Rozwój piersi!

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
gosiulka15
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 04.12.2007, 17:50

Rozwój piersi!

Post autor: gosiulka15 »

Mam pytanie otoz mam lat 16 od 12 roku zycia piersi moje do tej pory nie urosly a teraz przez miesiac troszeczke sie zaokraglily do 70 A czy mam szanse zeby jeszcze urosly bo chcialabym miec choc 70 B , a wogole do kiedy rosnie ibiust lub po czym rozpoznac ze juz nie urosnie
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Rozwój piersi!

Post autor: Paweł »

ja Ci nie odpowiem, ale pytanie dobre :)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Rozwój piersi!

Post autor: Offik »

gosia... nie przejmuj sie:) male jest piekne,

bardzo duzy plus takiego biustu to to ze raczej zawsze bedzie jędrny...wieksze piersi potrafia robic sie obwisle...

a powieksza ci sie jak w ciazy bedziesz i bedziesz pozneij piersia karmila:)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Rozwój piersi!

Post autor: Linka »

Mi biust rósł do 19 roku zycia, więc wydaje mi się, że masz jeszcze czas. W wieku 16 lat też miałam 70A, jakie potem było zdziwienie, jak w sklepie się okazało że ten rozmiar jest sporo za mały ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Rozwój piersi!

Post autor: =MiLi= »

Spokojnie! Zdążą Ci urosnąć :) Nie przejmuj się masz jeszcze czas :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Rozwój piersi!

Post autor: tynka:) »

Mam 18 lat i moj staniczek jest rozmiarku 75D. Uwierz, nic w tym fajnego. Facet nie rozmawia z Toba, tylko z Twoim bistem. Nie moge nosic bluzek wiazanych na szyje czy bez ramiaczek. I zupelnie zgadzam sie z Offikiem- maly biust na dlugo zostanie jedrny.
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Rozwój piersi!

Post autor: Anuś »

Male jest piekne ;D Nie przejmuj sie niczym :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
agatha2
Młody aktywny
Posty: 198
Rejestracja: 27.01.2007, 14:54
Lokalizacja: Sieradz

Re: Rozwój piersi!

Post autor: agatha2 »

tynka nie wytłumaczysz głodnemu że grochówka jest obrzydliwa... :) Ja pamiętam jak czekałam kiedy w końcu urośnie mi biust i oglądałam go codziennie. Kiedy w końcu przestałam o tym myśleć zrobiło się z zerówki C. Kiedy rośnie? Najlepiej gdybyś zapytała o to mamę ;) Każdy ma swój zegar biologiczny. Zależy kiedy dostałaś pierwszą miesiączkę itd. Czy urośnie? :) To już tajemnica genomu :P
Everytime I look around I see People don't care about you and me Take a look inside your heart You see The human are not the same But you are just like me
christianef
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 24.02.2008, 01:49

Re: Rozwój piersi!

Post autor: christianef »

biust rosnie do okolo 20 roku zycia,wiec nie masz sie czym martwic ;)
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Rozwój piersi!

Post autor: Martuśka »

kocham swoje piersi i nie lubię jak co miesiąc powiększają sie przed okresem(mimo ze nie duża jest wtedy różnica) bo to już nie te same piersi... lubię jak są takie małe :) wydaje mi sie z reszto że ładniej wyglądają np. w bluzce z dość dużym dekoltem a nie takie piersi co wypływają zza bluzki; moje są takie hmmm... na dłoń akurat :P
słyszałam ze rosną jeszcze dwa lata po pierwszej miesiączce ale nie wiem czy to prawda, na sobie tego nie zauważyłam bo nie obserwowałam specjalnie wzrostu moich piersi:P
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Rozwój piersi!

Post autor: =MiLi= »

Martuśka to co Ty zrobisz jak będziesz w ciąży? ;) wtedy się powiększają zdecydowanie bardziej niż przed okresem ;) a po porodzie to już w ogóle ;)

Szczerze mówiąc też nie śledziłam wzrostu swoich piersi, ale zaczęły mi rosnąć dość wcześnie, więc może dlatego ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Rozwój piersi!

Post autor: SkaTe_GirL »

ja sledzilam ;P
W gimnazjum wydawaly mi sie ogromne... ;P Dziewczyny sie smialy bo one mialy male piersi a mi sie wydawalo, ze mam piersi jak Pamela ;p
Za to teraz z zalem patrze na swoj biust ;p moglby byc wiekszy (; nie B a C ;d


gosiulka15 urosna (; cierpliwosci.
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Rozwój piersi!

Post autor: Martuśka »

Na razie nie martwię sie ciążą i zmianami w moim organizmie bo nie planuje, ale fakt - przeraża mnie ta myśl, że moje piersi zmienią kształt i rozmiar :roll: wcale tego nie chce ale dzidziusia chce :P
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: Rozwój piersi!

