za co kochacie swoje dziewczyny? :)

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
paktofonikaz
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 27.08.2007, 09:13

za co kochacie swoje dziewczyny? :)

Post autor: paktofonikaz »

witam ;) szukalam raz odpowiedzi, a raczej interesowalo mnie jaka bedzie odpowiedz na moje pytanie i znalazlam ja wlasnie w jednym z tematow ktore znajduja sie w waszym forum ( nom... teraz i moim ;p ) A teraz wlasnie interesuje mnie odpowiedzi na ten temat ;P wiec panowie :) wypowiadajcie sie .. za co kochacie swoje dziewczyny ? ;)
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: za co kochacie swoje dziewczyny? :)

Post autor: stefan »

nie kocha się za coś, a mimo wszystko ; )
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: za co kochacie swoje dziewczyny? :)

Post autor: Linka »

Stefan- krótko i treściwie ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: za co kochacie swoje dziewczyny? :)

Post autor: Offik »

powiedział bym ze nie mimo wszystko tylko kocha się poprostu :)
paktofonikaz
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 27.08.2007, 09:13

Re: za co kochacie swoje dziewczyny? :)

Post autor: paktofonikaz »

tak tak ... ale za co ? :P
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: za co kochacie swoje dziewczyny? :)

Post autor: robek »

Ja odpowiem tak, że kocha się je po prostu za to, że są i czynią nasze życie piekniejszym i radośniejszym.
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: za co kochacie swoje dziewczyny? :)

Post autor: Offik »

no nie kocha sie za coś,

kocha sie po prostu, bez żadnych warunków, taką jaka jest, z jej wadami i zaletami, z jej ciężkimi okresami kiedy trzeba przytulać, i wspaniałymi chwilami kiedy jest pełna sił i wspólnie góry można przenosić.

kocha sie całokształt ale nie za całokształt.
Ostatnio zmieniony 30.08.2007, 20:36 przez Offik, łącznie zmieniany 1 raz.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: za co kochacie swoje dziewczyny? :)

Post autor: =MiLi= »

Tak jak już było wyżej powiedziane... nie kocha się za coś... kocha się mimo wszystko. Kocha się osobę całą, taka jaka jest, z wadami i zaletami, z niedociągnięciami... nie można tego wytłumaczyć, kocha się i już. Nie za coś a po prostu... bo tak :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
IzzY
Młody aktywny
Posty: 121
Rejestracja: 26.12.2006, 22:42
Lokalizacja: Koive-neni

Re: za co kochacie swoje dziewczyny? :)

Post autor: IzzY »

tak jak pisał P. Coelho: "Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości." :)

może pytanie powinno brzmieć: co najbardziej podoba się wam w waszych dziewczynach? (i nie trzeba mieć na myśli samego wyglądu...)
Kocham wszystkich ludzi, ale mam prawo nie wszystkich lubić.
paktofonikaz
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 27.08.2007, 09:13

Re: za co kochacie swoje dziewczyny? :)

Post autor: paktofonikaz »

ujelas to znakomicie ;) Dziekuje ;)
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: za co kochacie swoje dziewczyny? :)

Post autor: aguśka »

Offik pisze:no nie kocha sie za coś,

kocha sie po prostu, bez żadnych warunków, taką jaka jest, z jej wadami i zaletami, z jej ciężkimi okresami kiedy trzeba przytulać, i wspaniałymi chwilami kiedy jest pełna sił i wspólnie góry można przenosić.

kocha sie całokształt ale za całokształt.
jak to pięknie ująłeś....zgadzam się (wytyczając cechy które powinna mieć dzieczyna, żeby ją pokochac, to byłoby za wiele partnerek zeby się zdecydować, albo odwrotnie nigdy byśmy nie znaleźli tej drugiej połówki) trzeba kogoś poznać a miłość przyjdzie sama
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: za co kochacie swoje dziewczyny? :)

Post autor: agatha2 »

aguśka pisze:trzeba kogoś poznać a miłość przyjdzie sama
No tak. Za każdym razem jak czytam to zdanie to się z nim nie zgadzam. I mam taki dziwny grymas twarzy. Jestem pewna w 100%, że jest przynajmnjej jeden człowiek na swiecie, a jest nim mój najdroższy przyszywany KUZYN, którego nigdy w zyciu nie mogłabym pokochac, a wspólne życie z nim byłoby męką...
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: za co kochacie swoje dziewczyny? :)

Post autor: Anuś »

wydawalo mi sie ze autorce cytatu chodzilo o osobe ktora jestesmy zainteresowani;) kuzynem chyba nie jestes?;D a osoba ktora poznana wydaje nam sie interesujaca, pojawia sie jakas chemia...;) a z czasem milosc:):):)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: za co kochacie swoje dziewczyny? :)

Post autor: agatha2 »

Kuzyn jest przyszywany więc taki nieprawdziwy i rodzice swatali nas już przed moim narodzeniem. Właśnie dlatego, że go poznałam wiem że jest moim przeciwieństwem. I tu znowu: przeciwieństwa się przyciagają... ehhh...

:)
Nie wiem o co chodzi w takim razie w obu tych przypadach :)
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
ODPOWIEDZ