Seksapil.

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Seksapil.

Post autor: robek »

Chciałem Was się zapytać czy wiecie co to znaczy być seksy, mieć to coś, być atrakcyjnym? Ponieważ od tego wiele zależy. Np. znalezienie atrakcyjnego partnera, dobrej pracy, powodzenie u płci przeciwnej, bycie lubianym itp.
Robek
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Seksapil.

Post autor: ylka »

A Ty nie wiesz? ;-)
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Seksapil.

Post autor: robek »

Wiem. Ale się pytam. Przecież o to chodzi na forum. Prawda.
Robek
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Seksapil.

Post autor: Centi66691 »

Każdy jest sexi pleksji :D
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Seksapil.

Post autor: Martuśka »

ja czuje sie sexi zawsze i wszędzie.... szczególnie lubie jak ludzie pochłaniają moje ciało wzrokiem a gdy ja na nich spojrzę widzę jak są zakłopotani... moje obcisłe spodnie i przezroczysta bluzka podkreślają moją smukłą sylwetkę... uwielbiam to i oni też... he he taki żarcik to opis mojej pracy... ale tak właśnie sie czasem czuje :) czyli czuje sie zawsze sexi he he i to własnie jest sexapil - czujesz sie dobrze zawsze i wszędzie, czujesz sie pożądana/y przez wszystkich :)


ale zakręciłam :D
robek
Młody rozbrykany
Posty: 245
Rejestracja: 07.12.2006, 23:25
Lokalizacja: Radom

Re: Seksapil.

Post autor: robek »

Dobrze napisane. Zgadzam się w pełni z Tobą.

[ Dodano: 26.12.2007, 13:32 ]
Jak ktoś powiedział bycie sexy to stan umysłu, a nie ciała- kombinacja pewności siebie, odwagi i doskonałego samopoczucia we własnej skórze. Najważniejsze jest to, co ty sama myślisz o sobie, bo tę opinię przekazujesz światu.
Robek
ODPOWIEDZ