krem, żel, pianka, guma, wosk...

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
naszLudz
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 19.04.2007, 18:55

krem, żel, pianka, guma, wosk...

Post autor: naszLudz »

mam półdługie włosy z dłuższą grzywką ale trzeba je jakoś poskromić :emm: tak żeby nie stracily naturalnego wyglądu i lekkości :wink:
czym nalepiej je smarować? 8)
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: krem, żel, pianka, guma, wosk...

Post autor: pietruszka »

zacznę od tego że masz genialną fryzurę jeśli dobrze ją sobie wyobraziłam. polecam szczotkę bądź grzebień i układania podczas suszenia na piankę. najlepiej z ShockWaves czy jakoś tak. nie skleja włosów i ułatwia układanie. poskromi wszystko(;
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: krem, żel, pianka, guma, wosk...

Post autor: Martuśka »

zgadzam się z pietruszką, to będzie najlepsze dla twojego typu fryzury. a mozesz też spróbowac gumy utrwalającej albo kremu z joanny albo wella.
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: krem, żel, pianka, guma, wosk...

Post autor: melOn »

ja używam kosmetyków do włosów z sunsilka ;)
naszLudz
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 19.04.2007, 18:55

Re: krem, żel, pianka, guma, wosk...

Post autor: naszLudz »

dzięki za odpowiedzi :wink: Ta guma z Joanny zauważyłem że dość popularna jest, ale nie wiem czy nie mam na nią za długich kudłów :wink: Nazwa "guma" jakoś dziwnie mi się kojarzy :D buszując po różnych forach trafiałem też często na taką nowość Nivea - krem-żel się nazywa: http://www.eksperciniveastyling.pl/
zamówiłem darmowe próbki na tej stronie bo ludzie dostawali po wypełnieniu ankiety i wypróbuję to mazidło 8)
ODPOWIEDZ