Miłość a zdrada

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
paktofonikaz
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 27.08.2007, 09:13

Miłość a zdrada

Post autor: paktofonikaz »

Czy chlopak ktory kocha naprawde swoja dziewczyne to ja zdradzi?
Ostatnio zmieniony 29.09.2007, 10:56 przez paktofonikaz, łącznie zmieniany 1 raz.
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Miłość a zdrada

Post autor: GoSiAcZeK »

Odpowiedź na to pytanie jak dla mnie jest oczywista... Chłopak, który kocha swoją dziewczynę nigdy jej nie zdradzi i tak samo jest z dziewczyną, która kocha chłopaka... nie ma innej opcji!
13.02.2005 r.

A. ;**
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Miłość a zdrada

Post autor: Offik »

ja mysle troche inaczej...

trzeba sie zastanowic skad bierze sie zdrada?

moze wlasnie z braku milosci i szukania jej gdzie indziej?
a moze w zwiazek wdarla sie totalna nuda i szukaja nowych atrakcji?
a moze ... no wlasnie... jakie moga byc powody zdrady?

ogolnie mysle ze pomimo tego ze sie kocha swojego partnera moze sie zdarzyc ze zdradzimy... jestesmy tylko ludzmi i popelniamy bledy...
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Miłość a zdrada

Post autor: Martuśka »

zgadzam sie całkowicie z Offikiem, ludzie popełniają błędy i ranią sie nawzajem mimo ze sie kochają... powodem zdrady może być też ciekawość, jak dziewczyna jest w pierwszym związku i chłopak tak samo, to może czasem nadejść ich taka ciekawość spróbowania pocałowania sie z innym/inną. Znam taki przypadek z życia.
Uważam, że to może być również swego rodzaju próba dla związku.
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Miłość a zdrada

Post autor: Centi66691 »

Ja Zgadzam się całkowicie z Martuśka i Offikiem ponieważ ludzie uczą się na swoich błędach wiec czym wcześniej czy później zrobią błąd który później będą żałować...
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Miłość a zdrada

Post autor: GoSiAcZeK »

ja to widzę trochę inaczej... skoro znajduje się powód do zdrady to z miłością coś musi być nie tak... i zdania nie zmienię ;)
13.02.2005 r.

A. ;**
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Miłość a zdrada

Post autor: robek »

Według mnie nie. Ale w zyciu się różne sytuacje zdarzają. dlatego nie mozna i wykluczyć zdrady. Cóz kazdy z nas jest tylko człowiekiem i czasem popełnia jakies błedy. Naszym zadaniem jest dać mu szanse i wybaczyć. Ale nie zapomnieć o tej zdradzie i być ciagle czujnym. chyba. że zdrada ta bardzo boli i niemozliwy jest dalszy zwiazek z tym kimś.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Miłość a zdrada

Post autor: =MiLi= »

Moje zdanie jest takie, że jeśli naprawdę szczerze się kocha to się nie zdradzi... gdy ktoś zdradza to znaczy, ze czegoś Mu brakuje w związku albo dał się skusić po prostu... ale zdradzający musi mieć świadomość jak zdradą może zranić tą drugą osobę... skoro i to go nie hamuje to znaczy to dla mnie, że nie kocha tylko myśli o sobie i swojej własnej przyjemności, a to z miłością nie ma NIC wspólnego.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Miłość a zdrada

Post autor: Linka »

Dołączam się do zdania Gosiaczka i Mili, bo skoro ktoś z własnej głupoty i bezmyślności zdradza tą drugą osobę to raczej jej nie kocha. Bo jeśli ktoś zdradzający myśli "eee tam powiem jej, trochę pokrzyczy, obrazi się, ale jej przejdzie" to wiadomo, że uczucia tej drugiej osoby nic dla niego nie znaczą.

I jestem wręcz pewna, że w moim związku zdrada nie spotkałaby się z wybaczeniem, ani z jednej, ani z drugiej strony.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Miłość a zdrada

Post autor: Offik »

Linka pisze: Bo jeśli ktoś zdradzający myśli "eee tam powiem jej, trochę pokrzyczy, obrazi się, ale jej przejdzie" to wiadomo, że uczucia tej drugiej osoby nic dla niego nie znaczą.
tu absolutnie masz racje, ale to jest zdrada z premedytacją... a ja mowilem o ewentualnej zdradzie jako wyrazie bledu...

nie ma ludzi idealnych, wszyscy popelniamy bledy... i nie mozna mowic ze nigdy na pewno sie nam nie zdarzy...

sory ze wjade na kwestie wiary... ale to jest najmocniejsze...

jesli prawdziwie wierze w Boga to nie grzesze? nigdy niestety tak pieknie nie jest...
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Miłość a zdrada

Post autor: =MiLi= »

Ale Offik wiara i miłość do zupełnie co innego. Nie da się tego porównać w żaden sposób. Zdrada to zdrada i już, nie błąd... wyjaśnij mi co rozumiesz przez stwierdzenie
ale to jest zdrada z premedytacją... a ja mowilem o ewentualnej zdradzie jako wyrazie bledu...
Wg mnie każda zdrada jest zdradą z premedytacją...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Miłość a zdrada

Post autor: Offik »

no ja juz napisalem co mysle:

uwazam ze zdrada moze byc wynikiem bledu, i pomimo wielkiej milosci czasem zdarzac sie moga chwile zwatpienia, ciche dni itd... i wtedy tez latwiej o popelnienie tego bledu...
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Miłość a zdrada

Post autor: =MiLi= »

Ale nadal nie rozumiem... Zdradza się gdy czegoś brakuje w związku albo chce się szybko zaspokoić swoje potrzeby... i tyle w tym temacie, wchodzi w grę któraś z tych wersji. Ten błąd musi się zawrzeć w jednej lub w drugiej, nie jest błędem dla samego błędu.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Miłość a zdrada

Post autor: *MysterY* »

jak się kocha to się nie zdradza bo powstaje bariera psychologiczna, która nie pozwala na zdradę.
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
ODPOWIEDZ