Utopia czy piekło?

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Utopia czy piekło?

Post autor: Blood On The Ground »

Czym dla was jest dom, wasz pokój? Miejscem odpoczynku, oazą? A może piekłem do którego nie chce się wracać?


Czy może utożsamiacie go z tekstem piosenki: mój jest ten kawałek podłogi. Nie mówcie mi więc, co mam robić.

so?
Żyć to znaczy rodzić się powoli
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Utopia czy piekło?

Post autor: =MiLi= »

Mój dom jest dla mnie miejscem, do którego zawsze chcę wrócić... wszedzie dobrze, ale w domu najlepiej... tutaj się czuję najpewniej, najbezpieczniej... tu jest moje miejsce :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Utopia czy piekło?

Post autor: shyduo »

Hmm, pomimo tego, że wiem, że do domu zawsze mogę wrócić i nie czeka mnie tu nic złego lubię z niego :wybywać". Lubię podróżować, przebywać u innych, jeździć na wypady itd. Jakoś nie ciągnie mnie do domu tak jak np. moją Lady i właściwie nie wiem dlaczego tak jest...
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Utopia czy piekło?

Post autor: Offik »

ja domu rodzicow nie traktuje juz jak swojego domu, a raczej jak hotel.

aczkolwiek lubie sobie polezec na swoim lozku, przed tv.
i bardziej wole imprezy domowe niz jakies klubowe, itd.

w sumie kawalek piosenki zacytowany przez blood dobrze obrazuje moje podejscie.
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Utopia czy piekło?

Post autor: Virgin »

shyduo pisze:Hmm, pomimo tego, że wiem, że do domu zawsze mogę wrócić i nie czeka mnie tu nic złego lubię z niego :wybywać". Lubię podróżować, przebywać u innych, jeździć na wypady itd. Jakoś nie ciągnie mnie do domu.
nom, ja mam podobnie, ale lozeczko swoje to kocham ;> no i moj pokoj to dla mnie oddzielna czesc domu, bo jest moj i to w nim odcinam sie od swiata, kiedy mam taka potrzebe :)
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Utopia czy piekło?

Post autor: Paweł »

Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Utopia czy piekło?

Post autor: Martuśka »

Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej:) Lubie wyjeżdżać ale ten powrót do domu to najlepsze co może być; ciężko mi będzie pożegnać się z moim pokojem i domem... oczywiście dom to nie tylko mury, dach i podłoga bo to także ludzie - moja rodzina oraz mój zwierzak:) ale trzeba będzie znaleźć swój własny dom, swoją rodzine i pożegnać się z domem dzieciństwa...
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Utopia czy piekło?

Post autor: melOn »

ja wolę być poza domem, czasami wraca do mnie chęć jak najszybszego powrotu, ale do takiego domu, w którym masz spokój i w którym nikt się nie czepia, za niewyniesione śmieci itp ;) szczerze mówiąc teraz z perspektywy 2 tygodni [gdzie bywałam w domu na godzinę, dwie w ciągu dnia bądź w ogóle] jakoś mi go nie potrzeba, i nie mogę się doczekać wyjazdu na studia, choć wiem, że zacznę tęsknić.
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Utopia czy piekło?

Post autor: Jessica »

Swoją część pokoju traktuję jak swój własny teren. MOJE miejsce, a inni: DO NOT ENTER!
Chociaż ja lubię podróżować, tak jakby "uciekać" na duże odległości. Średnio to wychodzi, ale czuję, jak mocno mnie do tego ciągnie.
Let's make all dreams come true!
ODPOWIEDZ