Jaka powinna byc dziewczyna (wyglad charakter) ;p

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Zablokowany
paktofonikaz
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 27.08.2007, 09:13

Jaka powinna byc dziewczyna (wyglad charakter) ;p

Post autor: paktofonikaz »

a jaki chlopak ( te same kryteria ) ;p
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Jaka powinna byc dziewczyna (wyglad charakter) ;p

Post autor: Centi66691 »

Wygląd -> jak wiadomo nie ma ideałów ale długonoga brunetka lub czarnulka o niebieskich pięknych (tajemniczych oczach) powinna mieć miła aparycję :)
Charakter -> Szczera Wierna Kochająca to takie 3 atuty które powinny być :)) :D
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Jaka powinna byc dziewczyna (wyglad charakter) ;p

Post autor: Martuśka »

to puszczę wodzę fantazji :P a co tam, mimo ze ideałów nie ma a i tak pewnie ten jedyne będzie różnił sie od tego opisu poniżej.
Wygląd: nie wyróżniający sie zbytnio wyglądem blondynek bądź brunet a nawet szatyn może być, o niesamowicie przyciągającym wzroku ( czyt. długie, gęste rzęsy), najlepiej wyższy ode mnie, nie zbyt wyćwiczony ( czyt. żaden pakiero z siłowni jadący na sterydach czy odżywkach) z ładnym brzuszkiem ale nie kratką tylko taki miękki i fajny to macania :mrgreen: najlepiej z zadbanymi dłońmi ( oczywiście ludzi pracy rozumiem).
Charakter: wesoły, szczery, prosty, kochający, troche romantyczny, wierny, rozrywkowy, szanujący kobiety i ich zdanie.
to tak skrótowo i ogólnie :)
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Jaka powinna byc dziewczyna (wyglad charakter) ;p

Post autor: Offik »

Martuśka pisze:to puszczę wodzę fantazji :P a co tam, mimo ze ideałów nie ma a i tak pewnie ten jedyne będzie różnił sie od tego opisu poniżej.
Wygląd: nie wyróżniający sie zbytnio wyglądem blondynek bądź brunet a nawet szatyn może być, o niesamowicie przyciągającym wzroku ( czyt. długie, gęste rzęsy), najlepiej wyższy ode mnie, nie zbyt wyćwiczony ( czyt. żaden pakiero z siłowni jadący na sterydach czy odżywkach) z ładnym brzuszkiem ale nie kratką tylko taki miękki i fajny to macania :mrgreen: najlepiej z zadbanymi dłońmi ( oczywiście ludzi pracy rozumiem).
Charakter: wesoły, szczery, prosty, kochający, troche romantyczny, wierny, rozrywkowy, szanujący kobiety i ich zdanie.
to tak skrótowo i ogólnie :)
opisalas wszystkich udzielajacych sie na tym forum facetow:P
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Jaka powinna byc dziewczyna (wyglad charakter) ;p

Post autor: GoSiAcZeK »

ja uważam, że ideałów nie ma, ale tylko tych uniwersalnych, czyli takich którzy odpowiadali by wszystkim...

Dla mnie ideałem jest mój chłopak ;) Blondyn, niebieskie oczy, wysoki, wysportowany posiadający najlepszy tyłek na świecie ;P ahh ta moja słabość do męskich pośladków ;p

Charakter: czuły, dowcipny, kochający, wyrozumiały "dla swojej dziewczynki o małym rozumku", chociaż czasem uparty ;)

Ogółem... dla mnie najlepszy jakiego mogłam sobie wymarzyć ;)
13.02.2005 r.

A. ;**
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Jaka powinna byc dziewczyna (wyglad charakter) ;p

Post autor: shyduo »

Offik pisze: opisalas wszystkich udzielajacych sie na tym forum facetow:P

Hehehe, dobre Offik, dobre :D I tak ma być, nie ma to jak meska solidarność. która kobieta napisałaby taki tekst??

(to w ramach takiego małego off-topicu, bo do tego jaki ma być chłopak raczej się nie wypowiem :P)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Jaka powinna byc dziewczyna (wyglad charakter) ;p

Post autor: Linka »

Jeśli dobrze pamietam, to były już takie tematy, ale z racji, ze są głęboko zakopane to wcisne tu parę swoich słów ;)

Charakter/zachowanie: przede wszsytkim żebym się z nim dogadywała i miała wspólne tematy do rozmów, bo choćby facet był naśliczniejszy na świecie a byłby idiotą to jest u mnie stracony ;) Ważne jest też poczucie humoru i wierność. Resztę można dopracować 8)

Wygląd: najbardziej podobają mi się szatyni z bladą cerą i ciemnymi oczami, ale blondyni i bruneci też są przystojni. W męskim wyglądzie nie lubię chyba tylko zbytniej opalenizny, nawet jesli skóra ma taki naturalny odcień- po prostu mi się nie podoba. Wzrost, waga i umięśnienie raczej nie grają roli (oczywiście, nie mówiąc o olbrzymich odchyleniach od "przeciętności" ;))


Zaraz pewnie też usłsze, że to o wszystkich facetach z tego forum ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Jaka powinna byc dziewczyna (wyglad charakter) ;p

Post autor: =MiLi= »

Rany... apeluję: Nie powielajcie tematów! Zanim napiszesz jakiś temat sprawdź czy podobnego już nie ma...
http://www.strefa9.pl/forum/viewtopic.php?t=2903

http://www.strefa9.pl/forum/viewtopic.php?t=2270

Zamykam

PS. i sorry Gosiaczek ale to mój Mąż ma najcudowniejszy tyłek na świecie ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Zablokowany