Tabu

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Tabu

Post autor: SkaTe_GirL »

Macie jakies tematy, ktore wrzucacie do worka z napisem TABU?
O czym nie lubicie rozmawiac...?
Kiedy zmieniacie temat...?
Lub odpowiadacie wymijajaco...?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
paulcia
Młody aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 25.08.2006, 22:14
Lokalizacja: ok Bydzi

Re: Tabu

Post autor: paulcia »

nie mam tematow z napisem TABU po prostu wiem z kim moge o czyms porozmawiac a z kim musze uwazac :) zalezy tez czy znam te osobe osobiscie czy to jest wirtualna rozmowa... ale u mnie nie ma napisu TABU
"Gdy jesteśmy zazdrośni,przekonujemy się,że kochamy,tak jak przekonujemy się,że żyjemy,kiedy nas coś zaboli." S.G.Colette
* * *
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twego życia!Wracaj do nich,ilekroć w Twym życiu wszystko zaczyna się walić."P.Bosmans
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Tabu

Post autor: melOn »

zero tabu z bliskimi ;)

natomiast ze znajomymi, nieznajomymi... jest pewna granica...
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tabu

Post autor: Anuś »

a ja chyba nie potrafie mowic o sobie.. : ) serio..
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Tabu

Post autor: Linka »

Anuś pisze:a ja chyba nie potrafie mowic o sobie.. : ) serio..
ja mam podobnie. Przywykłam do tego, ze ludzie duzo mi mowia o sobie, a ja jestem raczej ich sluchaczem.
Moja kolezanka czesto zasypuje mnie godzinnymi opowiesciami o tym, co robila kiedy sie nie widziałsmy. A kiedy zapytac "co u ciebie?", zazwyczaj odpowiadam "wszystko spoko...".
Nie lubie opowiadac o sobie.
dominika
Młody rozbrykany
Posty: 296
Rejestracja: 11.11.2004, 22:44
Lokalizacja: z zabrza

Re: Tabu

Post autor: dominika »

może to zabrzmi głupio...ale dla mnie tematem tabu jest..sex..jeśli chodiz np o rozmowy z rodzicami;] z przyjaciółmi rozmawiam o wszystkim..no praiwe...może nie o moim zmarłym przyjacielu..
ogólnie do worka z napsiem TABU wrzucam politykę i pogodę :mrgreen:
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Tabu

Post autor: *MysterY* »

worek z TABU to rozmowy o moich bylych dziewczynach doszlych i nie doszlych, chodzi mi o takie na ktorych mi bardzo zalezalo...

Pawel to ostatnio widzial :wink:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Tabu

Post autor: czarownica333 »

w domu - uczucia, kwestie moralne, wszystkie poważne tematy (ewentualnie czasem z mamą można na ten temat pogadać, ale nie zawsze...)

ze znajomymi - dom, rodzina.
Kiedy zmieniacie temat...?
Jak ktoś zaczyna do mnie o pogodzie mówić :twisted: nienawidzę tego tematu, jest taki obojętny i wymijający :P
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Tabu

Post autor: pietruszka »

pośrednio nałogi. mówię o poważnych uzależnieniach takich jak narkotyki czy alkohol. potrafię mówić co o tym myślę, potrafię poradzić komuś kto ma problem ale kiedy już wchodzi się w jakieś osobiste szczegóły to mówię won. tematem tabu są też ludzie o których się mówi a których nie ma w towarzystwie. mam namyśli perfidne plotkowanie i opowiadanie jakichś bzdur na temat kogoś kogo przy rozmowie nie ma.
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Tabu

Post autor: ZooM »

ja właściwie takich nie mam.. tylko jak wchodzę na temat nad którym się nie zastanawiałem i poniekąd improwizuje to zdarzy się palnąć jakąś głupotę..

dziś się tak zdarzyło mi z moją Pięknością i właśnie się nie odzywa :( mam nadzieje ze jej przejdzie.. eh te Kobiety, co ona z nami robią :) (tak, tak, solidarność plemników forever:D )
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Alia
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 05.03.2007, 17:56

Re: Tabu

Post autor: Alia »

to wszystko zależy od tego, z kim rozmawiam. :).

z obcymi jest pełno tabu, ale to może źle powiedziane. po prostu nie chcę się całkowicie 'odkrywać'.

:).
To, co oczy raz ujrzały, nie sposób już wymazać.
Matula
Młody aktywny
Posty: 31
Rejestracja: 21.03.2007, 16:51
Lokalizacja: z komputera ^^

Re: Tabu

Post autor: Matula »

Mi jest trudno mówić o sobie. Juz ktos wczensiej pisał coś bardzo podobnego. Ja jestem z tych którzy więcej słuchają niż mówią. Nie cierpię kiedy ktos mi zadaje pytanie "Co tam u ciebie?" albo "Co słychać?", wtedy to ja mam tylko krótką odpowiedź "dobrze/źle itp" i koniec gatki :frown:
ODPOWIEDZ