Moja praca to...

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Moja praca to...

Post autor: *MysterY* »

W tym temacie chciałbym abyście pisali gdzie pracujecie. Zapytacie po co? Po to by pomóc komuś w czymś na czym się ktoś nie zna a wy akurat znacie odpowiedź :)
Ja pracuje w firmie która zajmuje się produkcją, montażem i obróbką okien, stolarki okiennej, kratami, kratami przemysłowymi, witrynami oraz roletami, a wy? Gdzie pracujecie?
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Moja praca to...

Post autor: =MiLi= »

Ja pracuję w Przedszkolu, jestem pomocą nauczyciela :) opiekuje się dziećmi, pilnuję podczas wycieczek i zabaw, pomagam w ubieraniu, zastępuję nauczyciela w czasie Jego nieobecności, chodzę na zastępstwa za innych nauczycieli, pomagam przy jedzeniu, pomagam Pani woźnej sprzątać po obiedzie itp :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
ddorota
Młody aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 01.06.2007, 13:09

Re: Moja praca to...

Post autor: ddorota »

ja pracuje jako inżynier budowy (instalacje sanitarne- wodociągi, kanalizacja, ogrzewanie, wentylacja, klimatyzacja) narazie siedze w biurze ale niedługo chyba na budowę mnie wyślą troszke jeszcze wyceną i projektowaniem wyżej wymienionych instalacji się zajmuję :wink:
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Moja praca to...

Post autor: Offik »

Obecnie pracuje jako doradca do spraw oprogramowania (inaczej mówiąc handlowiec).
Zajmuję się bezpieczeństwem danych tzn wszelkie programy antywirusowe, firewallowe, antyspyware czy antyspamowe, ale również urządzenia które filtrują te same zagrożenia przed komputerem końcowym (tak zwane UTMy)
Dzwonie do różnych firm, i uświadamiam ich że to co mają to za mało i muszą kupić coś odemnie:P
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Moja praca to...

Post autor: Martuśka »

Moje zajęcie to raczej mało ważne ale jest... jestem kelnerką na weselach :P
a nie wiem kiedy mam iść jeszcze do szlifowania drzwi do wujka :P miałam iść już dawno ale sie odwlekło trochę :P
takie dorywcze zajęcia ale nie powiem bo jako kelnerka to praca może nie najlżejsza (24 h na nogach :/ ) ale ciekawa :)
Matula
Młody aktywny
Posty: 31
Rejestracja: 21.03.2007, 16:51
Lokalizacja: z komputera ^^

Re: Moja praca to...

Post autor: Matula »

A ja przez lipiec sprzedawalam pieczywo :D Więc jak ktos chce wiedzieć coś o bułkach to walić do mnie :D

A teraz cały sierpień se obijam, a potem schooooooooool..... :mad:
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Moja praca to...

Post autor: GoSiAcZeK »

a ja pracowałam jako pomoc w kuchni w małym barze ;) zaczęłam więc troszkę gotować, także może i coś bym wam pomogła, jeśli byłaby taka potrzeba ;p
13.02.2005 r.

A. ;**
zlote_slonce
Młody aktywny
Posty: 85
Rejestracja: 01.11.2006, 20:17
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Re: Moja praca to...

Post autor: zlote_slonce »

glownie to jeszcze nie pracuje ale tak przez wakacje to pomogalam bratu na targu..
hander obwozny.. wszytsko po 2 zlote ; D.

noo i siedze tam od ok 6 razno do 14.. czasem 16..

; D .
Nie bać się, nie dać się i zwwyciężyć.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Moja praca to...

Post autor: shyduo »

Ja pracuję w Mega-com'ie czyli firmie produkującej zamienniki tonerów do drukarek laserowych
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Moja praca to...

Post autor: =MiLi= »

a jak pisałam pracuję w Przedszkolu, ale jakby ktoś potrzebował jakiś alarm, domofon, unifon, videodomofon itd to zgłaszać się do Bastka :) On pracuje jako referent do spraw obsługi klienta na Polskę w firmie z takim sprzętem. Prościej mówiąc jest handlowcem, sprzedaje domofony itd ale zazwyczaj dużym klientom, firmom budowlanym itd :) ale mają w firmie tez sklep, w którym na zastępstwie też nieraz musi usiąść :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Moja praca to...

