Szczeście

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Szczeście

Post autor: robek »

Czy uważacie podobnie jak ja, ze kochac kogoś to prawdziwe szczęście i że niema nic równie pieknego i wartościowego w życiu od miłości.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Szczeście

Post autor: Anuś »

Uważamy! :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Szczeście

Post autor: Linka »

I ja uważam :) I cieszę się tym szczęściem 8)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Szczeście

Post autor: Virgin »

tak, no chyba, ze milosc jest nieodwzajemniona...
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Szczeście

Post autor: =MiLi= »

Oczywiście :) i mam nadzieję, ze to szczęście będzie trwało do końca życia ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Szczeście

Post autor: Martuśka »

wiem ze bez miłości można być szczęśliwym :) miłość to swego rodzaju dopełnienie tego szczęścia :)
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Szczeście

Post autor: agatha2 »

I ja tak uważam. Miłość to przepiekne uczucie i chyba nic piekniejszego w życiu człowieka nie może się zdarzyć.
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Szczeście

Post autor: melOn »

dla mnie szczęście jest połączeniem wielu współczynników, nie tylko miłości, chociaż ona jest jednym z najważniejszych.
@andzia@
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 04.09.2007, 11:41
Lokalizacja: katowice

Re: Szczeście

Post autor: @andzia@ »

milosc jest jak ptak w dloniach nie mozesz jej wypusic bo odleci .nie mozesz tez scisnac bo udusisz.milosc o cudowne uczucie ale tylko te ktore jest odwzajemnione
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Szczeście

Post autor: agatha2 »

Ludzie bardzo dużo mówią i piszą o miłości. Szkoda że większość nie rozumie jej sensu... i chyba równiez swoich słów.
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Szczeście

Post autor: Virgin »

@andzia@ pisze:milosc jest jak ptak w dloniach nie mozesz jej wypusic bo odleci .nie mozesz tez scisnac bo udusisz.milosc o cudowne uczucie ale tylko te ktore jest odwzajemnione
Amen
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Szczeście

Post autor: shyduo »

agatha2 pisze:Ludzie bardzo dużo mówią i piszą o miłości. Szkoda że większość nie rozumie jej sensu... i chyba równiez swoich słów.
Rozumiem, że masz inne zdanie, jednak chyba nie możesz oceniać innych, gdyż sama dajesz do zrozumienia, iż tylko twoje postrzeganie swiata i w tym przypadku miłości ma sens. Skąd wiesz czy ktoś, kto wypowiada się głupio i "pusto" o miłości, nie ma o niej więcej pojęcia niż Ty czy ja??

Moim zdaniem miłość to dla każdego coś trochę innego i słowo to oznacza różne rzeczy. To tak jak ze smakiem, czy bólem. Nie zastanawialiście się czasem czy kazdy odczuwa np. uderzenie młotkiem tak samo czy może tylko opisy wyglądają podobnie, a czuje się coś innego... Moze tak samo jest z miłością? Mnie nie daje to spokoju, ale niestety, nie mam szans za życia, aby przekonać się o tym...
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Szczeście

Post autor: agatha2 »

Ja w ogóle bardzo często daję do zrozumienia, że tylko moje postrzeganie świata ma sens.
Wydaje mi się, że b. duzo ludzi tu to tak odbiera.
Rozmowa na forum internetowym tym różni się od rozmowy twarzą w twarz, że nie widzisz drugiej osoby, jej wyrazu twarzy, usmiechu, nie słyszysz jej głosu, ironii...
Jeśli można przelać to wszystko na klawiaturę- to ja tego nie potrafię.
Piszę to co myślę i co pierwsze nasuwa mi się podczas czytania tematu.
A że forumowicze wydają się być idealistami...
Co we mnie już dawno umarło...
to się nie zgadzamy...
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Szczeście

Post autor: Martuśka »

aghata2 widzę, że pesymistka z Ciebie...
skoro wg Ciebie nikt z nas nie wie co to miłość to może nam powiesz co to takiego. W końcu myślisz sensownie...

ja zgadzam sie z shyduo, że każdy inaczej postrzega to uczucie i dla każdego to coś innego.

A ja lubię być idealistką, dla mnie świat jest piękny bo nie ma sensu i powodu postrzegać go jako zło.
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Szczeście

Post autor: agatha2 »

I znów nie tak jak chciałam zostało zrozumiane pierwsze zdanie.
Może i jestem pesymistką, a może ja jestem realistką a Ty optymistką? Świata jako zło nie postrzegam :) Ale nie uważam też, że jest przepełniony dobrem.
"Życie to śmiertelna choroba przenoszona droga płciową"
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Szczeście

Post autor: Virgin »

agatha2 pisze: "Życie to śmiertelna choroba przenoszona droga płciową"
gdzie ja to ostatnio czytalalm ?
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Szczeście

Post autor: Martuśka »

to pewnie dlatego ze to słowa pisane z których ciężko wyczytać emocje i sens, który chciałaś przekazać... to ten minus pisania własnych przemyśleń a nie wypowiadania ich...

a ten cytat też słyszałam... bardzo głęboki i daje do myślenia...

jestem optymistką, nie umiem inaczej ( no czasem realistką) :)
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Szczeście

Post autor: agatha2 »

Może w telegazecie? Ostatnio leciał film o takim tytule :)
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
ODPOWIEDZ