Ktory telefon wybrac?

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
spokogosc
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 28.06.2007, 11:01
Lokalizacja: Łódź

Ktory telefon wybrac?

Post autor: spokogosc »

Nie wiedziałem w jakim dziale mam umieścić więc wylądowało tutaj.

Jako że nie długo kończy mi się umowa zastanawiam się jaki telefon wybrać pod uwagę wziąłem 3 modele :

Sony Ericsson k750i
NOKIA 6151
NOKIA E50

Za SE k750 i Nokią 6151 przemawia radio ale za Nokią E50 symbian teraz nie wiem co mam wybrać :). Prosił bym posiadaczy któregoś z telefonów o obiektywne opinie :). Oczywiście wezmę też pod uwagę inne propozycję z oferty PLUS'a (Link do pliku .pdf) . A właśnie mój abonament to 55zł zmieniać go nie będę na telefon mam przeznaczone +/- 250zł.

Pozdrawiam , z góry dziękuje za pomoc.
Ostatnio zmieniony 28.06.2007, 12:01 przez spokogosc, łącznie zmieniany 1 raz.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Ktory telefon wybrac?

Post autor: Linka »

Jakos przyzwyczaiłam sie do marki telefonow SE i lubie je najbardziej.
K750i ma moja bratowa, jest z niego zadowolna, ale ona uzywa go tylko do dzwonienia i odbierania smsow, nie korzysta z pozostałych "bajer", wiec to co innego. Z drugiej strony slyszałam, ze znajomemu zepsul sie po 2 dniach uzywania- ale to pewnie tylko przypadek.
Przedstawionych przez Ciebie Nokii nie miałam okazji u nikogo widziec, wiec nie bede sie na ich temat wypowiadac.

P.S.- z kobiecego punktu widzenia (wiem, ze dla faceta to zupelnie niewazne) to SE jest najładniejszy z tych 3 telefonow ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Ktory telefon wybrac?

Post autor: shyduo »

Jeżeli jesteś w stanie wykorzystać możliwości Symbiana to tyllko i wyłącznie Nokia E50. Jeżeli nie to Se K750i. Zresztą stronę Telepolis jak widze już znasz. Najlepiej wejdź tam na forum i po sprawie ;)
spokogosc
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 28.06.2007, 11:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Ktory telefon wybrac?

Post autor: spokogosc »

shyduo pisze:Jeżeli jesteś w stanie wykorzystać możliwości Symbiana to tyllko i wyłącznie Nokia E50. Jeżeli nie to Se K750i. Zresztą stronę Telepolis jak widze już znasz. Najlepiej wejdź tam na forum i po sprawie ;)
Telefonem z symbianem sie bawiłem fajna rzecz ale jego prędkość pracy mnie powala :mrgreen: co nie zmienia faktu że i tak biorę ten telefon pod uwagę . Co do awaryjności telefonu to się raczej teraz nie przejmuje bo gwarancja jest na 24 miesiące czyli na cały okres trwania umowy :) .

Nie wiem jak jest właśnie w SEk750i ale w wcześniejszych modelach takich jak K300 , K700 itp. itd. , nie było można ustawić własnego dzwonka sms i z tapetą trzeba było się namęczyć bo żeby była na całym wyświetlaczu (bez dwóch pasków na dole i na górze) trzeba było ją przycinać w theme-creator :) .
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Ktory telefon wybrac?

Post autor: *MysterY* »

Z góry nie polecam Noki 6151 ponieważ ma obrzydliwy wyświetlacz i nie pracuje zbyt szybko. Ta nokia może być ciekawa, a SE to sam nie wiem na pewno ładne zdjęcia robi ;)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Ktory telefon wybrac?

Post autor: robek »

Ja mam Motorolę 7 i jestem z niej zadowolony. a co do pytania zarówno ja wybrał bym Sony Ericsson.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Ktory telefon wybrac?

Post autor: stefan »

zdecydowanie wziąłbym e50.

mam kilku znajomych posiadających k750i i wszyscy - dosłownie wszyscy - zgodnie przyznają, że to nieudany model.

u wszystkich obudowa starła się na narożnikach i zamiast czarnej farby widać szpetny srebrny kolor. w 4 z 5 egzemplarzy zasuwka obiektywu rusza się na boki, ma luzy.

inna sprawa to to, że potrafi zgubić zasięg.

żeby nie demonizować nie powiem że są to jakieś niesamowicie straszne sprawy - po prostu jeśli bulisz pewną cenę za aparat. to można wymagać odpowiedniej jakości wykonania.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Ktory telefon wybrac?