Post autor: Justyśka »

Ja nie jestem kompletnie zadowolona rozmiarem mojego biustu, no ale cóż raczej staram się tym nie przejmować, bo i tak na to nie wpłynę, ani nic nie przyspieszę. No cóż najwyżej będę należeć do tej grupy z bardzo małym biustem:/
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
OoAnkaOo
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 25.06.2008, 20:34

Re: Rozwój piersi!

Post autor: OoAnkaOo »

no właśnie;/ ja też mam taki problem . mam 15 lat, okres dostałam dość późno bo w połowie 2 klasy gimnazjum (teraz ide do 3). nie dość, że nie wyglądam na 15 lat ( jestem niska i szczupła) to moje piersi też są małe (nawet nie 70A;/) czasami jest mi głupio bo wszystkie moje koleżanki z klasy wyglądają na starsze i mają dość spore piersi;/ nie ma jakiegoś sposobu przyspieszenia rozwoju ?

ps. mam jeszcze jeden problem. uważam, że jestem za chuda. (waze 45 kg;/ ) i chciałabym przytyć. w moim przypadku trudnooo jest przytyć, bo jak to powiedziała pani doktor, mam dobrą przemianę materii .... nie wiecie może czy są jakieś tabletki na apatyty i czy po nich występują jakieś skutki uboczne ??


pozdrawiam ^
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Rozwój piersi!

Post autor: Martuśka »

OoAnkaOo pisze:no właśnie;/ ja też mam taki problem . mam 15 lat, okres dostałam dość późno bo w połowie 2 klasy gimnazjum (teraz ide do 3). nie dość, że nie wyglądam na 15 lat ( jestem niska i szczupła) to moje piersi też są małe (nawet nie 70A;/) czasami jest mi głupio bo wszystkie moje koleżanki z klasy wyglądają na starsze i mają dość spore piersi;/ nie ma jakiegoś sposobu przyspieszenia rozwoju ?
jedyny sposób to czekać, twój organizm decyduje o tym kiedy mają urosnąć ci piersi i nie powinnas ingerować w ten proces... chociaż i tak sposobu raczej nie ma na przyspieszenie tego procesu:)
OoAnkaOo pisze:ps. mam jeszcze jeden problem. uważam, że jestem za chuda. (waze 45 kg;/ ) i chciałabym przytyć. w moim przypadku trudnooo jest przytyć, bo jak to powiedziała pani doktor, mam dobrą przemianę materii .... nie wiecie może czy są jakieś tabletki na apatyty i czy po nich występują jakieś skutki uboczne ??quote]

wow rzadko sie zdarza słyszeć takie słowa z ust 15-latki:) fajnie sie czyta:) chyba nie ma jednak na to sposobu, sama miałam od zawsze taki problem i na to nic nie poradzisz, taką masz budowe ciała... zawsze mozesz spróbować diet które pomagają przybrać na wadze a ze srodkami farmakologicnymi bym nie próbowała, chociaż nie wiem czy bys cos dostała bo teraz to na odchudzanie wszędzie coś jest a na przytycie raczej nie.
OoAnkaOo
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 25.06.2008, 20:34

Re: Rozwój piersi!

Post autor: OoAnkaOo »

tak tak . wszystkie moje koleżanki mają problemy z nadwagą xD a ja wręcz odwrotnie x]

[ Dodano: 25.06.2008, 21:59 ]
a jeśli chodzi o te diety .. to szukałam już w internecie ^ ale wszystkie, które znalazłam to był raczej tak w skrócie opisane;/
makaroniarz
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2008, 17:22

Re: Rozwój piersi!

Post autor: makaroniarz »

ekmn tego typu tabletki często uzależniają... :P
Lu
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 18.08.2008, 03:09

Re: Rozwój piersi!

Post autor: Lu »

. Wszystkie moje kolezanki w moim wieku mają bardzo duże piersi. Nawet za duże, bym powiedziala. Ale ja jestem płaska. Możnaby nawet powiedzieć, że nie musze topa, a co dopiero stanika nosić. Troszkę się martwię. Siostra cały czas się ze mnie śmieje. Jest rok starsza i tez ma duże piersi. Nawet przy koleżankach się ze mnie wyśmiewa. Co moge zrobić. Troszkę się wstydzę.
Wolność jest fioletowa.
makaroniarz
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 04.05.2008, 17:22

Re: Rozwój piersi!

Post autor: makaroniarz »

może kup sobie push-up i będziesz miała piersi. ja ostatnio dużo schudłam i z 70C robiło mi się 70A i gdyby nie tego typu biustonosze to chyba bym więcej z domu nie wyszła. :(
ODPOWIEDZ