Pomyliłam sie co do was:)

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Pomyliłam sie co do was:)

Post autor: Martuśka »

Jak krąży powszechna opinia o chłopakach jeśli ma szanse na jakiś szybki sex to korzysta a tu ku memu zdziwieniu nie każdy chłopak tak robi. Spotkałam się z odmowa ze strony chłopaka i to bardzo mnie zdziwiło i trochę rozdrażniło bo lubie dostawać to czego chce:P Ale na prawde mnie to zdziwiło że chłopak potrafi odmówić. Wydaje mi sie że to prawda ze w tych czasach to dziewczyny są bardziej napalone (troche nie ładne określenie ale tak mi pasuje). A wy jak sądzicie czy to prawda ze role sie odwróciły i to dziewczyna chce sexu a chłopak nie zawsze?
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Pomyliłam sie co do was:)

Post autor: shyduo »

nie, po prostu jest tutaj tak jak w przypadku każdego inego stereotypu. To nie jest regułą, że jak zaproponujesz facetowi seks to od razu się zgodzi. Dlaczego faceci niby mieli by mieć inny system wartości od kobiet? Zresztą, gdyby zawsze tak było z wszystkim co się słyszy o facetach, jak np. ze zdradą to faceci musieliby zdrzadzać kobiety z inymi facetami :P
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Pomyliłam sie co do was:)

Post autor: =MiLi= »

Heh, myślę, że z nimi jest tak jak z Dziewczynami :) są Dziewczyny, które czekają na tego jednego a są Dziewczyny, które tylko szukają okazji :) i z Facetami jest tak samo :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Pomyliłam sie co do was:)

Post autor: Offik »

ano rzeczywiscie coraz czesciej to dziewczyny sa bardziej napalone, a faceci przyjmuja dawne role kobiece... swiat powoli staje na glowie... w kazdej dziedzinie :(

pozatym... faceci lubia zdobywac... a jak dziewczyna sama proponuje mu seks to czuje ze zostal zdobyty a nie samemu zdobyl...
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Pomyliłam sie co do was:)

Post autor: Virgin »

kobiety tez lubia zdobywac :p
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Pomyliłam sie co do was:)

Post autor: Paweł »

Offik pisze:pozatym... faceci lubia zdobywac... a jak dziewczyna sama proponuje mu seks to czuje ze zostal zdobyty a nie samemu zdobyl...
nie wszyscy.
jak zreszta napisales... role sie zmieniają, a bynajmniej wyrównują.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Pomyliłam sie co do was:)

Post autor: Martuśka »

Virgin pisze:kobiety tez lubia zdobywac :p
dokładnie tak :D
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Pomyliłam sie co do was:)

Post autor: melOn »

zależy od przypadku. ;)
ODPOWIEDZ