Chlopaki .. ?? czemu odwrotnie .. :P

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
juniaa
Młody aktywny
Posty: 27
Rejestracja: 09.09.2007, 11:13
Lokalizacja: wawa

Chlopaki .. ?? czemu odwrotnie .. :P

Post autor: juniaa »

Mam takie dyskretne pytanie.. czemu ładna dziewczyna . wyrozniajaca sie .. ktora ma fajny charakter ( to nie moj opis ) nie moze znalezc sobie chlopaka .. ?? a te wszyskie niezbyt piekne zawsze maja ich na peczki ?????? 8)
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Chlopaki .. ?? czemu odwrotnie .. :P

Post autor: Offik »

czasem moze to byc spowodowane tym ze faceci boja sie takich dziewczyn.

no i boja sie ze dostana kosza... bo maja mala samoocene:)
juniaa
Młody aktywny
Posty: 27
Rejestracja: 09.09.2007, 11:13
Lokalizacja: wawa

juniaa

Post autor: juniaa »

Hmm . to ja osobiscie wolała bym być raczej brzydka.. :P to niesprawiedliwe ... !!!!!!!! :twisted:
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Chlopaki .. ?? czemu odwrotnie .. :P

Post autor: robek »

Chyba jesteś nie sprawiedliwa. W końcu każdy w swoim zyciu może znależć swoją sympatię. Trzeba tylko chcieć i rozejrzeć się do okoła. Wszędzie mozna spotkać kogoś wyjątkowego-kim można się zainteresować. Tylko trzeba byc cierpliwym. Nic na siłę i na pokaz. Myslenie, ze inni mają chłopaka i ja też chce mieć. Nic specjalnego do naszego zycia nie wnosi. Na wszystko co piekne i wartościowe w naszym życiu trzeba czekać i zapracować. Chcąć spotkać kogoś wyjątkowego samemu trzeba być wyjątkowym. Nie chodzi mi tu tylko o wygląd fizyczny i ciuchy, ale przede wszystkim o osobowość, którą trzeba stale rozwijać by była interesująca i charakter, nad którym trzeba stale pracować, by innym z nami się lepiej zyło i komunikowało. Oprócz tego trzeba miec jakies pasje i zainteresowania i je rozwijać. Poza tym trzeba byc przede wszystkim miłym, kulturalnym to procentuje. Ważne by być pogodnym i mieć poczucie humoru. Bo tak naprawdę chcąc kogos poznać i przyciagnąć do siebie trzeba być wartościowym, sympatycznym człowiekiem.
juniaa
Młody aktywny
Posty: 27
Rejestracja: 09.09.2007, 11:13
Lokalizacja: wawa

juniaa

Post autor: juniaa »

Mądry jestes.. :* dzieki
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Chlopaki .. ?? czemu odwrotnie .. :P

Post autor: Martuśka »

Przez ten temat próżność przemawia... Osobiście nie uważam sie za osobę piękna ale również nie za jakąś brzydka ( tak to nazwę ale dla mnie ludzi brzydkich nie ma) i chłopaka nie mam, nie szukam go na siłę bo inni mają. Wierze że jeśli mam mieć chłopaka to kiedyś sie znajdzie :) Nigdy też nie patrze na to że chłopak jest taki piękny a ma dziewczynę która nie potrafi o siebie zadbać przez co wydaje sie mało pociągająca. Trzeba pamiętać ze ludzie mają różne gusta i nie zawsze jest tak że chłopak megaprzystojny ma miss piękności. Tu aż samo sie na usta ciśnie: każda potwora znajdzie swego amatora.
A co do tych piękności które nie maja chłopaków to panuje tak stereotyp, że taka ładna dziewczyna, wymalowana ( chociaż niekoniecznie), ładnie ubrana jest próżna. Może przez to chłopacy sie zniechęcają do takich dziewczyn, są w pewnym sensie uprzedzeni do nich.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Chlopaki .. ?? czemu odwrotnie .. :P

Post autor: =MiLi= »

Martuśka pisze:Przez ten temat próżność przemawia...
Również mam takie wrażenie...

Na każdego przyjdzie czas. Nie jest dobrze komuś zazdrościć, bo Ona ma a ja nie.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
paktofonikaz
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 27.08.2007, 09:13

Re: Chlopaki .. ?? czemu odwrotnie .. :P

Post autor: paktofonikaz »

to moze jest troche stereotypem.. ale czy uwazacie ze ladna dziewczyna jest odrazu prozna... ? pytam z ciekawosci.. bez zadnych aluzji.
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Chlopaki .. ?? czemu odwrotnie .. :P

Post autor: Virgin »

jezeli jest ladna, bo: ma dlugie nogi na szpilkach i w mini mini, bluzka z odkrytym brzucholcem i wielkim dekoldem, wlosy farbowane i kilo makijazu, a faceci sie slinia. to tak, jest prozna.
jezeli jest naturalnie piekna, podoba sie nawet w schodzonych dzinsach, luznej bluzie czy tirowce. to nie, nie mysle, ze jest prozna.
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chlopaki .. ?? czemu odwrotnie .. :P

Post autor: ylka »

Myślę, że to nie jest żadna reguła, że konkretnie określone dziewczyny mają chłopaków na pęczki, a innym ich brak...

