to jego sposob zmieniania sie.. ?? yhh

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
juniaa
Młody aktywny
Posty: 27
Rejestracja: 09.09.2007, 11:13
Lokalizacja: wawa

to jego sposob zmieniania sie.. ?? yhh

Post autor: juniaa »

zerwalam z chlopakiem.. powiedzialam u ze wyobrazalam to sobie zupelnie inaczej.. i koniec z nami i ze jak mu zalezy to zeby sie zmieniel.. no wiec sie on chyba obrazill .. ;/ teraz na kazdej przerwie z mna ,,chodzi" jesl zawsze tam gdzie ja.. czesto do sal wchodzi na lekcje itp itd.. ale wogole sie do siebie nie odzywamy.. ;( nie wiem jak sie mam zachowac. czasami mam wrazenie ze on chcial by mi cos powiedziec i wogole.. yh.. pogadac z nim . ?? wogole to powinnam cos robić.. ?? :cry:
Ostatnio zmieniony 03.10.2007, 21:57 przez juniaa, łącznie zmieniany 2 razy.
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: to jego sposob zmieniania sie.. ?? yhh

Post autor: Centi66691 »

Wydaje mi sie ze powinnaś z nim pogadać ponieważ może on chce Ci coś powiedzieć a sie wstydzi lub boi twej reakcji :) Chłopcy są wstydliwi :P
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
juniaa
Młody aktywny
Posty: 27
Rejestracja: 09.09.2007, 11:13
Lokalizacja: wawa

Re: to jego sposob zmieniania sie.. ?? yhh

Post autor: juniaa »

włsnie sie dowiedzialam ze mnie wyzywał.. ;/ nie bede na niego czasu marnowała. yh...
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: to jego sposob zmieniania sie.. ?? yhh

Post autor: Centi66691 »

jak Cię wyzwał to jest Frajerem :D ale to i tak warto z nim pogadać bo to może nie prawda ? a czyjaś zazdrość :P
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
juniaa
Młody aktywny
Posty: 27
Rejestracja: 09.09.2007, 11:13
Lokalizacja: wawa

Re: to jego sposob zmieniania sie.. ?? yhh

Post autor: juniaa »

he.. no wlasnie tak mi sie cos zdaje.. ;p dowiedzialam sie ze muwi jednemu ze jestem jego ( po zerwaniu ) .. yhh a mojej olezance gada ze ma mnie w du* ;p pewnie to przez jego DUME MESKA.. eh niektorzy sa zalosni..

[ Dodano: 05.10.2007, 16:31 ]
boze.. co ja zrobiłam.. strasznie tego zaluje.. ;( codziennie placze.. chciala bym z nim znowu byc.. quzwa. !! boje sie mu owiedziec ze tesknie a nim.. boje sie ze mnie wysmieje.. ;( nic nie ma sensu !! hlip
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: to jego sposob zmieniania sie.. ?? yhh

Post autor: Centi66691 »

wszystko ma sens tylko warto to wszystko przemyśleć i dokładnie przypomnieć...I może nawet warto pogadać :) a co do dumy męskiej to kobiety też ja mają :)
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
ODPOWIEDZ