W sprawie 'Cyferek'

Tu możecie kierować wszelkie sugestie, uwagi i propozycje dotyczące naszego serwisu i tego forum.
ODPOWIEDZ
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

W sprawie 'Cyferek'

Post autor: Linka »

Pamietam, jak "Cyferki" zostały zamkniete jakis czas temu, dlatego ze pojawiało sie sporo osob, ktore ograniczały swoja aktywnosc na forum do wpisywania liczb w tym temacie. Niektorym sie to nie podobało, wiec cyferki zostały zamkniete. Teraz, jak temat znow jest uaktywniony, znowu pojawiaja sie takie osoby.
Na innych forach widziałam pewien rodzaj ograniczen, ze dostep do niektorych działow czy tematow jest ograniczony i otrzymuja go osoby po wpisaniu kilku lub kilkunastu sensownych postow w innych działach. Tak sobie pomyslałam, ze skoro moderatorom przeszkadza udzielanie sie niektorych osob jedynie w cyferkach, mozna ustawic takie ograniczenie i problem bedzie rozwiazny :P

P.S. Nie krzyczcie jesli takie cos jest niemozliwe itp, bo do informatyka mi daleko ;)
Ostatnio zmieniony 08.06.2007, 19:58 przez Linka, łącznie zmieniany 1 raz.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: W sprawie 'Cyferek'

Post autor: SkaTe_GirL »

no no no Linka [;
Jestem pod wrazeniem, ze interesujesz sie moimi nerwami ; -)))) Mysle ze pomyslimy na tym ; D
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: W sprawie 'Cyferek'

Post autor: Paweł »

Moje zdanie jest takie, że odkąd cyferki zostały ponownie otworzone forum ruszyło się troche z miejsca. Wcześniej był zupełny zastój... a na myśli mam oczywiście inne tematy poza cyferkami.

Obecnie technicznie nie możliwym jest danie dostępu do jednego tematu... do działu owszem. Nie wiedze najmniejszego sensu aby robić oddzielny dział dla cyferek...

no chyba ze tak tragicznie Wam to przeszkadza.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: W sprawie 'Cyferek'

Post autor: Phantom »

Strefa bez Cyferek?
Strefa bez Pawła?
Herezje i niedorzeczności jednego sortu.


Skoro dostrzegacie pewne ułomności/skazy w stosunku ilości do jakości, może to dobry moment na indywidualne działania celujące w rozpropagowanie forum na internetowej arenie i zdobycie świeżości nowych, otwartych osób, a nie czepianie się niewinnego tematu. Bo jeśli rzekomo bez niego nie ma postujących, to równie dobrze można zastanowić się nad zamknięciem tego miejsca.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: W sprawie 'Cyferek'

Post autor: Linka »

Paweł pisze: no chyba ze tak tragicznie Wam to przeszkadza.
Nie mowie, ze mi przeszkadza, ale z tego co pamietam były komentarze na forum (jakis czas temu), ze jest sporo userow, ktorzy udzielaja sie jedynie w cyferkach. Mi to tam pikuś ;)
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: W sprawie 'Cyferek'

Post autor: *MysterY* »

jak to Manufaktura napędza życie w Łodzi, tak i Cyferki (stety bądź niestety) napędzają strefę. Generalnie ludzie wchodzą rzeczywiście stawiają cyferkę ale też wchodzą na inne tematy i napiszą tego posta więcej. [patrz. ja]
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
ODPOWIEDZ