Przyjaciel lepszy od przyjaciółki ?

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
Agata
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 20.12.2002, 21:17

Przyjaciel lepszy od przyjaciółki ?

Post autor: Agata »

Ostatnio zauważyłam ,że lepiej się dogaduje z chłopakami ,a nie z dziewczynami .Mi to nie przeszkadza ale dziewczyny w mojej klasie zawsze mi mówią ."Ty to sie nie zadawaj z nimi i wogóle " .A ja mam to ...
To chyba mój interes z kim sie zadaje ! :D :mikolaj2:
Mam na imie Agata i mieszkam w Gdańsku oraz mam 13 lat .Jestem mądrą blonynką o szaroniebieskich oczach .
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Przyjaciel lepszy od przyjaciółki ?

Post autor: Paweł »

hmmmmm.... ja podobnie tak jak Kamil :mrblue: .... może nie mam dziewczyny, ale z płcią przeciwną dogaduje sie lepiej niż z tą niby brzydką ;)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Przyjaciel lepszy od przyjaciółki ?

Post autor: macey »

a ja z nikim sie nie dogaduje :P no moze czasami... ale kogo to obchodzi,,, ;D
ps. żęcoł?
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

hm.......

Post autor: PLAGIATT »

...wsuemie mówiąc dużo osb mówi niegadaj z tym z tamtym też mam w dupie a co dogadywania to u mnie tez jest ciężko tak jak u maceyanieraz mi sie ciężko dogaduje :] ale szczerze mówiąc prędzej zaufam przyjaciółce niż przyjacielowi :] no ale to wsumie też zależy od sytuacji :]
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: Przyjaciel lepszy od przyjaciółki ?

Post autor: Luki »

ja sie lepiej dogaduje z qmplami, np. z jednym takim co z nim w ławce siedze, na kazdy temat jest gadka, a z płcią przeciwną.... heh... wszystko zalezy od tematu rozmowy... :roll:
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Przyjaciel lepszy od przyjaciółki ?

Post autor: PLAGIATT »

no tu sie z toba zgodze bo z kumplem mozesz pogadać na kazdy temat a z osoba przeciwno to raczej staramy sie uwazac na dobor tematów :]... no ale predzej dziewczyna cie pocieszy niz kumpel :] wiec wszystko zalezy od tematu i powodu :] ......
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Przyjaciel lepszy od przyjaciółki ?

Post autor: macey »

a ja wole wlaczyc muzyke , lezec, nie mysles o tym o czym mialbym z kims gadac... wyobrazic sobie co chcieli wyrazic autorzy muzyki... lepiej dogadac sie ze samym soba... ("ku.wa debilu wylaz zmojej glowy"-od dluzdszego czasu debil nie slucha....i ciagle tam siedzi.. hyhh..) tu kolezanka ani koledzy nie pomoga... chociaz moze....
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: Przyjaciel lepszy od przyjaciółki ?

Post autor: Luki »

PLAGIATT pisze:no ale predzej dziewczyna cie pocieszy niz kumpel :] wiec wszystko zalezy od tematu i powodu :] ......
no formalnie tak..... dziewczyna pocieszy słownie, a przyjaciel zaproponuje browarka lub wspolne spalenie palu lufek wiadomo czego ;D ;D ;D ;D
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Przyjaciel lepszy od przyjaciółki ?

Post autor: macey »

Luki pisze:
no formalnie tak..... dziewczyna pocieszy słownie, a przyjaciel zaproponuje browarka lub wspolne spalenie palu lufek wiadomo czego ;D ;D ;D ;D
ja zostane przy browarku... ;] tego 2 nie tkne.. no a browarek pomaga .. ojjj pomagaa... ;D hue hue...ale trzeba miec kase.. a teraz swieta prezenty... bleh..
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: Przyjaciel lepszy od przyjaciółki ?

Post autor: Luki »

kasy na browara nie masz? hehe, 2 zł na wojaka lub 3zł na stronga lezy zawsze u mnie pod łóżkiem :)
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Drako
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 29.09.2002, 17:28

Re: Przyjaciel lepszy od przyjaciółki ?

Post autor: Drako »

jakjest umnie z dogadywaniem ... hmm .. potrafie sie dogadac .. z kolegami i przyjaciolkami tak samo ... nie wiem ale zle dogadywanie sie z dziewczynami to chyba wynika z tego ze czlowiek sie czegos wstydzi.
sexigirl
Młody rozbrykany
Posty: 205
Rejestracja: 27.03.2003, 19:11
Lokalizacja: asteroid B612

Re: Przyjaciel lepszy od przyjaciółki ?

Post autor: sexigirl »

a ja sie jakoś ze wszystkimi dogaduję i dobrze mi z tym :)

mam świetną przyjaciółkę i równie znakomitego przyjaciela :)
i wiem że zawsze mogę na Nich liczyć :D
chociaż niektórzy mówią że przyjaźń między chłopakiem a dziewczyną nie istnieje :)
ale ja jestem pewna że istnieje:)
hiehie
no właśnie a co wy o tym myślicie??

