Pomysł na bardzo romantyczne spotkanie

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Michaels
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 26.11.2007, 17:13

Pomysł na bardzo romantyczne spotkanie

Post autor: Michaels »

Witam! Ostatnio ukochana powiedziała mi, że wszystko, co jest romantyczne jest nieprawdziwe, że nikt Jej w życiu nie udowodnił, że istnieje romantyzm, prawdziwa miłość, prawdziwe uczucie. Mówiła, że istnieje tylko w baśniach. Ja Jej chcę to pokazać, chcę Jej udowodnić, że istnieje. Chcę, zaplanować jakieś bardzo romantyczne spotkanie, chcę, żeby było niezwykle romantycznie, żeby Jej się spodobało. Może macie jakieś pomysły? Pomóżcie mi, proszę! Z góry dzięki :)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Pomysł na bardzo romantyczne spotkanie

Post autor: =MiLi= »

Myślę, że Ona by wolała, żebyś sam to wymyślił :)

Pamiętam, że Bastek na moje 19 urodziny zrobił mi piękną niespodziankę :) byliśmy najpierw na koncercie w hali sportowej a potem poszliśmy do mnie. W windzie Bastek zawiązał mi oczy szalikiem i wprowadził tak do mieszkania i do mojego pokoju. Wtedy dopiero zdjął mi szalik i zobaczyłam cały pokój w różach :) W sumie było ich 100 :) były porozstawiane w wazonach i butelkach po całym pokoju, leżały na łóżku... :) światło było zgaszone a po pokoju rozstawione były świeczki :) (był w zmowie z moim rodzicami i dał Im wcześniej znać żeby zapalili świece) Potem oczywiście dostałam prezenty, wypiliśmy winko itd ;)
Potem dopiero powiedział, że zrobił to wszystko gdy byłam na uczelni (od razu ze szkoły poszliśmy na koncert) :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Pomysł na bardzo romantyczne spotkanie

Post autor: Centi66691 »

Mili ale z tego Bastka romantyk nigdy się nie chwaliłaś:D ale pomysł niezły :D szczerze to Zajebisty :D
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Pomysł na bardzo romantyczne spotkanie

Post autor: =MiLi= »

Oj bo to dawno było ;P
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Pomysł na bardzo romantyczne spotkanie

Post autor: robek »

Pomysł z różami i świecami super.
Robek
Michaels
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 26.11.2007, 17:13

Re: Pomysł na bardzo romantyczne spotkanie

Post autor: Michaels »

Witam! Więc zorganizowałem takie fajne spotkanie. Poszliśmy do takiego fajnego lokalu. Zarezerwowałem wcześniej stoliczek, jak przyszliśmy, róża leżała na stole, dałem Jej wcześniej taki ładny bukiecik kwiatów, ale nie chciała ich przyjąć, bo kiedyś powiedziała mi, że nie chce, żebym jej dawał tego, bo nie jesteśmy parą. Paliły się świeczki, leciała romantyczna muzyka. Wypiliśmy herbatkę, zamówiłem dobre ciasto, ale ona mówiła, że nie ma na nie ochoty. Rozmawialiśmy szczerze, zwierzała mi się, rozmawialiśmy o swoich problemach, trzymałem ją za rękę, przytulaliśmy się, było bardzo fajnie. Chwile z Nią spędzone są dla mnie bezcenne. Mogłyby się nie kończyć.
paktofonikaz
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 27.08.2007, 09:13

Re: Pomysł na bardzo romantyczne spotkanie

Post autor: paktofonikaz »

oj z tymi rozami to super... :p
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Pomysł na bardzo romantyczne spotkanie

Post autor: JaGaKi »

Zaraz zaraz ;p nie jesteście parą?:P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
ODPOWIEDZ