No to pa.

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

No to pa.

Post autor: pietruszka »

Z powodu braku czasu, coraz mniejszej ilości ciekawych rozmów oraz z innych przyczyn, których pozwolę sobie nie wymienić, postanowiłam opuścić forum bezpowrotnie. I mimo że do tej pory nikt się nie żegnał to ja postanawiam zostawić po sobie krótką wiadomość.

Paweł - Trafiłam na to forum przypadkiem i nie żałuję. Zatem wielkie podziękowania za te półtora roku niesamowitych doświadczeń.
Offik - Wujku Krzysztofie. Cieszę się, że mogłam cię poznać. Dziękuję za miłe, choć czasem nieudolne próby rozbawienia mnie.
SkaTe Girl - Pozytywny rozmywacz i wiecznie żywy duch forum. Było miło. [Do pozostałych: uwaga! Skate nie śpi!]
Czarownica333 - Pielęgnuj pasje i nie daj się zjeść.
Vanessa - Nie wiem czemu ale działałaś mi na nerwy. Mimo to dzielenie z tobą forum było niebywałym zaszczytem i chwała ci za to.
Stefan - Eldo rządzi, a jak nie będziemy wyrzucać papierków na ulicę to może jakoś dożyjemy do 2050r.
Linka - Powodzenia w dalszej edukacji. Podziwiam silny charakter i moc. Nie każdy to potrafi i nie każdy to docenia.
=MiLi= - Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Mam nadzieję, że twój gust nie zawiedzie i jednak spośród wszechobecnej tandety wybierzesz ładną suknię.
MysterY - Udanych melanży i niezbyt bolesnych kaców.
Blood - Wyrzuć kokardki. A zdjęcia są nawetnawet.
shyduo - Ostatnio byłeś niemiły i uczepiłeś się trochę, ale wybaczam. Jedź ostrożnie.
Reszta użytkowników - Niewiele się znamy, niewiele rozmawialiśmy. Mimo to trzymajcie się forum i rozkręcajcie rozmowy.

Stoczyłam z wami wiele batalii w obronie swojego [i przyznaję, że może nie zawsze słusznego] zdania. Wiele uśmiechu i radości dały mi pierdoły z tematów w HydeParku. Wiele momentów wnerwienia zawdzięczam rozmowom na trudne tematy z trudnymi ludźmi, którzy mieli problemy z akceptacją mojego stanowiska w jakiejś sprawie. Nie przepraszam, bo nie żałuję. Jesteśmy kwita chyba w każdej możliwej sprawie. I niech tak pozostanie.

Peace V.
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: No to pa.

Post autor: Jessica »

Też ostatnio mnie nie było z braku czasu, ale jednak zostaję.
Pusto będzie bez ciebie, ale co ja mogę zrobić?

To... papa i trzymaj się. :*

Wpadnij tu jeszcze kiedyś, jak znajdziesz minutkę.
Let's make all dreams come true!
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: No to pa.

Post autor: SkaTe_GirL »

Coz Ci moge pietruszko napisac...
Mam nadzieje, ze jeszcze do Nas wrocisz ; -)
Ja tez mialam tu kiedys przerwe, nie chcialam wracac ale po roku wrocilam...
Jesli jednak to nieodwolalna decyzja...
W imieniu Admina, Moderatorow i formuowiczow dziekuje ze z Nami bylas, ze poswiecalas Nam czas prowadzac dyskusje ( Czasem jak wszyscy wiemy dosc burzliwe)...

Wierze, ze jeszcze tu zajrzysz chocby z sentymentu...
Bo tu zawsze znajdziesz ludzi, ktorzy Cie przyjma z otwartymi ramionami...
W koncu jestes jedna z Nas...
Powodzenia ; -)
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: No to pa.

Post autor: =MiLi= »

Tralala a ja nie wierze, że to już tak nieodwracalnie :) Pietruszka zatęskni i wróci :D Strefa jest jak narkotyk ;)
Pietruszka <przytul> ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: No to pa.

Post autor: *MysterY* »

Pietruszka juz za toba tesknimy ;(
PS. mam nadzieje ze jeszcze zawitasz na tym forum jeszcze nie raz :*
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: No to pa.

Post autor: shyduo »

Trzymaj się Kasiu.

Tez myślę, ze powrócisz. Każdy, kto powiedzieł coś więcej niż dwa posty na krzyż, tylko wniósł coś do Strefy powracał (na dłużej, na krócej) po jakimś czasie ;)

Tak jak i ja żresztą :D
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: No to pa.

Post autor: vanessa »

też myślę, że Pietrucha wróci ;pp
fajnie, że wywołam w Tobie jakieś emocje ;p to, że mało pozytywne to już mniej istotne ;p
trzymaj się : )
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
ODPOWIEDZ