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Przyjaciel lepszy od przyjaciółki ?

Post autor: Paweł »

oj... jestem tego przykładem, że taka przyjaźń istnieje... Sam mam kilka przyjacółek i nawet kilka innych znajomych sadzi, że ze sobą chodzimy. Wręcz padłem ze smiechu jak muj kumepl spytał się czy z nia cos bedzie czy nie... dosłownie powaliło mnie na nogi... wogóle podobno dużo ludzi tak sadzi.... a my tylko znamy sie 15 lat i jestesmy dla siebie jak brat i siostra.... po prostu prawdziwa przyjaźń pomiędzy nią i nim :)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Aniołek
Młody aktywny
Posty: 108
Rejestracja: 14.02.2003, 11:44
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Przyjaciel lepszy od przyjaciółki ?

Post autor: Aniołek »

mam przyjaciółkę.... mam przyjaciela... nawet dwóch... i jak dla mnie nic nie zależy od tematu, powodu, bla bla... z każdym z nich mogę pogadać o wszystkim, każde z nich mnie pocieszy...
i wierzę w przyjaźń między chłopakiem i dziewczyną... nie wiem czemu tak jest, ale zawsze gdy na dłuższy czas wpadnę w dołka wyciąga mnie z niego przyjaciel - chłopak, nie psiapsióła :wink:
"myśli kłębią mi się w głowie, a zrozumieć nic nie mogę
myśli kłębią mi się w głowie, a powidzieć nic nie mogę "
[Lenny Valentino]

Pozdrawiam
Aniołek
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Przyjaciel lepszy od przyjaciółki ?

Post autor: DianaR »

Moimi najlepszymi przyjaciólmi są faceci. A szczegołnie to jeden. Byliśmy ze sobą kiedyś, dawno temu :D a więc znamy się na wylot. Z nim p moge pogadać o wszystkim. A on zawsze wyczuje moment, co ma zrobić zeby mi pomóc. Czasem potrzebuje by mnie skryklać z góry nadół, a czasem przyjacielskiego ramienia i paczki chusteczek. I on zawsze wyczuje co i jak. Drugą osobą z którą moge pogadać o wszystkim to jest mój własny chłopak. Czasem mi się nawet wydaje, że pod pewnymi względami to my jesteśmy bardziej jak przyjaciele niż jak para.

A co lasek..
mam jedną taką kumpelę. Niby zawsze moge z nią pogadać, ale nie mam do niej tak bezgranicznego zaufania. To nie jest to.

Od najmłodszych lat więcej przy mnie chłopa niż baby i mi z tym dobrze. Przynajmniej wiem, że nie jestem sama. :D
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Przyjaźń

Post autor: Basko »

Ja zawsze wiedziałam że lepiej mieć przyjaciół-facetów niż przyjaciółki. Znam to z własnego doświadczenia. Jeżeli masz kumpla on zawsze będzie z tobą szczery, nie będzie ci robił głupich podchodów, zawsze będzie opiekuńczy, jak będziesz miała doła zawsze możesz przytulić się do niego ( zawsze to facet, nie?) po za tym może cię zapoznać z jakimiś fajnymi kolegami. Dzieczyny sa intygantkami, są zazdrosne, zawsze znajda powód żeby cię wychujać, tak już jest z nami dziewczynami i przyznaje się do tego. Lepiej inwestować w przyjaźń z chłopakiem, bo wiesz w co inwestujesz. najgorszy wał gdy twój przyjaciel zakocha się w tobie, wtedy jest wieeelka poraszka! :emm:
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Przyjaciel lepszy od przyjaciółki ?

Post autor: DianaR »

Mi to już nie grozi. Próbę bycia ze sobą mamy za nami. Teraz zostało nam tylko dbanie o naszą przyjaźń! :D
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Przyjaciel lepszy od przyjaciółki ?

Post autor: Phantom »

"Wybieram" przyjaciółkę. Po prostu jest mi jakoś łatwiej i możnaby powiedzieć, że czuję się bezpieczniej. Kumplowi bałbym się powiedzieć wielu rzeczy :? Nie wiem z czego to wynika :?
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Przyjaciel lepszy od przyjaciółki ?

Post autor: DianaR »

Jak facet coś czesem facetowi powie to strach że go przed kumplami wyda. Przynajmniej ja to tak widze... :tak:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Przyjaciel lepszy od przyjaciółki ?

Post autor: Phantom »

DianaR pisze:Jak facet coś czesem facetowi powie to strach że go przed kumplami wyda. Przynajmniej ja to tak widze... :tak:
No właśnie :tak: :( Ale wydaje mi się, że z dziewczynami jest podobnie :?
ODPOWIEDZ