Jak pozbyc sie niesmialosci??

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Zygfryd
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 18.02.2006, 02:37

Jak pozbyc sie niesmialosci??

Post autor: Zygfryd »

czesc powiedzcie mi moze czy sa jakies sposoby na pozbycie sie niesmialosci?
Moj problem lezy jakos w psychice, slyszalem nie raz ze jestem przystojny itp ale to bylo w Polsce, teraz wyladowalem w UK, i mam wrazenie ze moja uroda tu nie pasuje:( pozatym mam 20 lat i chopla na punkcie wlosow sek w tym ze strasznie lysieje i mam zakola;/ przez to czuje sie jakis gorszy...zreszta w ogole ja czuje sie nieprzystojny, drugi aspekt to moj jezyk( ciezko kogos poderwac nie mowiac super po angielsku) ale w tym mi nie pomozecie.. No i jak na UK przystalo najmodniejsze tu jest uprawianie seksu ^^ a tego tez nie mialem jescze przyjemnosci;/ zycie nawet nie dalo okazji.. lecz to samo w sobie moze nie jest takim problemem jak to iz moja byla ( trudno o tym pisac:P) smiala sie z hmmm:D mojej ptaszyny.. a w obecnych warunkach nie bardzo moge liczyc na wyrozumiala dziewczyne ktora bedac w moim wieku ma juz 5 lat lozkowych doswiadczen, i jakos nie wiem jak sobie z tym poradzic;/????


/p.: toppicow sie nie usuwa...
Ostatnio zmieniony 20.08.2007, 21:48 przez Zygfryd, łącznie zmieniany 2 razy.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Jak pozbyc sie niesmialosci??

Post autor: *MysterY* »

Zygfryd nie poddawaj się, proponuje Ci tam poznać kogoś w barze... Bo wątpię że byś miał ochotę się zapisać do jakiejś grupy (myślę tu o grupie o podobnym zainteresowaniu) jak to zrobić? nie wiem sam :zdziwko: Generalnie poznawaj tam ludzi w jak najwiekszej ilości. Nie przejmuj się tym że nie gadasz wspaniale po angielsku; niektóre kobiety z UK lecą na to ;)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Jak pozbyc sie niesmialosci??

Post autor: Virgin »

*MysterY* pisze: (myślę tu o grupie o podobnym zainteresowaniu)
np. do grupy uzaleznionych od sexu :D i problem z glowy :D
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
zlote_slonce
Młody aktywny
Posty: 85
Rejestracja: 01.11.2006, 20:17
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Jak pozbyc sie niesmialosci??

Post autor: zlote_slonce »

no ta Virgin ma racje ; PP

aa tak szczerez to kompletnie nie mam pojecia.
Nie bać się, nie dać się i zwwyciężyć.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Jak pozbyc sie niesmialosci??

Post autor: Martuśka »

zlote_slonce pisze:aa tak szczerez to kompletnie nie mam pojecia.
a to dobre :D hahaha nieźle no :P

ogólnie to ten gość wykasował to co najważniejsze... no ba... :lol:
zlote_slonce
Młody aktywny
Posty: 85
Rejestracja: 01.11.2006, 20:17
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Jak pozbyc sie niesmialosci??

Post autor: zlote_slonce »

wyslilać się nie będę . : D
piszę to co wiem ; P
a no ; P
Nie bać się, nie dać się i zwwyciężyć.
m1h4l
Młody aktywny
Posty: 88
Rejestracja: 03.06.2007, 16:06
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak pozbyc sie niesmialosci??

Post autor: m1h4l »

Sprawdź Demonic Confidence - jeśli dobrze pamiętam 21 misji, które pomagają zwiększyć pewność siebie - nastawione są głównie na płeć przeciwną więc idealne dla Ciebie :)
I przestań zrzucać na swoją byłą :P

PS Wrócilem :P
quidquid latine dictum sit, altum videtur
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Jak pozbyc sie niesmialosci??

Post autor: Centi66691 »

Wydaje mi się że trzeba być odważnym i nie dać się dyskryminować i żyć dalej !!:)
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Jak pozbyc sie niesmialosci??