Chociaż czasem sama się dziwię, gdy patrzę na moją koleżankę, która jest ładna (właściwie głupia też nie...), ale nigdy nie miała chłopaka - a swoje lata ma ; )

Wiem, że to też kwestia tego, iż jest niesamowicie wybredna w tej kwestii, bo nie chce się wiązać z byle kim. I niby można to zrozumieć, ale u niej to jest wypaczone - stała się po prostu pyszna i chorobliwie dumna.
smile like a melon slice : )
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Chlopaki .. ?? czemu odwrotnie .. :P

Post autor: Martuśka »

ylka pisze:
Chociaż czasem sama się dziwię, gdy patrzę na moją koleżankę, która jest ładna (właściwie głupia też nie...), ale nigdy nie miała chłopaka - a swoje lata ma ; )

Wiem, że to też kwestia tego, iż jest niesamowicie wybredna w tej kwestii, bo nie chce się wiązać z byle kim.
jakbyś mnie opisała ylka :P:P mam tu na myśli ta wybredność i te latka ( a co tam będę skromna i powiem ze nawet ładna jestem i nie taka głupia :mrgreen: )

a czy te ładne dziewczyny są próżne? nie można szufladkować; zgadzam sie z Virgin, jeśli jest ładna to ładnie wygląda nie tylko odwalona i pomalowana ale nawet w dresach po porannym joggingu :)
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Chlopaki .. ?? czemu odwrotnie .. :P

Post autor: robek »

Każdy ma sznanse znależć swoją sympatię. To nie zalezy od urody i ekstra ciuchów. Ale przede wszystkim od tego jaką ktos jest osobą. Czy potrafi sie otworzyć na druga osobę, dzielic sie z nią, byc dla niej interesującym, dobrym. A to wymaga pracy nad sobą i chęci.
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Chlopaki .. ?? czemu odwrotnie .. :P

Post autor: Centi66691 »

robek pisze:Każdy ma sznanse znależć swoją sympatię. To nie zalezy od urody i ekstra ciuchów. Ale przede wszystkim od tego jaką ktos jest osobą. Czy potrafi sie otworzyć na druga osobę, dzielic sie z nią, byc dla niej interesującym, dobrym
Zgadzam się całkowicie z tą osobą
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Chlopaki .. ?? czemu odwrotnie .. :P

Post autor: melOn »

fajna to ogólne stwierdzenie... każdy jest inny i każdy inny charakter preferuje... ;] jeszcze znajdzie kogoś kto do niej pasuje.. ;)
hother
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 23.10.2007, 21:12

Re: Chlopaki .. ?? czemu odwrotnie .. :P

Post autor: hother »

Jeśli laseczka jest bardzo ładniutka i przyciąga wzrok wszystkich dookoła to z reguły wszyscy sie "ślinią" ale na tym koniec. Nikt nawet do niej nie podejdzie i nie zagada bo sie boi odrzucenia a to by była kompletna porażka(tylko na fazie sie to zdaża) wydaje mi sie że w takim przypadku to często laski pierwsze puszczają sygnał!!
:zakochany:
Ania056
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 04.12.2007, 17:55

Re: Chlopaki .. ?? czemu odwrotnie .. :P

Post autor: Ania056 »

nie jestem chłopakiem ale sie wypowiem. Mi sie wydaje ze jest odwrotnie niz napisałaś.Jak dziewczyna jest ładna i ma fajny charakter o wiele łatwiej znajduje se chłopaka.
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Chlopaki .. ?? czemu odwrotnie .. :P

Post autor: Justyśka »

nie zgadzam się z Tobą Aniu, nie jestem mężczyzną ale zgadzam się z hotherem. Moim zdaniem faceci po 1 boją się takich lasek, a po 2. wydaje im się,że taka to jest tylko dobra do łóżka, ale lepiej się z nią nie wiązać...więc z takimi wiążą się tylko "przelotem". dlatego ja się czasami cieszę,że nie jestem jakąś super laską:D
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Chlopaki .. ?? czemu odwrotnie .. :P

Post autor: robek »

Nie od razu Rzym zbudowano. Co oznacza, że aby kogos poznać nie tylko samemu trzeba byc interesującym i sympatycznym ale trzeba mieći szczęście. Trzeba byc cierpliwym, wytrwałym. Nic nie robic na siłę, na pokaz. Bo inni tak robią to ja też. Nic z tych rzeczy. Trzeba po prostu byc uważnym na to co sie wokól nas dzieje i dostrzegać rózne okazje kiedy możemy kogos miłego poznać. Nie nalezy siedziec w domu tylko wyjść do innych ludzi. Trzeba sie na nich otworzyć. Jednak bez przesady. Spróbuj poszukać ludzi podobnych do siebie. W tym celu odwiedzaj te miejsca które lubisz, rób to co lubisz robić. A jednoczesnie nie bój sie otwierać na nowe.
Robek
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Chlopaki .. ?? czemu odwrotnie .. :P

Post autor: Justyśka »

robek pisze:Spróbuj poszukać ludzi podobnych do siebie. W tym celu odwiedzaj te miejsca które lubisz, rób to co lubisz robić.
Fajnie jest być podobnymi ze swoimi partnerami, ale ja uważam,że czasem warto również szukać wśród osób zupełnie innych, można się wtedy dopełniać:)
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Chlopaki .. ?? czemu odwrotnie .. :P

Post autor: robek »

Pewnie. Tylko nie można spotykać się z osobami skrajnie różnymi. Tylko w jakimś sensie takimi, którzy ,mają podobny system wartości i punkt widzenia na najważniejsze sprawy lub przynajmniej można znimi o tym porozmawiać i dojść do porozumienia.
Robek
ODPOWIEDZ