Post autor: stefan »

a ja pracuję jako programista php / js / as.

: )
Michal
Człowiek czynu
Posty: 1303
Rejestracja: 27.08.2004, 13:14
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Moja praca to...

Post autor: Michal »

No to teraz ja,
praca typowo biurowa, przy komp - w związku z pracą z Zarządzie Głównym PCK pisze projekty, wnioski o dotacje, organizuje szkolenia a tak wogole to jestem referentem ds promocji zdrowia więc sprawy dietetyki, narkomanii, HIV/AIDS nie są mi obce. Ostatnio zacząłem pracowac tez w weekendy w gastronomii a dokładniej tak jak Martuśka to jestem kelnerem na weselach :D i fakt 24 h/dobę to cieżka praca ale przyjemna.

Pozdrawiam z Warszawy
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Moja praca to...

Post autor: agatha2 »

Pracowałam misiąc w komendzie, miesiąc w szpitalu, w weekendy chodziłam po weselach, zajmowałam się też w dni wolne handlem obwoźnym a po południami uczyłam się do poprawki :/ którą właśnie zaliczyłam a teraz to już luźniutko... dziś idę jeszcze na wesele (ale juz ostatnie na szczęście) i robię sobie wolne... do końca września
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
ddorota
Młody aktywny
Posty: 151
Rejestracja: 01.06.2007, 13:09

Re: Moja praca to...

Post autor: ddorota »

Ja tak jak pisałam wczesniej jestem inzynierem budowy troche w biurze posiedziałam a teraz na budowę mnie wysyłają 370 km od miejsca zamieszkania no ale w sumie taka praca budowa dopiero co sie rozpoczęła także delegacja potrwa na pewno do końca grudnia a jak będzie zła pogoda to może się przedłużyć ale służę pomocą jeśli chodzi o wycenę i projektowanie instalacji sanitarnych
"oczy tej małej jak dwa błękity..."
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Moja praca to...

Post autor: Piqs - X »

a ja sie opierniczam
;]
lashiya
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 31.10.2007, 17:11

Re: Moja praca to...

Post autor: lashiya »

Jestem "biurwą"-czyli pracownikiem biurowym płci niewątpliwie żeńskiej (potocznie zwanej "piękną" ale to w szczególnych przypadkach nader dyskusyjna kwestia:> ). Firma informatyczna. Szeroko pojęta informatyzacja. Ja nie piszę programów, ja piszę oferty :) Odbieram telefony, maile, faktury, dzwonię w sprawie płatności, umawiam współpracowników na spotkania z klientami / potencjalnymi klientami... Lubię moją pracę:) Mam satysfakcję z logicznie posortowanych dokumentów, ściągniętych należności i prosto wpiętych kartek do skoroszytu :> I cieszę się jak dostanę nowe długopisy i kolorowe mazaczki-jak niewiele potrzeba żeby mnie uszczęśliwić, hieh ;-)
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Moja praca to...

Post autor: Centi66691 »

Ja pracuję jako Tancerz Corps de balle czyli zespół baletowy :) Głownie tanczenie na scenie chodzenie po niej i robienie różnych choreografi... Pracuję od 10-14 i od 18-22 w czasie premier do 1 lub 2 w nocy ;/ a wogóle to jeszcze się uczę...
P.S Zawód tancerza cieżki orzech do zgryzienia ;/ :) :P ale i tak to moja PASJA
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Moja praca to...

Post autor: Wang »

Elektryk... :] juz troche dlugo :zdziwko: Zaczynam w pustym domu bez scian i koncze na ostatniej lampce i gniazdku ;-)
Veni Vidi Vici
lashiya
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 31.10.2007, 17:11

Re: Moja praca to...

Post autor: lashiya »

przepraszam... jak kładziesz kabelki jak w domu nie ma ścian? ja nie potrafie sobie tego nijak wyobraizć :)
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Moja praca to...

Post autor: shyduo »

ktoś tu zapomniał o czyms takim jak podłoga?? i fundamenty?? :P
ODPOWIEDZ