Czy istnieje prawdziwa milosc??

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Zygfryd
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 18.02.2006, 02:37

Czy istnieje prawdziwa milosc??

Post autor: Zygfryd »

Witam, moje pytanie dotyczy czy Wy wierzycie jeszcze w takie cos jak prawdziwa milosc??
Bo ja coraz mniej a wlasciwie przestalem... Mam 20 lat i trudno mi powiedzeic ze zycie mnie pokopalo itp.. jednak no coz.. To piekne uczucie coraz bardziej staje sie bialym krukiem w tych czasach, ludzie daza za kariera, lub biora sobie partnera z ktorym da sie zyc lub jest bogaty. Jednak czy to jest milosc??? Na filmach bardzo czesto ukazane sa sytuacje gdy kobiety lub mezczyzni dokonuja "niesamowitych" wyborow aby uszczesliwic te druga osobe, i to chyba juz tylko na filmach, bo zycie stawia nam nowe wyzwania i daje nowe okazje. Mam nadzieje ze sie myle i to wielka, ale czytam takie fora troche i pytam sie ludzi osobiscie i widze ze to uczucie zanika;/ Co Wy myslicie....??[/code]
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Czy istnieje prawdziwa milosc??

Post autor: Linka »

Moim zdaniem istnieje. Są w związku chwile, których nie sa się zapomnieć, ale są też kłotnie i przykre sytuacje.
Nie ma miłości rodem z telenoweli czy romansów ksiązkowych, ale taka prosta, szczera miłośc na pewno jest.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Czy istnieje prawdziwa milosc??

Post autor: Martuśka »

Sama nie doznałam takiego uczucia ale wiem, że miłość istnieje na pewni:)
Linka ma racje że miłość z telenoweli i książek nie istnieje bo to tylko wyobraźnia...
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Czy istnieje prawdziwa milosc??

Post autor: agatha2 »

Istnieje. Tylko jest czymś tajemniczym. Jeśli Cię nie spotka to nigdy nie doznasz tego czego doznają zakochani i będziesz żyła w przekonaniu że takowej nie ma. Jest kwestią szczęścia i dziwnego zbiegu okoliczności. To taki życiowy fart dla ludzi którzy wiecznie narzekają że nigdy nie wygrają w lotka (: Kariera to inna sprawa. Trzeba nauczyć się separować sprawy ważne od mniej ważnych lub nieważnych. Najważniejsze jest wspólne zdrowie. Reszta poukłada się sama.
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Czy istnieje prawdziwa milosc??

Post autor: robek »

Oczywiście, że istnieje. Kwestia tylko taka, czy ludzie do niej dorośli. Czy potrafią dojrzale kochać. Czy umieją być bezinteresowni, wartościowi,czuli, odpowiedzialni, zyczliwi. Czy swoją postawą dąża do szcześcia dla drugiego człowieka. Czy potrafią zaufać i odtworzyć się przed kimś. Zresztą najpierw samemu trzeb kochac innych by oni odpowiedzieli tym samym.
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Czy istnieje prawdziwa milosc??

Post autor: agatha2 »

Prawdziwa miłość jest wtedy kiedy bardziej zależy Ci na drugim człowieku niż na sobie.
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
zlote_slonce
Młody aktywny
Posty: 85
Rejestracja: 01.11.2006, 20:17
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Czy istnieje prawdziwa milosc??

Post autor: zlote_slonce »

no moim zdaniem na pewno istnieje.
trudno by bylo w sumie gdyby nie istaniala.
czasem sie tak zdarza ze jest dlugo dlugo nic a potem nagle wielka milosc.
na pewno istniejee. ;D.
Nie bać się, nie dać się i zwwyciężyć.
ODPOWIEDZ