Ocieplanie klimatu

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Ocieplanie klimatu

Post autor: pietruszka »

ostatnio mądrzy naukowcy powiedzieli że jeżeli w ciągu dziesięciu lat nie zmniejszymy o połowę wydzielania spalin, wszyscy nie zmienią żarówek na energooszczędne i nie zmniejszymy dziury ozonowej jakkolwiek, to nas zacznie powoli smażyć, później zalewać, a na koniec zrobi nam się kolejna epoka lodowcowa.

i co teraz? co mamy zrobić?

bo ja chyba zrobię sobie dużą patelnię i w tym upale będę grzać dupę aż mnie usmarzy.

to nie ja wynalazłam szkodzenie środowisku.

dbam o wyrzucanie papierków do kosza.

ludzkość dostała lalkę Ziemię i podczas zabawy odrywa jej kolejne części ciała. echch... byle do Marsa.
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Ocieplanie klimatu

Post autor: *MysterY* »

oj pietruszka, powiem ci tak zlodowacenia byly i beda to tylko kwestia czasu, co prawda przyspieszylismy proces zmiany pogody oraz jej wlasciwosci w roznych zakatkach swiata, ja juz wymienilem zarowki dawno, ale niestety wiele ludzi podchodzi do takiego stwierdzenia ze ich to nie dotyczy, co oczywiscie nie jest prawda bo "grosz do grosza i bedzie kokosza". Pozatym zmiany klimatyczne juz sa przesadzone.
PS. byle do Marsa :wink: :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Justinah
Młody aktywny
Posty: 49
Rejestracja: 19.01.2007, 17:16
Lokalizacja: Mexico City

Re: Ocieplanie klimatu

Post autor: Justinah »

Będe miała wtedy śliczną opaleniznę :d
Czasem za dużo widzę,
lecz nie mogę zamknąć oczu.
Na szali leży życie i życie,
ja widzę to na każdym kroku.
ODPOWIEDZ