[Dziewczyny vs. Narkotyk]

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

[Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: PLAGIATT »

hm..... wedlug mnie z tego co zauważylem najwiecej dziewczyn jest narkomankami sam znam 1 i od 4 dni mnie zastanawia co ich sklania by brać albo palić trawke itd. ??? czy one maja zrabane az trak zycie??? czy od czegos uciekaja ??? czemu niedadza sobie pomóc tewgo nie rozumiem po co to robią i jeszcze sie nieprzyznaja do tego eh....... czy oni niewiedza ze to moze sie dla nich zle skonczyć ????? eh.... wytlumacz mi ktos po co one to robia???
Spaider
Młody aktywny
Posty: 167
Rejestracja: 28.09.2002, 10:04

Re: [Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: Spaider »

heheh ja tego nie zauważyłem ale może bo u nas w mieście niema tak ale wkoncu to mało miasto można powiedz wiocha!
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: grz3siek »

U mnie w bylej szkole (gim.) dziewczyny tez duzo braly... trawke to ja moge zrozumiec...

Przestalo mi sie podobac gdy zaczely reguralnie wciagac fete itp.

Nie lubie juz takich dziewczyn....
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

hm......

Post autor: PLAGIATT »

a kto je takie lubi ??? nikt....
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: [Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: macey »

np problemy z rodzina ....starzy ją biją , miala metalowe zabawki na górnej połce w dziecinstwie... , duzo osób (nie tylko dziewczyny) robią to z powodu rodziny... ale sa tacy co biorą dla hobby :)
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: grz3siek »

to sie nazywa kosztowne hobby ;P
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: [Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: macey »

heheheeh a jak.... a takie hobby prowadzi do 2 hobby czyli kradziezy , napadow itp.
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: PAL MAL »

Nie wiem jak wam ale mi się wydaje że dziewczyna, która pali nie musi być odrazu skazana na potępienie. Ale już niewyobrażam sobie panienki, która by jechała non stop np na fecie czy na innych specjałach. Sam mam pare takich koleżanek które palą, a nie robią tego bo mają jakieś problemy, tylko im się to podoba. I narazie im się dobrze układa, a ich faceci wiedzą że palą.
YO MY BROTHER!
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: [Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: dwie »

hm...w sumie dziewczyny rezczywiscie czesciej siegaja po narkotyki ale w tych sprawach chlopcy nie sa swieci :P my nie palimy nigdy nie palilysmy nigdy nie bralysmy i nigdy nie bedziemy nigdy nic nie wachalysmy i nie ebdziemy hehee kazdy wie o co chodzi i moze powiedziec nie mow nigdy nigdy:P hehe ale nas jakos do tego nie ciagnie a problemy mozna w kazdy inny sposob rozwiazac a nie od razu narkotyki kazdy z nas ma jakies problemy...eh ale jakos takich dziewczyn nie rozumiemy jak siegaja ....eh
goli
Młody aktywny
Posty: 41
Rejestracja: 28.01.2003, 21:58

Re: [Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: goli »

tez znam jedna... ale ona jest wporzonie robi tego na pokaz, nie shpanuje tak jak wiekszosc gosci w tym wieku :D
ale trafka bezwatpliwie zmienia ludzi...
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: grz3siek »

O proshe!

W jaki sposób zmienia ludzi? :shock:
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: Luki »

mi sie nie podoba nawet jak dziewczyny palą papierosy, a co dopiero gdy piją lub coś biorą.... Wiele dziewczyn chce zapalić trawe po to by sie wkręcić w towarzystwo... mysli ze jak zapali to ją wszyscy zaczną lubić... co prawda tak robią nie tylko dziewczyny, ale nawet chłopaki...
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Patryk007
Młody aktywny
Posty: 144
Rejestracja: 23.12.2002, 11:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: Patryk007 »

Luki pisze:mi sie nie podoba nawet jak dziewczyny palą papierosy
No mnie również taka dziewczyna nie przypada do gustu. Mało tego, że zażywa lub pali to jeszcze cała przesiąknięta jest nikotyną - poprostu śmierdzi... :x
Kimkolwiek jestem; Kimkolwiek myśle, że jestem;
zawsze pozostanę SOBĄ !
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: grz3siek »

Nie toleruje dziewczyn z nałogami...
Moze inaczej - toleruje je... jak chca to niech sobie robia takie rzeczy... jednak taka dziewczyna nigdy nie bedzie bliska memu sercu...
Kubass2
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 31.01.2003, 14:09
Lokalizacja: Skierniewice

Re: [Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: Kubass2 »

toleruje dziewczyne z nałogami póki to są fajki jeśli to nałogowe pijaki albo ćpuny to weźcie nie da sie z taką żyć co ci powie : ełeeełełełeee...
jak ktos takie lubi to tylko dlaetego że łatwo dają i kłada se pod język
" wiem że e=mc2 ale do zrobienia herbaty mi to niepotrzebne"
wszelkie info zdobędziesz na gg lub m@ila
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: Luki »

ogolnie dziewczyny o wiele szybciej popadają w nałogi. Jak juz sie im cos spodoba to mogłyby to robic bez opamietania (nie chodzi mi tu o sex, bo to wszystkich wciąga;))). Wiem to, bo moje kolezanki jak raz sie upiły, to piły pozniej przez jakiś czas nie mal codzinnie :?
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Słonko
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 05.04.2003, 07:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: Słonko »

Ja z moją kumpelą bawimy się bez takich używek, nie uważamy tego za potrzebne. :lol: lepiej siem pośmiać z codziennego życia i na trzeźwo a nie niepamiętać takich żeczy, a co do dziewczyn to wszyscy popadaja porówno w nałogi itd. no a jak ktoś siem zemnom niezgodzi to :lol: buchne śmiechem jak to ja bo życie jest zbyt krótkie by siem smucić. Należy śmiać sie ile wlezie :lol: :D h (Jak ktoś zrozumiał co ja tu napisałam to gratulacje:) :wink: )
"niemartw się jutro i tak będzie gorzej"
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: [Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: Luki »

Zauważyłem, ze dziewczyny bardzo zapatrują się w chłopaków, bo jak popalaliśmy wiadomo co ;-) na ostatniej wycieczce [wczoraj wrociłem ;-)] to na następny dzień juz mówiły ze chętnie by sprobowały. Co prawda nie boję się o nie, bo znam je i wiem że są na tyle mądre, ze nie wpadły by w zaden nałóg.
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Słonko
Młody aktywny
Posty: 24
Rejestracja: 05.04.2003, 07:32
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: Słonko »

jak ktos takie żeczy (mod. rzeczy ) pali to chyba niema pomysłów na czas wolny :? po co szpanować?? ja tego nierozumiem ...
"niemartw się jutro i tak będzie gorzej"
sexigirl
Młody rozbrykany
Posty: 205
Rejestracja: 27.03.2003, 19:11
Lokalizacja: asteroid B612

Re: [Dziewczyny vs. Narkotyk]

Post autor: sexigirl »

dziewczyny z nałogami? fuj, porażka.
ale jak raz na jakiś czas coś podpali bo lubi.... , dlaczego nie??

to nie musi od razu być szpan!!!

a pomysłów na spędzenie czasu można mieć przy tym tysiące :D


:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
ODPOWIEDZ