Pomocy:(

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
Zablokowany
Tastronajestdod
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 14.04.2007, 23:56

Pomocy:(

Post autor: Tastronajestdod »

Witam zwracam sie do Was z ogromna prozba. Czy moglibyscie napisac mi list do kolezanki z niemiec w czasie preteritum?? Chodzi o to zeby przedstawic jej zwyczaje panujace w Polsce podczas wielkanocy.(wielkanoc-idzie sie do kosciola, malowanie pisanek, wspolne sniadanie, niesienie swieconki do kosciola,) Takie wielkanocne rzeczy:(. Blagam Was o pomoc jestescie poja ostatnia deska ratunku. Jestem z 3 klasnie gim i jesli nie napisze tego listu to nie zdam w tym roku. Blagam pomórzcie!!
Jesli ktosby juz chcialbyc moim wybawicielem prosze zeby to nie byla praca jakas maturalna. Moze byc przecietna byle nie za latwa i nie za skomplikowana.
:roll: :oops: :cry:
XOXOXO
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Pomocy:(

Post autor: GoSiAcZeK »

Ja Ci tego listu nie napiszę, bo uważam że jeśli ktoś zawalił coś sam, to powinien sam zrobić coś, żeby z tego jakoś wyjść. Jeśli mam być szczera to wątpie, żeby znalazł się ktoś kto napisze... Ewentualnie ktoś da Ci jakieś wskazówki, tyle...
13.02.2005 r.

A. ;**
Tastronajestdod
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 14.04.2007, 23:56

Re: Pomocy:(

Post autor: Tastronajestdod »

No to prosze o jakie[ wskazówki PROSZE!
Jutro mam niemiecki:(:(
XOXOXO
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Pomocy:(

Post autor: Blood On The Ground »

O lol ; ] No i widzimy poziom gimnazjum. A jak pójdziesz dziecko do liceum to też CI inni napiszą?

:mrgreen: block
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Zablokowany