Nie rozumiem dzisiejszej młodzieży...

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nie rozumiem dzisiejszej młodzieży...

Post autor: Linka »

http://www.strefa9.pl/forum/viewtopic.php?t=2957 w tym temacie sa podobne wypowiedzi :)
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Nie rozumiem dzisiejszej młodzieży...

Post autor: Blood On The Ground »


Może i był, nie będziemy kopać : D
Wiesz, mam to samo ; P Rozmawiałam o tym z bratem. Mówił, że on w moim wieku twierdził tak samo (a to prawie 10 lat różnicy). Może więc to tylko tak strasznie wygląda..
Żyć to znaczy rodzić się powoli
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Nie rozumiem dzisiejszej młodzieży...

Post autor: pietruszka »

ja jestem młodzież gimnazjalna ale i tak jej nienawidzę. debile, bydło podążające za modą, szybkim seksem i robieniem kasy. używki na porządku dziennym, tragiczna znajomość języka i nikłe cele życiowe. dlatego cieszę się z mojej inności.
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
kiciuśek
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 27.04.2007, 08:54

Re: Nie rozumiem dzisiejszej młodzieży...

Post autor: kiciuśek »

heheh tak chyba mówie sie od tysięcy lat, od kiedy powstały kultury ludzkie :)
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nie rozumiem dzisiejszej młodzieży...

Post autor: ylka »

kiciuśek pisze:heheh tak chyba mówie sie od tysięcy lat, od kiedy powstały kultury ludzkie :)
Coś w tym jest ;-)

Cóóóóż, ewolucja to proces nieustających, stopniowych zmian - w tym wypadku różnice widać po pokoleniach ;)
smile like a melon slice : )
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Nie rozumiem dzisiejszej młodzieży...

Post autor: agatha2 »

Szkoda tylko, że wygląda na to.... że wszystko podąża w złym kierunku....
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Nie rozumiem dzisiejszej młodzieży...

Post autor: =MiLi= »

Niestety... jeżeli wszystko będzie szło w tak zastraszającym tempie to będzie katastrofa :/ jak patrzę na niektóre małolaty to aż mi żal...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Nie rozumiem dzisiejszej młodzieży...

Post autor: shyduo »

A potem sie dziwić starszym paniom które narzekaja na "tę dzisiejszą młodzież" :P
m1h4l
Młody aktywny
Posty: 88
Rejestracja: 03.06.2007, 16:06
Lokalizacja: Łódź

Re: Nie rozumiem dzisiejszej młodzieży...

Post autor: m1h4l »

shyduo pisze:A potem sie dziwić starszym paniom które narzekaja na "tę dzisiejszą młodzież" :P
Ja tam często narzekam "Te dzisiejsze babcie" :P
Wszystko zależy od punktu widzenia. Wątpie żeby ktoś mając 13 lat doszedł do wniosku, że jest niedojrzały. Prawie zawsze wszyscy twierdzą, że są dojrzali 8)
quidquid latine dictum sit, altum videtur
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Nie rozumiem dzisiejszej młodzieży...

Post autor: shyduo »

Nie o to mi chodziło ;P miałem na mysli to, że skoro już teraz tutaj wszyscy w wieku około 20 lat rzucają takimi tekstami to co będzie dalej :P


To jest wszystko oczywiście pół żartem, pół serio. Także nie popieram wielu rzeczy i nie chce mi sie teraz odpowiadać na to, że z tego tesktu bije fakt, iż popieram "zboczenia itd." :P Po prostu jak ze wszystkim, polecam zdrowy umiar ;)
IzzY
Młody aktywny
Posty: 121
Rejestracja: 26.12.2006, 22:42
Lokalizacja: Koive-neni

Re: Nie rozumiem dzisiejszej młodzieży...

Post autor: IzzY »

ylka pisze: Cóóóóż, ewolucja to proces nieustających, stopniowych zmian - w tym wypadku różnice widać po pokoleniach ;)
tak, zakladając teorię gradualizmu filetycznego. Bo jest jeszcze punktualizm, który mówi o nagłej skokowej ewolucji (obecnie najbardziej uznawana teoria w ewolucji czlowieka ;)) ale to taka ciekawostka

Mnie sie wydaje, że rzeczywiście źle się dzieje... co raz więcej mlodych sięga po używki i stara się grać starszych... niszczą sobie zycie a poźniej dopiero dochodzą do wniosku ze mogli przeżyć pierwszą mlodość lepiej. Ale to chyba jest cena cywilizacji.
Kocham wszystkich ludzi, ale mam prawo nie wszystkich lubić.
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Nie rozumiem dzisiejszej młodzieży...

Post autor: agatha2 »

IzzY pisze: obecnie najbardziej uznawana teoria w ewolucji czlowieka
Najprawdopodobniej oba zjawiska się zdarzają i mają wpływ na zmiany puli genetycznej.

Zgadza się to jest cena postępu, która zwiększa się z czasem i dotyczy nie tylko młodzieży ale i środowiska i in.
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Nie rozumiem dzisiejszej młodzieży...

