jak jest w liceum

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: jak jest w liceum

Post autor: JaGaKi »

Tak, to była klasa maturalna :>
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: jak jest w liceum

Post autor: =MiLi= »

Zgadza się, ja też chyba najlepiej 3 klasę wspominam :D tzn maturalną, najmniej się uczyliśmy, bo nauczyciele skupiali się tylko na tych przedmiotach, które zdajemy. Wcześniej skończyliśmy rok szkolny i luzik ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: jak jest w liceum

Post autor: Centi66691 »

i do roboty do roboty !!:D
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: jak jest w liceum

Post autor: JaGaKi »

Studija się jednak mówi :P chociaż patrząc po ostatnich moich dokonaniach to chyba do roboty:P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: jak jest w liceum

Post autor: Centi66691 »

Mówi się matura, wymarzone studia a jednak wychodzi do roboty !!:P
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: jak jest w liceum

Post autor: =MiLi= »

A ja zrobiłam maturę, robię wymarzone studia i mam wymarzoną "robotę" ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: jak jest w liceum

Post autor: Justyśka »

a ja kończę gimnazjum w tym roku i szczerze mówiąc jak narazie liceum mnie nie przeraża...ale pewnie już niedługo zacznie:P
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: jak jest w liceum

Post autor: Centi66691 »

Ja chcę jak najszybciej skończyć te liceum tą szkołę i wyjechać Brać jak najwięcej z życia :D czyli do Roboty :P wymarzonej !!:P
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: jak jest w liceum

Post autor: Martuśka »

matura jest, studia są i praca jest a jednak to nie jest wymarzone... ale wszystko można zmienić :P okres szkoły średniej to najlepszy wiek każdego człowieka, studia to już nie to samo...
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: jak jest w liceum

Post autor: Linka »

Centi66691 pisze:Ja chcę jak najszybciej skończyć te liceum tą szkołę i wyjechać Brać jak najwięcej z życia :D czyli do Roboty :P wymarzonej !!:P
trzeba mieć jeszcze pomysł na tą wymarzoną robotę ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: jak jest w liceum

Post autor: Centi66691 »

Jak się kształcimy w jednym kierunku!! to darzymy do tej pracy jakiej chcecie :D


Przynajmniej ja tak mam Taniec -> Teatr w Monachium Lozanna Brno lub Stuttgart
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: jak jest w liceum

Post autor: Linka »

Centi66691 pisze:Jak się kształcimy w jednym kierunku!! to darzymy do tej pracy jakiej chcecie :D
No ja się kształcę mniej więcej 5 rok w tym samym kierunku, ale nie wiem narazie co dokladnie chcę robić. Żeby jeszcze przyjemna praca pokrywała się z wysokimi zarobkami ;)


Kończę już ten offtopic bo zaraz ktoś mnie opierdzieli ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: jak jest w liceum

Post autor: Centi66691 »

Możemy podyskutować :D

Ale to chyba zależy od pewnej ''wiedzy'' , że tak powiem do tego co chce się robić ! gorzej jak wyjdą nie udane marzenia :D
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Kamilka
Młody rozbrykany
Posty: 262
Rejestracja: 25.11.2006, 19:08

Re: jak jest w liceum

Post autor: Kamilka »

Martuśka pisze:okres szkoły średniej to najlepszy wiek każdego człowieka, studia to już nie to samo...
Każdego? bez przesady...
ja wcale nie wspominam szkoły średniej jakoś super... ani wielu fajnych ludzi w niej nie poznałam, ani dużo się nie nauczyłam... jakieś imprezy, wyjścia to na pewno nie z moją klasą (poza kilkoma osobami ;) )

bardzo źle nie było ale na studiach jest o wiele ciekawiej :D
"To właśnie możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące..." P. Coelho

:*
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: jak jest w liceum

Post autor: Martuśka »

nie chodzi o konkrety typu: fajni ludzi albo nie fajni... chodzi o sam fakt ze to jest okres najlepszy ze względu na to ze to jeszcze nie jest dorosłe życie i to są ostatnie chwile by cieszyć sie jeszcze w miarę beztroskim życiem, ten czas już nie powróci, coraz bardziej brnie sie w dorosłość... większość ludzi starszych właśnie okres szkoły średniej wspomina najlepiej właśnie z tego względu a nie za względu sympatii/antypatii do klasy, ilości imprez z nimi...
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: jak jest w liceum

Post autor: Linka »

Wszystko zależy od tego jak kto trafi. Jak ktoś "zwyczajny" trafi do klasy "melanżowców" i jaraczy dzień w dzień trawy to nie będzie się tam dobrze czuć. Poza tym można mieć inny charakter, zwyczaje i po prostu nie pasować do ludzi z klasy, wtedy ten okres na pewno nie będzie taki rewelacyjny.
Byłam niezbyt dopasowana do mojej klasy z gimnazjum, klase w szkole średniej bardzo polubiłam. Pod koniec się trochę pomieszało, porobily się grupki i jakieś klasowe konflikty, ale dzięki tym konfliktom jeszcze bardziej można było się zzyć z bliższymi koleżankami.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: jak jest w liceum

Post autor: JaGaKi »

To ja powiem, że i na studiach i w liceum miałem super znajomych - zresztą Ci z liceum pozostali :>
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
fation
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 30.01.2008, 17:44

Re: jak jest w liceum

Post autor: fation »

a ja na studiach mam lepszych niż w LO :D
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: jak jest w liceum

Post autor: Centi66691 »

ja narzazie nie narzekam ale chciałbym żeby było już po !
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: jak jest w liceum

Post autor: Paweł »

odkopujemy :)

Ja zgadzam się z opiniami innych, że liceum wcale nie było najlepszym okresem w moim życiu :P Dokładniej chodzi mi o szkołę, gdyz czas jako taki sam w sobie nie był taki zły :cinol: Gimnazjum wymiatało, a studia to już zupełnie inna bajka.

Szczerze, nie wiem jak jest teraz, bo stara du.a już jestem, ale zakładając, że i w gimnazjum i w liceum powtarzają to samo od podstaw, dodają tylko jakieś tam elementy, a na studiach i tak zupełnie inna wiedza jest Ci potrzebna, to okres liceum nie jest taki zły. A pierwsze dni... jak wszędzie, trza się zaklimatyzować i trafić na odpowiednią ekipę :)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ODPOWIEDZ