Podejście do erotyki a ciąża

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Podejście do erotyki a ciąża

Post autor: Blood On The Ground »

Co myślicie o anonsowaniu, chociaż to właściwie złe słowo, swojej ciąży. Podobno w dzisiejszych czasach nie ma już tego problemu ale ja nadal często spotykam się z przerażeniem, potępieniem czy obelgami skierowanymi w stronę kobiet w ciąży, które chcą czuć się seksownie. Wiem jak wygląda to od strony fotograficznej. Brzuch połączony z pończochami czy koronkową bielizną wzbudza ogólną niechęć. I to o dziwo wśród ludzi młodych przede wszystkim.
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Podejście do erotyki a ciąża

Post autor: Martuśka »

ogólnie uwielbiam patrzeć na kobiety w ciąży, sprawia ze ciesze sie ich szczęściem... nie widziałam nawet żadnych takich zdjęć ale uważam ze to nie jest złe... nikogo to nie uraża... uważam ze właśnie kobieta w ciąży wygląda seksownie ( czasem gorzej wygląda to po porodzie)...
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Podejście do erotyki a ciąża

Post autor: Linka »

To, że kobieta będzie miała dziecko nie znaczy ze ma być od razu grubą babą w starych ciuchach siedzącą w garach, czyli tzw "matką Polką". Jak dla mnie na miasto powinna ubierać sie normalnie, bo skromnie to za dużo powiedzane. Spódniczki na pol tyłka czy krótkie koszulki u kobiet w ciąży mi się nie podobają. Moja siostra była niedawno w ciąży, teraz koleżanka jest i wiem, że można się ubrać całkiem ładnie, modnie i odpowiednio do swojego stanu.
A w domu, dla partnera? Może być seksowna bielizna i pończochy- czemu nie jeśli obojgu będzie się to podobać.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Podejście do erotyki a ciąża

Post autor: Offik »

jak dla mnie kobiety w ciazy sa bardzo seksowne:)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Podejście do erotyki a ciąża

Post autor: =MiLi= »

Osobiście uwielbiam kobiety w ciąży, fascynują mnie i kocham na nie patrzeć :) Brzuszek, w którym znajduje się nowa maleńka istotka jest dla mnie czymś cudownym . Uważam, że kobieta w ciąży również jest seksowna i nie rozumiem czemu miałaby to ukrywać :) bardzo lubię oglądać zdjęcia/akty kobiet w ciąży i nie widzę w tym nic gorszącego, kobieta w ciąży nadal jest kobietą :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Podejście do erotyki a ciąża

Post autor: Virgin »

mnie sie podobaja subtelne akty kobiet w ciazy :) to jest dopiero kobiecosc :p
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Podejście do erotyki a ciąża

Post autor: GoSiAcZeK »

a mnie, nie wiem czemu nie, za bardzo się podobają. może powiem tak, nie budzą we mnie większych emocji. ;)
13.02.2005 r.

A. ;**
ODPOWIEDZ