moim związku jest różnie... jeśli moje słońce ma przypływ kasy to zabiera mnie na zakupy:) a jeśli ja mam to zapraszam go do kina:) jest sprawiedliwie... i jeszcze do tego fajne są takie miłe niespodzianki:)
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: Linka »

U mnie płacimy na zmiane. Nie lubie jak mi ktos cos funduje.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: Byczek »

Wlasnie sie nad tym wczoraj zastanawialem, chcialbym trafic na dziewczyne ktora bedzie chociaz po czesci placila za siebie, za swoje potrzeby czy ciuchy! Nie mowie ze za kazdym razem ma za siebie placic, np. kiedy ja zapraszam na lody to wiadomo że za Nią zaplace, albo jak kupie Jej coś ładnego, powiedzmy jakaś bielizne!

Ale moi starsi znajomi mowia ze to jest tak tylko na poczatku, potem kazde placi za siebie i jest to normalne, tylko trzeba jakos wytrzymac finansowo do tego momentu :ok:
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: tynka:) »

Ja tam osobiscie place za siebie, bo nie lubie jak ktos mi stawia...
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: vanessa »

tynka:) pisze:Ja tam osobiscie place za siebie, bo nie lubie jak ktos mi stawia...
Byczek pisze:Ale moi starsi znajomi mowia ze to jest tak tylko na poczatku, potem kazde placi za siebie i jest to normalne, tylko trzeba jakos wytrzymac finansowo do tego momentu

zobaczycie ze jak dojdziecie to pewnego momentu przełomowego w związkach to będzie tak że bedziecie płacić na zmiane, zaleznie od tego kto ma kase w danym momencie... to bedzie juz takie normalne i nikomu nie bedzie głupio ani nic... ja na przykład ostatnio dołozylam troche kasy mojemu chłopakowi do butów... bo stać go było tylko na jednego :mrgreen: :twisted:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Czarownica
Młody rozbrykany
Posty: 230
Rejestracja: 24.01.2005, 20:39
Lokalizacja: Łódź

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: Czarownica »

v_a_n_e_s_s_a pisze: zobaczycie ze jak dojdziecie to pewnego momentu przełomowego w związkach to będzie tak że bedziecie płacić na zmiane, zaleznie od tego kto ma kase w danym momencie... to bedzie juz takie normalne i nikomu nie bedzie głupio ani nic... ja na przykład ostatnio dołozylam troche kasy mojemu chłopakowi do butów... bo stać go było tylko na jednego :mrgreen: :twisted:
bo własnie na tym polega związek partnerski
I'm a ghost of one's former self....
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: tynka:) »

ja i tak nie lubie jak ktos mi stawia... jakos nie spieszy mi sie do tego, zeby to zmienic...
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: Linka »

chcialbym trafic na dziewczyne ktora bedzie chociaz po czesci placila za siebie za swoje potrzeby czy ciuchy
Ja mowilam ze w moim zwiazku płacimy na zmiane, ale w zyciu bym nie pozwoliła zeby moj chlopak kupowal mi ciuchy itd. Co innego jak bede mezatka ale teraz na pewno nie. Dla przykładu powiem jak gada moje kolezanka, to cytat "moj chłopak jest bogaty i mi wszystko kupuje, ostatnio kupil mi łancuszek i zapłacił 70 zł za fryzjera"- jak ja czegos takiego nienawidze :?
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: Anuś »

Byczek pisze:Wlasnie sie nad tym wczoraj zastanawialem, chcialbym trafic na dziewczyne ktora bedzie chociaz po czesci placila za siebie, za swoje potrzeby czy ciuchy!
ja nie wyobrazam sobie sytuacji ze ide z chlopakiem do sklepu i on placi za rzeczy ktore potrzebuje :| skoro planuje kupic spodnie to znaczy ze na te spodnie mam kase :|

i nie lubie jak chlopak zawsze placi... leee... mamy takie czasy ze to normalne ze dziewczyna placi za siebie i czasami moze piwo chlopakowi postawic :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: tynka:) »

Anuś dokladnie!! :D
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: shyduo »

Ogólnie (według mnie) odpowiedź na pytanie w temacie brzmi: wcale, że nie koniecznie. Ja mam ten fart, że u mnie jest na zmianę i nie ma problemu :D
Andzia_P.
Młody aktywny
Posty: 89
Rejestracja: 04.05.2005, 21:54
Lokalizacja: Chorzów

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: Andzia_P. »

To zalezy od was. Jesli macie glupia laske to bedziecie za nia placic do konca zycia, ale jesli dziewczyna jest madra to po ktoryms spotkaniu sama za siebie zaplaci, a moze nawet za was.
Pamietajcie o pierwszym wrazeniu!! 2-3 tygodnie temu chcial sie ze mna spotkac. Poza tym, ze byl strasznie nudy to nie zaproponowal mi lodow tylko powiedzial ze mam sobie sama kupic. Nie jestem dziewczyna ktora leci na kase, ale musze widziec ze to nie ja zawsze bede placic.
Mozecie placic za laske raz czy dwa, ale nie zawsze musicie sie "wymieniac".[/quote]
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: SkaTe_GirL »

Kino i te bajery facet placi i jush! ; -]
Takie rzeczy Nam potrzebne my placimy za siebie
i jush!
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: DianaR »

A wiecie co ja wam powiem. Wszystko fajnie pieknie.
Najpier placi on. Za kazdym razem
Potem zaczynacie placic na zmiane, albo jak kto ma kase
a na koncu zaczynacie mieszkac razem i nie ma twoje, moje. Jest nasze i to jest najpiekniejsze :D
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
agulec
Młody rozbrykany
Posty: 203
Rejestracja: 01.02.2005, 17:56
Lokalizacja: Łódź

Re: [Kto Płaci ? oczywiście..chłopak]

Post autor: agulec »

Nie wiem, jak wam dziewczyny, ale mnie jest zawsze strasznie głupio, jeśli ktoś za mnie płaci...
Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

.

Post autor: anuśka :) »

agulec pisze:Nie wiem, jak wam dziewczyny, ale mnie jest zawsze strasznie głupio, jeśli ktoś za mnie płaci...
Mi dokładnie tak samo i źle się z tym czuję, że ktoś za mnie cały czas płaci. Dlatego płacimy na spółkę albo na zmiane :)
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
ODPOWIEDZ