Post autor: Paweł »

ehh... i jak tu zrozumiec?

http://sabrinka01.sympatia.onet.pl/

widać, że robi sobie sama fotke w lustrze... szkoda ze jeszcze tych majtek nie zdjeła... :zdziwko:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Nie rozumiem dzisiejszej młodzieży...

Post autor: Martuśka »

brak słów na takie coś :zdziwko: :shock: 17 lat i takie zdjęcia w necie wstawiać :zdziwko:
nikt chyba nie zrozumie dzisiejszej młodzieży, to jest chyba nie możliwe :|
Kamilka
Młody rozbrykany
Posty: 262
Rejestracja: 25.11.2006, 19:08

Re: Nie rozumiem dzisiejszej młodzieży...

Post autor: Kamilka »

zaczynacie tu gadać jak stare babcie... :zdziwko: .. co to będzie jak osiągniecie wiek 60 lat :?: :mrgreen:

nie popieram tego co robią niektórzy ale chodzi mi tylko o fakt, że przecież my też jesteśmy młodzieżą (my- użytkownicy forum)...

zresztą... zakładając nawet, że w tej dyskusji mamy na myśli małolatów to czyż oni nie patrzyli na nas :?: na brali przykładu ze starszych kolegów i koleżanek :?: niestety jest taki pogląd, że robiąc to co starsi, młody człowiek może poczuć się dorosłym, zauważonym, i zyskuje w oczach rówieśników i w ten oto sposób coraz młodsze osoby pozwalają sobie na rzeczy, które nie powinny mieć miejsca.. nie jest to pozytywne zjawisko oczywiście.. chciałam tylko zwrócić uwagę na ten aspekt. Co o tym sadzicie :?:
"To właśnie możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..." P. Coelho

:*
BOING747
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 25.07.2007, 22:18

Re: Nie rozumiem dzisiejszej młodzieży...

Post autor: BOING747 »

Mike7 zgadzam się z Tobą, czym młodsze tym gorsze-mam prawie 15 lat :evil:
Mój sąsiad to 200% g_wna w g_wnie, pasożyt najgorszego rodzaju z przeterminowanego nasienia
Jeśli uważacie,że mam zbyt cięty język to możecie mi skoczyć :!: :!: :!:
Żartuję oczywiście :oops2:
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Nie rozumiem dzisiejszej młodzieży...

Post autor: Martuśka »

BOING747 nie pojmuje twojego rozumowania ale to mało ważne :zdziwko:

wracając do tematu to oczywiście ci nastolatkowie biorą przykład z nas-starszych ale uważam że każdy ma swój rozum i chyba w wieku 13-14 lat wiedzą co powinni a czego nie robić. Wydaje mi sie ze to również wina rodziców bo w ogóle nie interesują sie tym co dzieci robią. A te wszystkie zdjęcia, chęć na sex itp bierze sie tez z tego ze wszędzie mamy z tym do czynienia, gdzie sie człowiek nie spojrzy i czego nie obejrzy tam tylko sex. trudno sie potem dziwić ze mamy coraz młodsze matki które są nadal dziećmi :zdziwko:
i nie gadamy jak stare babcie, mówimy tu tylko prawdę. Nie dostrzegłaś jeszcze tego Kamilko?
Kamilka
Młody rozbrykany
Posty: 262
Rejestracja: 25.11.2006, 19:08

Re: Nie rozumiem dzisiejszej młodzieży...

Post autor: Kamilka »

Martuśka pisze: i nie gadamy jak stare babcie, mówimy tu tylko prawdę. Nie dostrzegłaś jeszcze tego Kamilko?
po prostu jestem ciekawa co powiecie za kilkanaście (kilkadziesiąt) lat... bo skoro teraz jest tak źle, to pamiętajmy, że zawsze może być gorzej ;) chciałam zwrócić uwagę na fakt,że to my jesteśmy tą młodzieżą i również od nas zależy jak inni będą mówić o tym pokoleniu... nie nam narzekać na młodzież - zostawmy to innym, a sami popracujmy nad lepszym wizerunkiem :wink:
"To właśnie możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..." P. Coelho

:*
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Nie rozumiem dzisiejszej młodzieży...

Post autor: Martuśka »

hehe no fakt wystarczy posłuchać naszych rodziców i dziadków, oni to mają o nas zdanie, a mnie wnerwiają bo szufladkują i wszyscy są źli... obym ja tak nie gadała za kilka lat, chociaż kto wie :)
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Nie rozumiem dzisiejszej młodzieży...

Post autor: czarownica333 »

a ja tam się zgadzam z Kamilką ;) młodzież zawsze bierze przykład z kilka lat starszych rówieśników (no bo z rodziców to już obciach ;p) co nie zmienia faktu, że ja się tak nie zachowywałam, nie zachowuję i po prostu pewne zachowania mnie bardzo bulwersują ;p
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
ODPOWIEDZ