Adekwatni moderatorzy?

Tu możecie kierować wszelkie sugestie, uwagi i propozycje dotyczące naszego serwisu i tego forum.
ODPOWIEDZ
anonim
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 07.03.2007, 22:50

Adekwatni moderatorzy?

Post autor: anonim »

Na forum to zaglądam rzadko ale może by tak dobrać adekwatną ekipę do działu?
O co mi chodzi? O mojego posta gdzie moderator nie zna poprawnosci informacji ale musi być jego zdanie:
Twój Post napisany przez Ciebie na: "Forum Strefa9.pl", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Powód: bzdety, na pewno nie o to chodziło.
Link do tematu: http://www.strefa9.pl/forum/viewtopic.php?t=3387Tw%F3j Twój post:

Temat: "limit?"

W panelu administrator strony ustawia ile danych można pobrać w ciągu godiny, dnia. (po to żeby nie przekroczyć miesięcznego limitu) Gdy jest ustawione np. 10MB max na godzine to po przektroczeniu tego transferu wyświetla się to co właśnie Martuśka piszesz.

Tak się składa że jestem informatykiem a dodatkowo administratorem jednej ze stron i dokładnie znam ten panel! Bzdety? Może by tak najpierw sprawdzić?
Proszę link:
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 0619e11ce6
I nie życze sobie na przyszłość takich rzeczy aby przez to że moderator ma większą władze na forum to tylko on ma racje co w rzeczywistości jak się okazuje nie jest
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Adekwatni moderatorzy?

Post autor: Paweł »

Nie wiem kto to usunął, ale zgadzam sie z tą osobą Panie Informatyku.

Watpie, aby WP korzystała z takich limitów na swoich stronach, gdyż to jest po prostu śmieszne.

Odpowiedź została poza tym już udzielona, prawidłowa.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Adekwatni moderatorzy?

Post autor: Offik »

anonim... powiem tak... tez jestem informatykiem ale zupełnie nie rozumiem o co chodzi w twoim poscie. wiec skoro ja tego nie rozumiem to mysle ze tym bardziej osoba ktora na forum sie pyta o to.

wiec nawet i z tego powodu twoj post mogl byc usuniety jako nic nie wnoszacy do sprawy
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Adekwatni moderatorzy?

Post autor: Martuśka »

to ja założyłam ten temat i już dawno mi sie nie pojawia ten komunikat, pojawiał sie tylko kilka razy... nie wiem skąd te limity i tak bo wcale nie zgadza mi sie to ze przekraczałam limit ilości pobrania danych... moze to po prostu coś z neostradą sie działo i tak mi sie wyświetlało... nie widziałam twojego posta anonim ale dziękuję ze i tak napisałeś o co chodzi...
chyba zrozumiałam tego posta dobrze, ale przyznam sie ze czytałam go kilka razy, nie znam sie na informatyce :P
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Adekwatni moderatorzy?

Post autor: stefan »

anonim pisze:Tak się składa że jestem informatykiem a dodatkowo administratorem jednej ze stron i dokładnie znam ten panel! Bzdety? Może by tak najpierw sprawdzić?
Proszę link:
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php? ... 0619e11ce6
jakież to skromne stwierdzenie. prawdopodobnie jesteś jedynym informatykiem na tym forum? to tak jak w "nie lubię poniedziałku", gdzie dźwigowy mówi spokojnie:
ja jestem jedynym w Warszawie, który się na tych windach zna
anonim pisze:I nie życze sobie na przyszłość takich rzeczy aby przez to że moderator ma większą władze na forum to tylko on ma racje co w rzeczywistości jak się okazuje nie jest
sorry, ale czego Ty możesz sobie życzyć lub nie - to pozostaje w kwestii życzeń. forum nie jest opłacane z Twoich podatków, jest własnością prywatną i to ekipa decyduje o jego kształcie - a nie rozbuchani użytkownicy, których dumę urażono.

po prostu musiałem. strasznie nie lubię takiego kozactwa.
Karol Wyszyński
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 13.03.2008, 08:13
Lokalizacja: Roszczep

Re: Adekwatni moderatorzy?

Post autor: Karol Wyszyński »

Ja tam się nie chce czepiać, le parę moich postów Z SENSEM poszło w nie pamieć
Traktorki, to historia naszej Polskiej wsi... Dbajmy o nią ;)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Adekwatni moderatorzy?

Post autor: =MiLi= »

Proponuję najpierw czytać regulamin i do niego się stosować, pisać na temat i z sensem a nie nabijać sobie posty.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Adekwatni moderatorzy?

Post autor: JaGaKi »

jak mozę tak powiedzieć w ogole forumowicz z jednoosobowym stażem na forum:D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
gregory :D
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 14.10.2008, 20:13

Re: Adekwatni moderatorzy?

Post autor: gregory :D »

taki z ciebie informatyk jak z koziej d**y trąbka jestem jednym z lepszych informatykow w USA i to jest mozliwe nawet na WP jak moderator bądź administrator WP cos spiepszy =/
...
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Adekwatni moderatorzy?

Post autor: stefan »

gregory :D pisze:taki z ciebie informatyk jak z koziej d**y trąbka jestem jednym z lepszych informatykow w USA i to jest mozliwe nawet na WP jak moderator bądź administrator WP cos spiepszy =/
ROTFL
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Adekwatni moderatorzy?

Post autor: Offik »

stefan pisze:
gregory :D pisze:taki z ciebie informatyk jak z koziej d**y trąbka jestem jednym z lepszych informatykow w USA i to jest mozliwe nawet na WP jak moderator bądź administrator WP cos spiepszy =/
ROTFL
stefan, uwazaj zebys ze smiechu butow nie pogubil :D ROTFL :D
ODPOWIEDZ