Rozwój piersi!

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
Olytime
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 27.08.2010, 07:30
Płeć: kobieta

Re: Rozwój piersi!

Post autor: Olytime »

ja mam 16 lat i nie mam piersi nigdy mi nie urosły :cry:
rogata
Młody aktywny
Posty: 181
Rejestracja: 24.01.2009, 16:56
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Chełm

Re: Rozwój piersi!

Post autor: rogata »

każdy ma swoje tempo rozwoju, mi też zaczęły rosnąć bardzo późno, więc nie masz się czym przejmować. jezeli chcesz się upewnić, czy wszystko z tobą ok, możesz wybrać się na badanie hormonalne
Life is piece of shit, when you look at it!
kasiaka
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 06.01.2011, 18:29
Płeć: kobieta

Re: Rozwój piersi!

Post autor: kasiaka »

Będziesz się rozwijała do ok 19 roku życia więc wszystko jeszcze może się zmienić i jeszcze Ci urosną ;)
Wielkość piersi w niewielkim stopniu ale zależy też od wagi oraz budowy ciała.
Każda kobieta jest inna pamiętaj o tym>
mloda21
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 17.02.2011, 13:25
Płeć: kobieta

Re: Rozwój piersi!

Post autor: mloda21 »

Moj biust sie dalej rozwija. Jak mialam 16 lat, tez mialam 70 A, i tak to 18 roku zycia, potem zaczelam prac pigulke, no i uroslo, do C! Jak mam okres, to sa barzdiej duze, jak nie, to mniejsze. Waga tez ma duzy wplyw na biust. Jezeli schudniesz pare kilo, to biust pierwszy bedzie mniejszy, to przeciesz prawie sam tluszcz. Wiec nie martw sie, tak jak ty bedziesz jeszcze troche rosla, twoj biust tez urosnie. Ale pamietaj, ze kiedys trzeba nosic dobry i pozadny stanik, i nie garbic sie, bo bedziesz miala brzydkie piersi. A w mojim wieku to pojdz sobie kiedys na silownie, i poczwicz miesien, ktory jest kolo biustu, bedziesz miala jedrna pies ;)!
anulka221
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 25.02.2011, 17:56
Płeć: kobieta

Re: Rozwój piersi!

Post autor: anulka221 »

Każdemu rośnie w swoim tępie. Nie przejmuj się. urosną Ci.
ABCBielizny
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 07.03.2011, 15:10
Płeć: mężczyzna

Re: Rozwój piersi!

Post autor: ABCBielizny »

Bardzo wiele zależy od samego organizmu. Niektóre dziewczyny dojrzewają szybciej i szybciej rosną im piersi,a niektóre dłużej i to normalna sprawa. Wg mnie nie masz się czym martwić,pamiętaj że nie każda kobieta ma od razu duże piersi i na wszystko przyjdzie swój czas.
ODPOWIEDZ