Jak poznac czy bedzie cos z tego?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
jaworzno2007
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 22.03.2007, 22:04

Jak poznac czy bedzie cos z tego?

Post autor: jaworzno2007 »

Witam, mam takie pytanie, poznalem jakisz czas temu pewna dziewczyne, swietnie sie dogadujemy i rozumiemy sie. Ale szczerze... boje sie zrobic cos poza rozmowa. Jak rozpoznac czy bedzie chciala byc ze mna i wogole. Prosze o pomoc
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Jak poznac czy bedzie cos z tego?

Post autor: Offik »

na wszystko przyjdzie czas... najwazniejsze w kazdym zwiazku jest to zeby byc przyjaciolmi... i dobrze sie znac... a do tego mozna dojsc duzo ze soba rozmawiajac ... jestescie wiec na dobrej drodze...:)
jaworzno2007
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 22.03.2007, 22:04

Re: Jak poznac czy bedzie cos z tego?

Post autor: jaworzno2007 »

No, ok ale juz sie nudzi sama rozmowa amm chec na cos wiecej :mrgreen:
Matula
Młody aktywny
Posty: 31
Rejestracja: 21.03.2007, 16:51
Lokalizacja: z komputera ^^

Re: Jak poznac czy bedzie cos z tego?

Post autor: Matula »

To trzeba wyczuć ;) Ja dam jedną radę - powolutku, powolutku, próbuj, a zobaczysz jakie ona ma podejście do ciebie :hihi:
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Jak poznac czy bedzie cos z tego?

Post autor: melOn »

zwracaj uwagę na drobne szczegóły, albo spytaj się jakiegoś zaufanego obserwatora [najlepiej przyjaciółki] ;D co o tym myśli ;P
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Jak poznac czy bedzie cos z tego?

Post autor: SkaTe_GirL »

dotyka delikatnie Twoje ramie?
Szuka okazji,zeby Cie zlapac za reke?
Zdrabnia Twoje imie...?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Jak poznac czy bedzie cos z tego?

Post autor: Linka »

SkaTe_GirL pisze:dotyka delikatnie Twoje ramie?
Szuka okazji,zeby Cie zlapac za reke?
Zdrabnia Twoje imie...?
niesmiałe dziewczyny tak nie zrobia, nawet jesli wyadje im sie ze maja do czynienia z najwspanialszym chlopakiem. Duzo dziewczyn czeka, az chlopak zrobi ten pierwszy ruch :)
FILEK
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 26.02.2007, 20:44
Lokalizacja: Krotoszyn

Re: Jak poznac czy bedzie cos z tego?

Post autor: FILEK »

Jak chcesz sie dowiedziec, musisz zaryzykować - najwyzej Ci odmowi, ale przynajmniej bedziesz wiedzieć ;)
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Jak poznac czy bedzie cos z tego?

Post autor: Martuśka »

oj z ta miłością to różnie jest. Opisze mój przypadek bo podejrzewa, ze nie jestem sama. Chyba zakochałam sie w koledze :? Znam się z nim już ponad rok i naprawdę nie chciałam nic więcej ale serce nie sługa. Czasem rozmawialiśmy o tym czy by nam wyszło, ale zawsze stwierdzaliśmy, że to nie miałoby sensu bo nie mieszkamy w tej samej miejscowości. Widywaliśmy sie na różnych imprezach a czasem ja przyjeżdżałam do niego. Naprawdę dobrze nam sie gadało, nigdy nie brakło nam tematów do rozmowy. Potem ja poznałam chłopaka i byłam z nim jakiś czas ale nie wyszło. Z moim kolegą trochę się popsuł kontakt bo mój chłopak za nim nie przepadał. Moi przyjaciele, którzy znali również tego kolegę, mówili, że pasujemy do siebie. Strasznie się broniła, żeby sie w nim nie zakochać bo wiedziałam, ze to będzie uczucie bez wzajemności. I właśnie tej wiosny coś sie stało. Zaczęliśmy znów rozmawiać, że można by spróbować. No tak ale przed nami matura i nie mamy czasu żeby się spotykać. Postanowiliśmy spróbować bo przecież może coś z tego być. Poczekamy z tym chociaż do końca tego roku bo przecież wytrzymaliśmy już tyle to jeszcze wytrzymamy te troche. Ale ja nie wiem czy to wyjdzie bo zawsze byliśmy tylko dobrymi znajomymi bo nie uznajemy przyjaźni pomiędzy chłopakiem i dziewczyną a teraz mamy zachowywać sie jak para. Nie wiem jak to będzie. Ale czuje, że warto spróbować :hihi:
podobna sytuacja? oby tobie sie ułożyło:)
ODPOWIEDZ