Miłość nieodwzajemniona.

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ

Czy byłaś/eś kiedyś "ofiarą" nieodwzajemnionej miłości?

Tak
18
90%
Nie
2
10%
 
Liczba głosów: 20

robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Miłość nieodwzajemniona.

Post autor: robek »

Co robić według Was, gdy ktoś nie odwzajemnia nam uczuć. Dać sobie z nim spokój. A może być cierpliwym i czekać na dogodną okazję?


/p.: poprawiony tytuł, dodana ankieta.
Ostatnio zmieniony 12.08.2007, 14:46 przez robek, łącznie zmieniany 3 razy.
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Miłość nieodwzajemniona.

Post autor: melOn »

i to i to... nie żyć nadzieją, że przyjdzie taka dogodna okazja 'kiedy ten ktoś pokocha' bo można zaprzepaścić wiele innych uczuć przez to, a także taka sytuacja może nie mieć nigdy miejsca.
zająć się swoimi sprawami, starać się wybić tą osobę z głowy i nie myśleć ;)
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Miłość nieodwzajemniona.

Post autor: Martuśka »

zgadzam sie z poprzedniczką :)
chce zapomnieć bo nie widzę sensu kochać kogoś komu jestem obojętna... z reszto nie on/ona jeden/jedna jest na tym świecie więc jeśli jest pisana miłość to na pewno kiedyś pokocha sie tą właściwą osobę :)
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Miłość nieodwzajemniona.

Post autor: Virgin »

ja zawsze jak kocham to bez wzajemnosci :( taki moj pech... a najbardziej boje sie tego, ze nigdy nikogo nie znajde kto odwzajemni moje czucie :/
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Miłość nieodwzajemniona.

Post autor: *MysterY* »

już nie przesadzaj :P (tylko sięnie wkurzaj ;) ), wg. mnie to warto jest czekać, bo może z czasem coś z tego wyjdzie. Po prostu być cierpliwym i walczyć non stop o swoje :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Miłość nieodwzajemniona.

Post autor: Virgin »

*MysterY* pisze:już nie przesadzaj :P (tylko sięnie wkurzaj ;) ), wg. mnie to warto jest czekać, bo może z czasem coś z tego wyjdzie. Po prostu być cierpliwym i walczyć non stop o swoje :mrgreen:
niby tak, kazdy kiedys znajdzie swoja druga polowke, moj wuj znalazl w wieku 30paru lat dopiero, takto byl babiarzem :p
ale z drugiej strony jak spojrze na moja siasiadke, ktora jest stara panna to sie boje, ze i mnie taki los spotka :/
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Miłość nieodwzajemniona.

Post autor: Martuśka »

jestem osobą która widzi zawsze plusy w każdej sytuacji wiec staropanieństwo aż tak mnie nie przeraża... ale przyznam sie szczerze że zazdroszczę parom, które idę ulicą i mnie mijają... też bym tak chciała...
Może jestem aż tak straszna z charakteru ze chłopacy uciekają przede mną? :P
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Miłość nieodwzajemniona.

Post autor: Linka »

Dałabym sobie spokój, jestem niecierpliwa i jak nie mam czegoś szybko to rezygnuje z tego. Tym bardziej nie byłabym w stanie rozbic czyjegoś związku- bo to jest po prostu świństwo.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Miłość nieodwzajemniona.

Post autor: agatha2 »

Heh. Ja czekałam i to długo. Platoniczna miłość. Aż w końcu się skończyła , kiedy zobaczyłam więcej świata i więcej chłopców :)
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Miłość nieodwzajemniona.

Post autor: Justyśka »

ja zazwyczaj się bujam w nieodpowiednich facetach...do tych , którzy się we mnie kochają ja nic nie czuję, a jak ja się zakocham to zawsze bez wzajemności. W tej chwili od ponad roku kocham się w jednym chłopaku, on mi dał jasno do zrozumienia, że nic z tego nie będzie, ale ja choćbym chciała nie umiem tego przyjąć do wiadomości...jedyne pocieszenie to takie że widujemy się tylko kilka razy w roku, ale ja nie potrafię o nim zapomnieć. Ja myślałam, że to tylko chwilowe zauroczenie, że jestem gówniara i że to nie będzie dłuższa miłość, ale pomyliłam się. bardzo bym chciała sobie dać z nim spokój, ale to nie jest takie proste. :/
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Miłość nieodwzajemniona.

Post autor: shyduo »

Kurcze, mam wrażenie, że mylimy pojęcia. Bo to o czym mówicie to sa zauroczenia, które nie znajdują odzwierciedlenia u osób w których ulokowalismy swe uczucia. A miłość nieodwzajemniona moim zdaniem jest dużo głębszym problemem
@andzia@
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 04.09.2007, 11:41
Lokalizacja: katowice

Re: Miłość nieodwzajemniona.

Post autor: @andzia@ »

najgorsze ze mialam kilka takich zdarzen ,a teraz sama (musialam)odrzucic uczucie innego chlopaka, :cry: który sie we mnie zakochal.Zrobilam tak jak kiedys bylam potraktowana.Przykre uczucie dawac kopa i przykre je przyjmowac :cry:
Kuba21
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 27.11.2007, 13:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Miłość nieodwzajemniona.

Post autor: Kuba21 »

Virgin pisze:ja zawsze jak kocham to bez wzajemnosci :( taki moj pech... a najbardziej boje sie tego, ze nigdy nikogo nie znajde kto odwzajemni moje czucie :/
z tego co widze to nie jestem sam. ja mam tak samo juz od dawna. kocham ale nie jestem kochany.. jakie to zycie jest dziwne..?
cos tam kiedys tam.. o
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Miłość nieodwzajemniona.

Post autor: SkaTe_GirL »

Co poradzic.
Takie jest zycie ; /
Pelne niemilych niespodzianek :|
Virgin, Kuba21 ja mam tak samo jak Wy wiec koleczko sie powieksza.
Dlatego wybralam samotnosc... mam dosc przeplakanych nocy
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Kuba21
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 27.11.2007, 13:21
Lokalizacja: Tarnów

Re: Miłość nieodwzajemniona.

Post autor: Kuba21 »

SkaTe_GirL pisze:Co poradzic.
Takie jest zycie ; /
Pelne niemilych niespodzianek :|
Virgin, Kuba21 ja mam tak samo jak Wy wiec koleczko sie powieksza.
Dlatego wybralam samotnosc... mam dosc przeplakanych nocy
ja puki co to jestem sm ale szczerze chcialbym to zmienic i poznac jakas normalna panne ktora wie czego chce i w ogóle
cos tam kiedys tam.. o
Ania056
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 04.12.2007, 17:55

Re: Miłość nieodwzajemniona.

Post autor: Ania056 »

ja niebyłam ofiara miłości nieodwzajemnionej,a raczej sprawcą.NO ale moja wina ze jak miałam chłopaka to sie we mnie zabujał inny.
ODPOWIEDZ