Post autor: ZooM »

Zesraj się a nie daj się! :D

Trzeba tylko wierzyć że może się udać i być sobą, no i trafić na odpowiednią osobę, bo nie ma kogoś takiego kto wyrwie każdą ;) a seks, osobiście to najlepszy jest taki w dobrym i długim związku :)

PS WRÓCIŁEM! :D
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
m1h4l
Młody aktywny
Posty: 88
Rejestracja: 03.06.2007, 16:06
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak pozbyc sie niesmialosci??

Post autor: m1h4l »

ZooM pisze: no i trafić na odpowiednią osobę, bo nie ma kogoś takiego kto wyrwie każdą ;)
Słyszałeś kiedyś o kimś takim jak Mystery, Style albo Badboy ??:P
quidquid latine dictum sit, altum videtur
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Jak pozbyc sie niesmialosci??

Post autor: Paweł »

o MysterY to ja slyszalem ;-)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Jak pozbyc sie niesmialosci??

Post autor: Centi66691 »

Myster'ego mam na codzień...Zdolny chłopak :P
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
m1h4l
Młody aktywny
Posty: 88
Rejestracja: 03.06.2007, 16:06
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak pozbyc sie niesmialosci??

Post autor: m1h4l »

Chodziło mi o trochę kogoś innego, ale mniejsza z tym :P
quidquid latine dictum sit, altum videtur
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Jak pozbyc sie niesmialosci??

Post autor: robek »

Podaje kilka sposobów na niesmiałość.

1. Przede wszystkim polub siebie. Swoje kompleksy i wady. W końcu inni tez je mają i jakoś starają się z nimi żyć.

2. Nie myśl o sobie w sposób negatywny, ale w sposób pozytywny. W ten sposób tworzysz wokół siebie dodatnią aurę i inni będą chcieli Cię poznać.

3. Zamiast koncentrować się na słabych stronach, skup się raczej na swoich zaletach. W koncu kazdy je ma. Ty także. To pozwoli ci zaistnieć w otoczeniu innych osób.

Dlatego rozwijaj się: poznaj siebie, to co lubisz i rozwijaj to, zdobywaj nową wiedzę, interesuj sie tym co się dzieje dookoła Ciebie. To ważne.

4. Bądz dla siebie tolarancyjny i zachowuj się względem siebie jak najlepszy przyjaciół. okazuj sobie szacunek, troskę, zaufanie, życzliwość. W ten sposób inni widząć, że jesteś taką właśnie osobą będą Ciebie tak traktować.

5. Nie bój się innych. W końcu inni ludzie tez mają jakieś obawy i lęki. Wady i zalety. Poza tym dzięki tym innym nie bedziesz nigdy samotny. Znajdziesz przyjaciela, miłość.

6. Ucz się zachowań społecznych: rób zakupy; proś o pomoc, gdy czegoś nie wiesz lub nie jesteś pewien. To nic nie boli. Nic Ci się nie stanie. W końcu wielu ludzi lubi innym pomagać i doradzać. To dla nich komplement i wyróżnienie. Pamietaj o tym.

7. Jeśli chcesz kogoś poznać. To skup się własnie na tej osobie, a nie na całym otoczeniu. W końcu Ciebie interesuje ta właśnie osoba. Bądz dla niej miły i serdeczny. Okazuj jej szacunek. Naucz się jej aktywnie słuchać. Wykaż zainteresowanie treścią rozmowy, podtrzymuj tą rozmowę przez potakiwanie izadawanie dodatkowych pytań.

8. Ucz się pewności siebie. Miej sylwetkę wyprostowaną. Patrz prosto przed siebie. Chodz pewnym krokiem, gdy coś cię przeraża wez głęboki oddech i oddychaj powoli.

Teraz rada na koniec. Pamiętaj: Ćwiczenia czynią mistrza. Bądz cierpliwy i pracuj nad sobą. W końcu nie od razu Rzym zbudowano.

Pozdrawiam Robek.
Ania056
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 04.12.2007, 17:55

Re: Jak pozbyc sie niesmialosci??

Post autor: Ania056 »

JA tam nigdy nie byłam niesmiała.wszyscy mówia ze jestem az za smiała.Ale niemartw sie kiedys ci to przejzdzie. samo przyszło samo pójdzie
ODPOWIEDZ