Post autor: shyduo »

Jednak na rynku nie ma drugiego telefonu oferującego takie możliwości za tak przystępną cenę. Więc nie demonizuj ;) Telefon jest baaardzo popularny i to też o czymś świadczy. Jednak jako posiadacz smart phone'a polecam E50. Telefon jest naprawdę bardzo ciekawy. Radze się nim wcześniej "pobawić", gdyż ma małe klawisze. Dla mnie są one mimo wszystko wygodne, ale wiadomo, że nie dla każdego takie muszą być.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Ktory telefon wybrac?

Post autor: stefan »

no przecież napisałem, że nie chcę demonizować ;P

a co do małych klawiszy - to był jeden z powodów, dla których zrezygnowałem z nokii n70.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Ktory telefon wybrac?

Post autor: shyduo »

stefan pisze:no przecież napisałem, że nie chcę demonizować ;P
Co nie znaczy, że nie demonizujesz :P:P :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Jaki z tego wniosek?? Aby autor sam zobaczył telefony ;)
spokogosc
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 28.06.2007, 11:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Ktory telefon wybrac?

Post autor: spokogosc »

No telefony na bank obejrzę i pomacam w salonie :) . Ale opinie osób które miały styczność z tymi telefonami jest nie zastąpiona :) .
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Ktory telefon wybrac?

Post autor: Martuśka »

SE K750i jest fajny, samej mi się podoba:) co do noki to nigdy mi się żaden telefon nie podobał bo ja na wygląd tylko patrze :mrgreen: Szkoda że fundusze ograniczone bo polecam SE K850i - to jest dopiero telefon, może sobie kiedyś go zafunduje... :)
spokogosc
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 28.06.2007, 11:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Ktory telefon wybrac?

Post autor: spokogosc »

Martuśka pisze:Szkoda że fundusze ograniczone bo polecam SE K850i - to jest dopiero telefon, może sobie kiedyś go zafunduje... :)

Ło Jezu jeszcze ze mną aż tak nie jest źle żeby tyle dać za telefonik który i tak po 2 tygodniach mi się znudzi :) .

Na telefon może i bym mógł wydać więcej ale poco ? Wydaje mi się że 250zł to już wystarczająco...... i tak przepłacam i to dużo w porównaniu do tego co jest za granicą .



Dodałem Co Nie CO Jeszcze :) :
Dobra byłem dzisiaj w Plusie oglądać telefony i co wpadł mi jeszcze w oko jeden telefon :)
Samsung D600 i co Ja biedaczek mam teraz zrobić . Minus co do NOKI jest taki że nie dają kart pamięci ale i tak liczyłem się z tym że będę musiał kupić jakąś 1gigową :) .
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Ktory telefon wybrac?

Post autor: Virgin »

jesli samsung to ja polecam e250. mam od miesiaca i jestem bardzo zadowolona. ma wszystko czego potrzebuje, ladnie wyglada, jest wygodny etc. jedyny minus to kiepska bateria. przy moim sluchaniu MP3 trzyma tylko 1 dzien :/
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
spokogosc
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 28.06.2007, 11:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Ktory telefon wybrac?

Post autor: spokogosc »

Wiesz D600 jest troszkę nowszym modelem wiec jeśli zdecydował bym się na Samsunga to wziął bym D600.

Kurde czytałem opinie i testy wszystkich telefonów i teraz mam jeszcze większy mętlik w głowie :) .
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Ktory telefon wybrac?

Post autor: Virgin »

ale D600 jest brzydki, gruby i chyba nie ma radia, czy ma? ;p

aaa polecam ci stronke skapiec.pl, tam mozesz porownac sobie telefony, zobaczyc ceny i obejrzec filmy krecone ich kamera ;-), czy filmy dokladnie je opisujace.
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Ktory telefon wybrac?

Post autor: Martuśka »

jak mój brat chciał samsunga to koleś odradzał bo one najczęsciej do serwisu trafiają z powrotem bo mają nie dopracowany system czy coś i nie polecał. ja ostatnio sie rozglądałam za telefonem i wpadłam na SE S500i http://www.telepolis.pl/telefony.php?id=1193 ale ten zielony mi sie podoba a nie złoty:)
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Ktory telefon wybrac?

Post autor: Virgin »

Martuśka pisze:jak mój brat chciał samsunga to koleś odradzał bo one najczęsciej do serwisu trafiają z powrotem bo mają nie dopracowany system czy coś i nie polecał.
hehe a ja wlasnie slyszalam, ze maja najmniej napraw samsungow :p
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
spokogosc
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 28.06.2007, 11:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Ktory telefon wybrac?

Post autor: spokogosc »

Byłem się w salonie dowiedzieć i mówią że już samsungów nie ma :P ale pójdę jeszcze jutro do innego salonu , bo tym którym byłem to nigdy nic nie ma :D .



Dobra wziąłem SE k750i bylem w salonie bawiłem się wszystkimi i jakoś najbardziej mi do gustu przypadł :) .

Zdjęcia robi naprawdę ładne :) .
ODPOWIEDZ