Nie bedę miał dziewczyny

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
h4d3s
Młody aktywny
Posty: 42
Rejestracja: 29.06.2007, 22:57

Nie bedę miał dziewczyny

Post autor: h4d3s »

Jak w temacie, nigdy nie będę miał dziewczny Dlaczego ? proste pytanie, nie umie zacząć rozmowy, a jak już dojdzie do rozmowy np przez gg to zasypuje ją tyloma pytaniami że szok, i możliwe że dziewczyny się peszą, macie dla mnie jakąś rade jak zacząć rozmowe? z góry dzięki za pomoc
Pozdro
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Nie bedę miał dziewczyny

Post autor: Offik »

h4d3s pisze:Jak w temacie, nigdy nie będę miał dziewczny Dlaczego ? proste pytanie, nie umie zacząć rozmowy, a jak już dojdzie do rozmowy np przez gg to zasypuje ją tyloma pytaniami że szok, i możliwe że dziewczyny się peszą, macie dla mnie jakąś rade jak zacząć rozmowe? z góry dzięki za pomoc
Pozdro
tylko spokój może cię uratować:)

musisz wyluzować, nie szukać na siłe, a sama się znajdzie:)
Elwira
Młody aktywny
Posty: 51
Rejestracja: 22.06.2005, 11:16
Lokalizacja: ....

Re: Nie bedę miał dziewczyny

Post autor: Elwira »

Tak jak to ujął mój poprzednik musisz wyluzować. Pomyśl czy ty byś chciał być tak bombardowany pytaniami... Chociaż na początku nie obędzie sie bez ich zadawania bo w końcu w jakiś sposób trzeba sie dowiedzieć czegoś o tej drugiej osobie. Myśle że powinieneś zacząć wiecej słuchać, a wrazie gdy zapada niezreczna cisza to wtedy pytać, daj sie też wykazać, w tym przypadku dziewczynie :mrblue:
Jedyni, którzy powinni grzeszyć, to ludzie, którzy grzeszą z uśmiechem!
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Nie bedę miał dziewczyny

Post autor: Martuśka »

he he tylko tak mówisz a jak znajdziesz tę odpowiednią to zmienisz zdanie :) to że pytasz to dobrze to znaczy ze jesteś zainteresowany dziewczyną ale za dużo nie ma co pytać :) zależy tez od dziewczyny bo mi wcale nie przeszkadza jak chłopak pytań o różne rzeczy, jestem otwarta ale oczywiście niektórych pytań nie toleruje :)
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Nie bedę miał dziewczyny

Post autor: *MysterY* »

H4d3s nie martw się nie jesteś sam :P Może mi się udaje zdobyć dziewczynę ale nie na długo z prostego powodu, zawsze mi się trafiają takie że aż szkoda gadać :P A te na których mi zależy to przy nich głupio się zachowuje i wszystko się pie... Po prostu czekam na tą jedyną nie ma co się przejmować. Jestem z tobą! :wink:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
h4d3s
Młody aktywny
Posty: 42
Rejestracja: 29.06.2007, 22:57

Re: Nie bedę miał dziewczyny

Post autor: h4d3s »

wszyscy mi mówią rozmawiaj na luzie, hmm ale ja chyba tak nie umie It is my curse :(
BOING747
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 25.07.2007, 22:18

Re: Nie bedę miał dziewczyny

Post autor: BOING747 »

Spoko!
Ja też tak kiedyś mówiłem, że nie umiem z dziewczynami gadać...
A poza tym-z dziewczynami można robić też inne ciekawsze rzeczy niż tylko rozmowa :P
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Nie bedę miał dziewczyny

Post autor: melOn »

a ile masz lat?
h4d3s
Młody aktywny
Posty: 42
Rejestracja: 29.06.2007, 22:57

Re: Nie bedę miał dziewczyny

Post autor: h4d3s »

17 a we wrzesniu 18
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Nie bedę miał dziewczyny

Post autor: melOn »

a od zawsze tak masz?
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Nie bedę miał dziewczyny

Post autor: =MiLi= »

Powoli :) Tak jak było napisane wcześniej... wyluzuj się:) wiem, ze to ciężkie czasem, ale chociaż spróbuj :) Wszystko przyjdzie z czasem, ale jeśli spotkasz ciekawą dziewczynę to myślę, ze bez problemu się dogadacie :) staraj się słuchać, Dziewczyną mówią często "między wierszami" staraj się to wyłapywać, podpytywać o to co mówi itd :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Nie bedę miał dziewczyny

Post autor: robek »

Rozmawiaj z nią jak z najlepszym Przyjacielem. Po prostu bądz miły, słuchaj co ma do powiedzenia, badz bardziej otwarty i nie mów za duzo odrazu. Nie zasypuj jej masą pytań. Zapytaj raczej jakie ma zainteresowania, co lubi robić, jak spedza wolny czas. To znacznie bezpieczne i na pewno nimi nie zrazisz ją do siebie. A jak juz znia będziesz gadał dłużej to zaistnieje miedzy wami jakas przyjażń. wtedy może czas zrobić nastepny krok czyli umówic się z nią. powodzenia.
IzzY
Młody aktywny
Posty: 121
Rejestracja: 26.12.2006, 22:42
Lokalizacja: Koive-neni

Re: Nie bedę miał dziewczyny

Post autor: IzzY »

jezeli pytasz to znaczy, ze sie interesujesz nia... ale tez bez przesady. Opowidz cos osobie, spróbuj >inteligentnie< zazartowac, praw komplementy. Sluchaj co mowi. Będzie dobrze. Czasami warto poczekać ;-) pamietaj każda zmora znajdzie swojego amatora :-)
Kocham wszystkich ludzi, ale mam prawo nie wszystkich lubić.
ODPOWIEDZ